کلیک بوم

افزایش بازدید سایت با کلیک بوم

کد مطلب : 77420زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از عوامل مهمی که در سئو و بهینه سازی سایت مهم است بحث بازدید سایت است یعنی هر چه بازدید کننده سایت شما بیشتر باشد جایگاه بهتری در سایت گوگل خواهید داشت

سئو و بهینه سازی وبسایت

امروز اکثر شرکت ها و استارت آپ های نو پا به دنبال سئو و بهینه سازی وب سایت خود هستند این کار باعث میشود زودتر شناخته شوند و مشتریهای بیشتری را جذب نمایند به همین منظور روی سئو سایت خود سرمایه گذاری می کنند . همانطور که میدانید سئو وب سایت عوامل متعددی دارد ولی از مهمترین آنها بازدید کننده واقعی سایت و بک لینک از سایتهای معتبر و همچنین تولید محتوا و برروز رسانی سایت و در آخر تبلیغ در شبکه های اجتماعی می باشد.

بازدید سایت با کلیک بوم

سایت کلیک بوم برای افزایش بازدید با بازدید کننده واقعی از سرتا سر ایران که در 24 ساعت یکبار با یک ای پی ایرانی وارد سایت شما می شوند و مدت 120 ثانیه سایت شما را مشاهده می نمایند.این سایت دو سرویس ارائه می دهد 1-سرویس بازدید موبایلی 2- سرویس بازدید ورودی گوگل 1- افزایش بازدید سایت در سرویس بازدید موبایلی کلیک بوم کلیک کنندگان از طریق اسمارت فون ها (موبایل- تبلت ) وارد سایت آگهی دهندگان می شوند و در مدت 120 ثانیه سایت را بازدید می نمایند.

این بازدید می تواند ازصفحه اول سایت یا صفحه ای از سایت شما باشد. (همانطور که میدانید گوگل بازدید زیر 100 ثانیه را بازدید غیر واقعی در نظر می گیرد) 2- افزایش ورودی گوگل سرویس بازدید گوگلی گرفتن ورودی از گوگل بر اساس کلمه دلخواه شما می باشد . این بازدید در تمام ابزارهای آنالیز گوگل از جمله گوگل وب مستر قابل مشاهده است .همچنین در تمام سرویسهای کلیک بوم می توانید گزارش کامل بازدید سایت خود(مشخصات کامل بازدید کننده،ای پی بازدید کننده ،تاریخ وزمان دقیق هر کلیک)را بطور کامل و دقیق مشاهده نمایید .

خدمات کلیک بوم

در آخر مهم ترین چیز برای گوگل وجود بازدید کننده واقعی از همان کشور است که در تمام سرویسهای کلیک بوم کلیه بازدید کننده ها واقعی و از سرتا سر ایران می باشند و شما در خرید بازدید می توانید بسته های مختلف و متنوعی برای سایت خود خریداری نمایید و بعد از حدود 15 روز نتیجه کار را مشاهده نمایید اگر هم دنبال نمونه کار های بازدید کلیک بوم می باشد با مراجعه به قسمت نمونه کارها می توانید نتایج بازدید کننده واقعی را مشاهده نمایید و هر سوالی در خصوص سرویس های کلیک بوم دارید صفحه سوالات متداول کلیک را مطالعه کرده و در صورت نیاز به کارشناس در قسمت تماس با ما مشخصات خود را درج نمایید.

افزایش بازدید سایت با کلیک بوم

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی