تولد
جمشید هاشم پور

بازیگر مشهور آقازاده با نیسان آبی در نمایش خانگی

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1400کد مطلب : 83658زمان مطالعه : 1 دقیقه
سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی با حضور بازیگران مشهور سینما همچون جمشید هاشم پور برای پخش از شبکه نمایش خانگی آماده می شود.

سریال نیسان آبی در مسیر نمایش خانگی

سریال نیسان آبی جدیدترین ساخته منوچهر هادی به تهیه کنندگی احسان ظلی پور در شبکه نمایش خانگی است که در مرحله فیلمبرداری قرار دارد.

این سریال بر اساس فیلم نامه ی سینمایی نیسان آبی نوشته کمیل روحانی ساخته شده و نویسندگی آن بر عهده سعید دولتخانی و سعید هوشیار است.

منوچهر هادی تجربه ساخت سریالهای «عاشقانه» ، «گیسو» و «دل» را در نمایش خانگی دارد که با حواشی مختلفی همراه بود. این کارگردان در جدیدترین سریال خود به سراغ ژانر کمدی و خانوادگی رفته و با بازیگران مشهوری همکاری می کند.

سریال نیسان آبی

داستان و بازیگران سریال نیسان آبی

این سریال پیش از این قرار بود که به عنوان یک فیلم سینمایی ساخته شود، اما با تغییر تصمیم سازندگان در ماههای اخیر تبدیل به سریال در نمایش خانگی شد.

در خلاصه داستان سریال نیسان آبی آمده است:

سریال “نیسان آبی” روایتگر ماجرای جذاب یک راننده است که با یک نیسان کار می کند و وضع مالی مناسبی ندارد، اما طی اتفاقاتی ثروتمند می شود.

داستان سریال نیسان آبی

بازیگران سریال نیسان آبی:

 حسین یاری، یکتا ناصر، مهران غفوریان، بهناز جعفری و جمشید هاشم پور بازیگران اصلی سریال نیسان آبی را تشکیل می دهند.

جمشید هاشم پور بازیگر مطرح و پیشکسوت سینما تاکنون در سریال های آقازاده و شهرزاد، ایفاگر نقش های متفاوتی بوده و در سومین حضور خود در این رسانه، فضای طنزی را تجربه خواهد کرد.

بازیگر مشهور آقازاده با نیسان آبی در نمایش خانگی

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی