بدون شرح

دریاچه بایکال
در سطح آب بزرگترین دریاچه آب شیرین جهان پدیده ای نادر توجه همه را به خود جلب کرد اما هیچ کس نمیداند چرا و چگونه این سنگهای سنگین روی آب شناور مانده اند.
ماهی در گلو

ماهی که قصد خفه کردن ماهیگیر را داشت !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد ماهیگیر در اتفاقی نادر و عجیب توسط یک ماهی کوچک غافلگیر شد و برای رهایی از شرایط سختی که در آن گرفتار شده بود راهی بیمارستان شد.
رکورد سن در گینس

12 خواهر و برادر با 1024 سال سن !!

تاریخ انتشار : 24 دی 1399زمان مطالعه : 3 دقیقه
1024 سال سن کمی نیست ولی از قرار معلوم برای یک خانواده ی متفاوت پاکستانی بنا به دلایلی دست یافتنی شده است.
توانایی عجیب حیوانات

موجودی که با سر بریده هم زنده می ماند !!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
می توان گفت که اغلب حیوانات توانایی های خاص خود را دارند، اما برخی حیوانات هستند که توانایی بسیار عجیب و باورنکردنی دارند.
شکایت به دلیل خواستگاری

شکایت از مردی که خواستگاری نمیاد!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک مرد به طرز بسیار عجیب و باورنکردنی به دلیل نرفتن به خواستگاری دادگاهی شد! در ادامه ماجرای دقیق شکایت زن جوان به دلیل خواستگاری نرفتن مرد را مشاهده می نمایید.
عروسی کرونا

عروسی متفاوت برای زوج کرونایی !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نتیجه ی تست کرونای عروس خانم مثبت شد و او باید در مرکز مبتلایان به بیماری کووید19 تحت مراقبت می ماند اما در کمال تعجب این اتفاق مانع از برگزاری مراسم ازدواج او نشد.
دعوا با همسر

اقدام باورنکردنی یک مرد بعد دعوا با همسرش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کم نیست ماجراهای عجیب و البته جالبی که بعد از دعوای زن و شوهرها در گوشه کنار دنیا رقم خورده است اما ماجرای مرد ایتالیایی در نوع خود منحصربه فرد است.
موی بسیار بلند

دختری که موهاش از قدش بلندتره !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر 35 ساله اهل کشور ژاپن سال بسیاری است که موهای خود را کوتاه نکرده، به طوری که بلندی موهای این دختر ژاپنی نزدیک به 180 سانتی متر می باشد!
مغز هشت پا

موجودی شگفت انگیز با 9 مغز !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در میان مخلوقات خداوند شگفتی کم نیست به خصوص اگر در حیات وحش و طبیعت دقت کنیم موجوداتی با ویژگی های خارق العاده خواهیم یافت.
قورت دادن مسواک

مردی که به جای آب دهانش مسواک قورت داد !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد 39 ساله هندی به طور بسیار عجیب و باورنکردنی در حین مسواک زدن، مسواک را بلعید! در ادامه از جرئیات این اتفاق غیرقابل باور بیشتر مطلع خواهید شد.
قوی ترین شنوایی

تیز ترین گوش دنیا مال کیه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قوی ترین شنوایی در جهان را چه کسی دارد ؟ در ادامه با تیزگوش ترین و قوی ترین شنوایی میان حیوانات در حیات وحش آشنا خواهید شد.
کرونا ویروس

کرونا بگیر پولدار شو!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماجرا چیست ؟ اینجا همه برعکس مردم جهان عمل می کنند، درست زمانی که همه حتی از نام کرونا فراری هستند اینها به هر دری میزنند تا مبتلا به کووید 19 شوند.
فرار از دست همسر

ببینید این مرد از دست زنش کجا فرار کرده !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دعواهای زیاد زن و شوهر بالاخره مرد را فراری داد، او که مدام فریاد میزد اگر همسرم از من جدا نشود خودم را خواهم کشت با وساطت پلیس دست از کار خطرناک خود برداشت.
گرانترین ژامبون دنیا

بفرمایید ژامبون 420 میلیون تومانی !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از تولید کنندگان اسپانیایی ژامبون در جهان در رابطه با گرانترین محصولش صحبت هایی کرد، در ادامه بیشتر با گرانترین ژامبون دنیا آشنا خواهید شد.
سکته پدر

مشق پسر ، پدر را سکته داد !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پدرها دو دسته هستند ، یا اصلا به تکالیف و درس فرزندشان توجه نمیکنند یا به قدری به این مسئله جدی توجه می کنند که سکته کرده و راهی بیمارستان می شوند.
صفحه 1 از 5