بهاره افشاری

بهاره افشاری زمانی که آنابل بود!

تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1399کد مطلب : 7616زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهاره افشاری صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از سریال او یک فرشته بود و خاطره بازی با این سریال به روز کرد.

بهاره افشاری زمانی که شیطان بود

بهاره افشاری بازیگر جوان سینما و تلویزیون است که همه مخاطبان تلویزیون او را با سریال او یک فرشته بود به خوبی بخاطر دارند.

این بازیگر کشورمان در اولین تجربه جدی بازیگری در سریال او یک فرشته بود مقابل دوربین رفت و ایفاگر نقشی شد که بعد از سالها هنوز هم بسیاری از مردم او را با نقشش در این سریال می شناسند.

گریم جالب بهاره افشاری در نقش شیطان

بهاره افشاری صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از گریمش در او یک فرشته بود به روز کرد و به خاطره بازی با این سریال و بازیگرانش پرداخت.

بهاره افشاری با انتشار این عکس نوشت:

آنابل زمان کودکی شما.... به یادگار از سریال "او یک فرشته بود " با گریم بی نظیر نوید فرح مرزی عزیزم که نقش مهمی در تاثیر گذاری نقش برای من و شما داشت و کارگردانی جناب افخمی نازنین و رفیقی که امروز ندارمش"حسن جوهر چی " و استادی که کنارش زندگی کردم"بانو ثریا قاسمی" و همزادم "جناب مرتضی ضرابی بزرگ"

شوخی های این روزهای ماه رمضان شما با من که از من به عنوان آنابل کودکیتان یاد میکنید چیزی جز شکرگزاری برای داشتن نقشی که بعد از ١٥ سال هنوز در ذهن شما زنده است برای من ندارد.

بهاره افشاری

او یک فرشته بود سریالی به کارگردانی علیرضا افخمی است که در ژانری متفاوت ماه رمضان سال 1384 مهمان تلویزیون در شبکه دو سیما شد و برای اولین بار سریالی با محوریت داستانی شیطان در تلویزیون به نمایش درآمد.

بهاره افشاری و حسن جوهرچی

این ساخته علیرضا افخمی روایتی از وسوسه های شیطان و نمود پیدا کردن او در کالبد انسان است. بهزاد با بازی زنده یاد حسن جوهرچی بعد از تصادف با یک دختر به نام فرشته او را به خانه می آورد و کم کم دلباخته او میشود و تا پای طلاق با همسرش رعنا پیش میرود اما کم کم متوجه میشود که رفتارهای فرشته غیرعادی است و او یک شیطان است و حضور او دردسرهای زیادی برایش دارد.

بهاره افشاری و حسن جوهرچی

در سریال او یک فرشته بود بهاره افشاری و مرتضی ضرابی در نقش شیطان مقابل دوربین رفتند.

بهاره افشاری

حسن جوهرچی در نقش بهزاد،مریم کاویانی در نقش رعنا،بهاره افشاری در نقش فرشته، مرتضی ضرابی در نقش سرابی، ثریا قاسمی در نقش عزیز مادر بهزاد، رضا توکلی در نقش روحانی محل، ایلیا شهیدی فر در نقش میثم، فاطمه غلامی در نقش سحر و... بازیگران سریال او یک فرشته بود را تشکیل میدهند.

خوشحالی بهاره افشاری از بازی در او یک فرشته بود

2.512
این مطلب مفید بود ؟66
منبع : صفحه بهاره افشاری / عکاس:نادر فوقانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی