زن با ارزش
زنان برای با ارزش بودن نزد شوهرشان، تمام وقت خود را برای خانواده می گذارند اما اشتباه است. زنان با ارزش ابتدا برای خود وقت می گذارند و ارزش خود را می دانند.

باید نبایدهایی برای آنکه شوهرتون شیفته ارزش شما شود

خانم ها دارای روحیات و خلقیات لطیفی هستند و به دلیل همین احساسات ناب و لطیف آسیب پذیرترند. بسیاری از خانم ها احساسات ناب خود را نادیده می گیرند و گاهی بیش از حد لازم، وقت خود را به خانواده شان اختصاص داده و فداکاری می کنند.

این دسته از خانم ها فکر می کنند که اگر برای خود ارزش قائل نشوند و تمام مدت در اختیار خانواده باشند، ارزشمندتر هستند اما در نگاه مردان زنی با ارزش است که ... . اگر می خواهید بدانید کدام خانم ها نزد شوهرانشان با ارزش تر هستند، این بخش از نمناک را بخوانید.

ارزش خود را بدانید

شما به عنوان یک بانو، بسیار ارزشمندتر از آن هستید که بدانید. اگر فکر کنید به اندازه کافی ارزشمند نیستید این طرز فکر شما را از یک زن با ارزش باز می دارد پس قدر خود را بدانید و کارهای زیادی برای خود انجام دهید تا داشتن شما برای همسرتان شانس تلقی شود وقتی متوجه این موضوع شدید آن همسری خواهید شد که شوهرتان می خواهد.

زنان با ارزش

اعتماد به نفس داشته باشید

داشتن اعتماد بنفس اهمیت زیادی دارد. اگر اعتماد به نفس ندارید ارزشمند بودن کار آسانی نخواهد بود و در واقع فقط می توانید آن را به شکل نمایشی داشته باشید نه به شکل واقعی. برای اینکه به همسرتان نشان دهید که چقدر عالی هستید،ابتدا باید خودتان باور کنید که چقدر شگفت انگیزید.

استانداردهای خود را تنظیم کنید

شما واقعاً باید استانداردهای خود را مشخص کنید و بدانید که چه انتظاری از همسر و دیگران دارید؟ وقتی همسرتان استانداردهای شما را برآورده نمی کند با او اصحبت کنید. اگر اطرافیانتان به استانداردهای شما احترام بگذارند، فقط افرادی را خواهید داشت که واقعاً برای شما ارزش قائل هستند این استانداردها را تعیین کنید و از او بخواهید آنها را نادیده نگیرد.

احترام بگذارید و احترام بخواهید

با احترام گذاشتن به همسرتان از او احترام بگیرید. ما به عنوان زن باید بهتر احترام دیگران را جلب کنیم پس به جای تلاش، فقط آن را مطالبه نکنید. اگر همسرتان با هرکسی به شما احترام نمی گذارد یا به آنچه که طرفدار آن هستید، اهمیت نمی دهد باید طوری رفتار کنید که آنها را متقاعد کنید تا دیگران ارزش بیشتری برای شما قائل شوند.

احترام زن و شوهر

زندگی خود را داشته باشید

دیگران و حتی شغلتان زندگی شما نیستند باید خودتان باشید و سرگرمی ها و علایق خود را داشته باشید پس در یک زندگی سرگرم کننده و ماجراجویانه شرکت و آن را حفظ کنید.

برای عزت نفس خود ارزش قائل شوید

یک زن با ارزش به خود احترام می گذارد و از استانداردهای بالای خود احساس اعتماد به نفس می کند. او از پایان دادن به رابطه نمی ترسد و خودش را همیشه دوست دارد.

شور و اشتیاق داشته باشید

داشتن شور و اشتیاق اهمیت زیادی دارد و این هیچ ربطی به رابطه جنسی با همسر ندارد. شور و اشتیاق در هر کاری که انجام می دهید باعث می شود افراد شما را به عنوان یک زن با ارزش ببینند زیرا افراد پرشور حداکثر تلاش خود را به کار می گیرند و به جهان نشان می دهند که دیگران برایشان اهمیت دارند زیرا اگر به افراد نشان دهید که به آنها اهمیت می دهید عکس العمل بهتری نشانتان می دهند.

مهربان باشید

زنان با ارزش، با اطرافیان خود با عشق، شفقت و مهربانی رفتار می کنند و زیبایی واقعی و ماندگار را از خود نشان می دهد. او محبت خود را از اطرافیان خود دریغ نمی کند.

مهربان بودن

قوی و در عین حال منعطف باشید

می توانید یک زن بسیار قدرتمند و در عین حال نرم باشید و این با احترام به دیگران بدست می آید . وقتی احترام می خواهید و این کار را با روشی بسیار ظریف انجام می دهید در نهایت قدرت بسیار بیشتری از آنچه فکر می کنید بدست می آورید. این به شما امکان می دهد قوی باشید و در عین حال روحیه نرم و زنانه خود را نیز حفظ کنید و این همان چیزی است که یک زن با ارزش دارد.

همیشه شجاع باشید

یک زن با ارزش اگر هر اتفاقی بیفتد، قوی مانده و ایستادگی می کند. او یک انسان واقعی بوده و از کسانی که نمی توانند از خود دفاع کنند، دفاع می کند. یک زن با ارزش تنها به این دلیل که دیگران معتقدند چیزی درست است، با آن موافقت نمی کند و هرگز سعی نمی کند برای جلب رضایت با جمعیت ترکیب شود. او برای چیزی که به آن اعتقاد دارد، ایستادگی می کند. او نظر خود را می گوید و آزادانه احساسات و ایده های خود را بیان می کند.

دانش خود را هر روز گسترش دهید

یک زن با ارزش علاقه زیادی به زندگی کامل دارد و تلاش می کند دانش خود را هر روز گسترش دهد و از طریق کتاب، فیلم، موسیقی، مسافرت و هنر به یادگیری می پردازد و همیشه خود را بهبود می بخشد و از درخواست کمک حرفه ای نمی ترسد.

گسترش دانش

پیامد کار خود را بدانید

زنان با ارزش بالا مردم را همانطور که هستند، بدون آنکه انتظار تغییرداشته باشد، می پذیرد. این افراد از پیامدهای اعمال و گفتار خود آگاه هستند و از نظر احساسی باهوش بوده و بر اساس احساسات یا ایده هایش دیگران را قضاوت نمی کند.

منطقی باشید

یک خانم با ارزش همیشه مایل به کمک و مشاوره است و می داند در زمان مناسب چه بگوید و هرگز از اقدامات خود خجالت نمی کشد. او جدی عمل کرده و زندگی او حول منطق و گرفتن بهترین تصمیمات ممکن می چرخد.

نه بگویید

همیشه نیاز نیست موافق باشید پس گاهی می توانید نه بگویید. اگر واقعاً نظر متفاوتی دارید یا نمی خواهید کاری انجام دهید نه بگویید. بسیاری از زنان فکر می کنند کلید دوست داشتن آقایان این است که فقط با هر چیزی که می گویند موافق باشند اما برعکس نه گفتن و ایستادن روی پای خود باعث ایجاد احترام می شود.

آنها بیشتر در موردتان خواهند آموخت و شما را تحسین می کنند که برای آنچه که به آن اعتقاد دارید ایستادگی کنید یا فقط آنچه را که می خواهید انجام دهید و نه فقط آنچه آنها می خواهند.

نه گفتن

در دسترس نباشید

همیشه نمی توانید در دسترس همسر خود باشید و برنامه های خود را لغو کنید فقط به این دلیل که او می خواهد در آخرین لحظه کاری انجام دهد. اهمیت دادن به خود شما را به یک زن با ارزش تبدیل می کند زیرا به مردان می آموزد که به وقت تان احترام بگذارند و از زمانی که با شما می گذرانند قدردانی کنند. وقتی مشغول کار هستید، آنها می دانند که باید از قبل وقت خود را با شما برنامه ریزی کنند، زیرا نمی خواهند فرصت ها را از دست بدهند.

زندگی خود را حفظ کنید

حلقه اجتماعی دوستان خود را حفظ کنید و به برنامه های خود پایبند باشید و برای سرگرمی ها و علاقه های خود وقت بگذارید. زن با ارزش بودن به این معناست که به اصول خود پایبند باشید و همه چیز را در مورد خود و زندگی خود تغییر ندهید.

ظاهر خوبی داشته باشید

مرد و زن هر دو باید برای داشتن ظاهری خوب تلاش کنند و رعایت این اصل، نشان می دهد که مراقب خود هستید و به ظاهر خود افتخار می کنید. شما آنقدر برای خودتان ارزش قائل هستید که بهترین خود باشید. تمرکز بر بهترین بودن به طور خودکار برای مردان جذاب خواهد بود.

ظاهر زن و شوهر

در بهترین حالت ممکن باشید

روحیه کلی شما چیزی است که به عنوان احساس تان ظاهر می شود. این انرژی است که دیگران از آن استفاده می کنند و اگر بیشتر منفی باشد جذابیت شما را از بین می برد نه تنها این، بلکه داشتن بهترین روحیه بر رابطه تان تأثیر می گذارد و همه جنبه های آن را تحت تأثیر قرار می دهد و این تأثیر قوی بر سلامت رابطه و نحوه واکنش و رفتار یک مرد با شما دارد.

از بدن خود مراقبت کنید

یک خانم با ارزش ارزش یک شیوه زندگی متعادل را درک می کند و از بدن خود مراقبت می کند. او هر روز بدن خود را با غذاهای سالم هیدراته می کند تا احساس اعتماد به نفس و جذابیت داشته باشد.

گاهی فضا ایجاد کنید

داشتن فضا برای پیشرفت هر رابطه ای ضروری است، به همسرتان فضا بدهید و بدانید که او هم برای دلتنگی و عاشق شدن به آن نیاز دارد با این کار به او فرصت می دهید تا احساساتش را نسبت به شما نشان دهد.

راز زنانی که برای شوهرشان با ارزش ترینند

4.934
این مطلب مفید بود ؟331
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی