مشهد
در میان تمام مسیرهای پروازی منتهی به مشهد بلیط هواپیما تهران مشهد، در صدر پرفروش ترین ها قرار گرفته است. البته با توجه به اینکه تهران پایتخت و مشهد کلان شهری با اهمیت است، این موضوع بدیهی به نظر می رسد.

 قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد در زمان های مختلف چقدر است؟

تعداد بالای رزرو بلیط هواپیما مشهد، نشان دهنده اهمیت این شهر در میان ایرانیان است. مشهد نه تنها اولین شهر زیارتی ایران است، بلکه یکی از قطب های تجاری کشور نیز است.  هم مرزی این شهر با همسایگان شمال شرقی ایران در این امر نقش بسزایی داشته است.

در میان تمام مسیرهای پروازی منتهی به مشهد بلیط هواپیما تهران مشهد، در صدر پرفروش ترین ها قرار گرفته است. البته با توجه به اینکه تهران پایتخت و مشهد کلان شهری با اهمیت است، این موضوع بدیهی به نظر می رسد.

فرودگاه مشهد

تنها فرودگاه شهر مشهد، فرودگاه شهید هاشمی نژاد است که عنوان دومین فرودگاه شلوغ ایران را به خود اختصاص داده است. فرودگاه شهید هاشمی نژاد فرودگاه بین المللی مشهد است که دو ترمینال دارد.

خرید ارزان بلیط هواپیما مشهد

قیمت رزرو بلیط هواپیما تهران مشهد نه تنها در ایرلاین های مختلف بلکه در سایت های فروش بلیط نیز متفاوت است. برای رزرو بلیط هواپیما مشهد، بهتر است به سایتی مراجعه کنید که با تمامی ایرلاین های کشور در ارتباط است و نه تنها بلیط هواپیما سیستمی را کنسل می کند بلکه بلیط های چارتر شما را نیز کنسل کند. 

برای خرید بلیط مشهد و مقایسه قیمت ها می توانید به https://www.safarme.com/flights/mashhad  مراجعه کنید. در این صفحه فیلترهایی مانند، قیمت، ساعت پرواز، کلاس پروازی و .... وجود دارد.همانطور که گفته شد مشهد به جز بعد توریستی و مذهبی بودن، از نظر تجاری نیز با اهمیت است. به همین دلیل نمی توان زمان خاصی را برای قیمت ارزان اعلام کرد. اما قطعا سفر در روزهای تعطیل به این شهر گرانتر از سایر روزهای سال است.

خرید بلیط هواپیما

مسیرها و شرکت های هواپیمایی به مقصد مشهد 

تمامی شرکت های هواپیمایی معتبر ارایه کننده بلیط هواپیما مشهد هستند. برای خرید بلیط هواپیما از معراج، کیش ایر، آسمان، زاگرس، آتا، ایران ایر، قشم ایر، ماهان و .... می توانید به سایت سفرمی مراجعه کنید. در سایت سفرمی برای هر شرکت هواپیمایی صفحه ای خاص طراحی شده است. به عنوان مثال شما می توانید بلیط ماهان ایر را دقیقا از صفحه ای که برای این هواپیمایی در نظر گرفته شده است خریداری کنید.

عموم شهرهای ایران همچون آبادان، اردبیل، اصفهان، اهواز، ایلام، بندرعباس، بندرماهشهر، بوشهر، بیرجند، تبریز، تهران، چابهار، رامسر، رشت، زابل، زاهدان، ساری، شاهرود، شیراز، عسلویه، قشم، کرج، کرمان، کرمانشاه، کیش، گرگان، نوشهر، همدان و یزد به صورت دو طرفه پرواز مستقیم و بدون توقف به شهر مشهد دارند.

اطلاع رسانی قیمت بلیط هواپیما مشهد

قیمت بلیط هواپیما نه تنها در روزهای سال و ماه و هفته تغییر می کند، بلکه افراد کثیر السفر متوجه تغییرات ساعتی آن در روز نیز می شوند. گاهی ممکن است در جست و جو و پیدا کردن بهترین قیمت بلیط در سایت های مختلف فرصت رزرو ارزان آن از سایتی دیگر از دست برود! به همین دلیل سیستم اطلاع رسانی قیمت بلیط هواپیما سفرمی راه اندازی شد! 

در این سیستم تنها کافیست به صفحه https://www.safarme.com/informing  وارد شوید. در این صفحه اطلاعاتی مانند مبدا و مقصد و زمان سفر از شما پرسیده می شود. در نهایت بازه قیمتی که برای بلیط مدنظر دارید را وارد کنید. در صورت رسیدن قیمت بلیط هواپیما به بازه مدنظر شما، به صورت خودکار به شما اطلاع رسانی می شود.

رزرو ارزان هتل در مشهد

اگر خیالتان از رزرو بلیط مشهد راحت شد، پیشنهاد می کنیم قبل از رسیدن به این شهر، تکلیف محل اقامتتان را نیز روشن کنید. مشهد به دلیل توریستی بودن هتل های بسیاری با کیفیت های متفاوت دارد. از هتل های دو ستاره گرفته تا 5ستاره، هتل آپارتمان ها و یا اقامتگاه های بومی، هرکدام در ماه های مختلف سل قیمت متفاوتی دارند.

در سامانه آنلاین سفرمی می توانید به راحتی از قیمت هتل های مشهد آگاه شوید و با بهترین نرخ ممکن آن را رزرو کنید.بیش از 600 هتل داخلی در این سامانه ثبت شده است که مشخصات هتل ها را به همراه عکس و نظرات می توان دید.

تور مشهد

در سامانه آنلاین، تور تعریفی متفاوت از آژانس های هواپیمایی دارد. تور مجموع بلیط + هتل است. در سفرمی در قسمت تورها همیشه می توان ارزانترین و بصرفه ترین پیشنهادات روز را پیدا کرد. این پکیج ها را می توان تا نزدیکی به ساعات پرواز نیز تهیه کرد. از این رو معنی کامل تور لحظه آخری که عموما با قیمت های بسیار مناسب ارایه می شود در این سایت دیده می شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد در زمان های مختلف

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی