ولنجک
ولنجک و زعفرانیه از محله های فرهنگی و در عین حال مرفه نشین پایتخت هستند و اشخاصی که خواهان محیطی آرام و دنج و لوکس برای زندگی خود هستند گزینه خرید آپارتمان در این محله ها را انتخاب می کنند.

خرید آپارتمان در ولنجک 

اگر قصد خرید آپارتمان در ولنجک و یا اجاره آپارتمان در ولنجک را دارید، پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از قیمت ملک در ولنجک از وب سایت ملکی دلتا دیدن فرمایید.

ولنجک یکی از محله های مرتفع در شمال شهر تهران و در شمیران است. این محله در ناحیه دو از منطقه یک شهرداری تهران واقع و در کوهپایه های قله مرتفع توچال قرار دارد. ولنجک از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به محله های محمودیه و بزرگراه پارک وی، از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به بلوار دانشجو و اوین درکه و سعادت آباد محدود می شود.  بر اساس آخرین آمار سرشماری، جمعیت این محله 22742 نفر بوده است. از اماکن مهم این محله می توان سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی، بام تهران، تله کابین توچال و دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد سماء، کهف الشهدا، مؤسسه تحقیقات گیاه پزشکی ایران، مجموعه تنوع زیستی و ذخایر ژنتیکی کشور ، جامعه مهندسان و مشاوره ایران، سازمان تحقیقات و آموزش و ترویج کشاورزی در ایران ، بیمارستان دامپزشکی البرز ، دانشگاه مرکز علمی کاربردی صنایع دستی ایران، دادگاه خانواده شماره دو و بیمارستان طالقانی را نام برد. به دلیل آب و هوای مساعد و کوهپایه ای بودن این محله، از طرفداران بسیاری برای خرید آپارتمان و اجاره خانه برخوردار است.
خرید آپارتمان

خرید آپارتمان در زعفرانیه؛ با همسایگی ولنجک

اگر از تمام مزایای محله ولنجک بگذریم، همسایگی این محل را با زعفرانیه که همچون زر میدرخشد نمی توان نادیده گرفت. یکی از محله های اصیل شمال کلان شهر تهران، واقع در ناحیه دو منطقه یک شهرداری، محله زعفرانیه می باشد که بدلیل واقع شدن در کوهپایه های البرز  و شمیران، آب و هوایی معتدل و کوهپایه ای دارد. این منطقه از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به خیابان ولیعصر و محمودیه، از شرق به تجریش و از غرب به ولنجک محدود می شود. از مهم ترین خیابان های این محله، می توان به خیابانهای زعفرانیه، آصف، مهر، ماکویی پور،مقدس اردبیلی، الف، ب، جمشید مشایخی ، اسدآباد،زاله زر، حامد،زرد کوه، فیروزکوه، شیرکوه اشاره کرد. محله زعفرانیه جزو محله های پرطرفدار تهران است و خرید خانه در زعفرانیه متقاضیان زیادی دارد. برج های لوکس نیز برای طرفداران خرید آپارتمان در زعفرانیه بر جذابیت آن افزوده است.

زعفرانیه تقریبا گران ترین منطقه شمال تهران می باشد. درباره این محله و دسترسی های آن هرچه بگوییم گزاف نگفته ایم. اگر قصد خرید آپارتمان در زعفرانیه و یا اجاره آپارتمان در زعفرانیه را دارید، به شما پیشنهاد میکنیم قبل از معامله در این محله، چند ساعتی در آن قدم بزنید تا آمیزه معماری مدرن و سنتی را با چشمان خودتان در این منطقه ببینید؛ در حقیقت شما به یک موزه با اشیاء گران قیمت وارد نشده اید؛ اینجا فقط محله زعفرانیه است با تمام امکانات لوکس و رفاهی اش!

مزایای خرید و اجاره آپارتمان درولنجک

 ولنجک یکی از محله های فرهنگی و در عین حال مرفه نشین پایتخت است و اشخاصی که خواهان محیطی آرام و دنج و لوکس برای زندگی خود هستند گزینه خرید آپارتمان در محله ولنجک را انتخاب می کنند. 
مراکز خرید متنوع و مدرن در ولنجک ، به جذابیت این منطقه افزوده است. مراکز خریدی مانند مرکز خرید ولنجک، توچال، گالریا، خلیج فارس، هشت بهشت و فروشگاه حامی و... برآوردکننده همه نیازهای اهالی این منطقه و توریست های خارجی و داخلی است.
حالا میتوانید برای انتخاب نهایی خود تصمیم گیری کنید، همه چیز برای یک زندگی لاکچری خاص، با امکانات رفاهی استثنایی مهیاست؛ انتخاب آخر و قطعی با شما است.

دلتا معتبرترین پلتفرم خرید و اجاره خانه و آپارتمان در تهران و شهرستان ها  

دغدغه دائمی متقاضیان خرید ملک، اعتماد به مشاوران املاک و دسترسی سریع و آسان به فایل های خرید آپارتمان در تهران و یا اجاره آپارتمان می باشد. دلتا اولین و معتبرترین وب سایت ملکی با تجربه ای بیش از 40 سال خدمت صادقانه به هم میهنان می باشد که با تسلط و استفاده از متخصصین مجرب و حقوقدانان مبرز و پشتیبانی شبانه روزی از وب سایت خود، سعی در حفظ همه جانبه حقوق متقاضیان خرید و اجاره خانه و مشاورین املاک متصف به خود را دارد . خرید خانه و اجاره آپارتمان در محله ولنجک، بدلیل شرایط خاص آن، دغدغه بیشتری برای متقاضیان خرید آپارتمان و اجاره خانه ایجاد میکند که این مهم از طریق اتصال به مجموعه عظیم دلتا مرتفع می گردد. دلتا با داشتن بیشترین نرخ رضایت عمومی استفاده کنندگان از خدمات این مرکز، ادبیات جدید و امنی را در دنیای خرید و فروش و اجاره املاک در تهران و شهرستان های سراسر کشور ایجاد کرده است. استراتژی مدرن و مدیریت خلاق این مجموعه، با قدرت تکنولوژی روز و نیروهای متعهد و کارآمد ، موفق به جابجایی مرزهای  این کار شده و امروز دلتا مفتخر به کسب عنوان اولین و معتبرترین مجموعه خرید و فروش و اجاره ملک در ایران بعنوان مشاوری امین و اصیل درکنار خریداران و متقاضیان خدمات شده است و این مهم محقق نمیشد جز با اصالت و تمرکز بر نگاه حمایتی به اصلی ترین سرمایه اقتصادی شهروندان که خرید یا فروش خانه و ملک تلقی می شود.

خرید آپارتمان در ولنجک و زعفرانیه

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی