مرگ با خمیردندان
دختر جوانی که طبق روال پس از بیدار شدن از خواب قصد مسواک زدن داشت، طی اشتباهی عجیب در استفاده از خمیردندان جان خود را از دست داد!

اشتباه هولناک دختر جوان در استفاده از خمیردندان

دقت در استفاده از موادی که ترکیبات شیمیایی دارند، همیشه و همیشه به عنوان مسئله ای مهم گوشزده میشود اما با این وجود هر ساله تعداد زیادی براثر همین اشتباهات و بی دقتی ها متاسفانه جان خود را از دست میدهند.

به گزارش ایندین تایمز، افسانه، دختری 18 ساله اهل بمبئی هندوستان صبح یک روز طبق عادت همیشگی، بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب به سراغ مسواکش رفت و شروع به تمیز کردن دندانهایش کرد. چنانچه در بخش گوناگون نمناک می خوانید بلافاصله پس از شروع مسواک زدن حس کرد طعم و بوی خمیر دندان با همیشه متفاوت است و به نوعی غیر قابل تحمل بنظر میرسد برای همین به سرعت آن را از دهان خود بیرون ریخته و دندان هایش را کامل شستشو داد ولی همچنان احساس ناخوشایندی داخل دهانش باقی بود.

کمی بعد دچار سرگیجه شد اما از ترس سرزنش های خانواده، چیزی را بروز نداد چراکه از قرار معلوم او به نوعی بیماری معده مبتلا بوده و از اینکه شدت دردهایش را به خانواده اش اطلاع دهد دچار حس ناخوشایندی میشد و دوست نداشت آنها را درگیر حال و اوضاع ناخوش خود کند.

پس از صبحانه، داروهای همیشگی اش را مصرف کرد اما تاثیری در حالش نداشت و او لحظه به لحظه به وضعیت بدتری دچار میشد تا اینکه بالاخره بدحالی شدیدش خانواده را متوجه ماجرا کرد. تا این لحظه هیچ کس نمیدانست ماجرا چیست و " افسانه " چرا به این وضع دچار شده است.

سمی که با مسواک زدن وارد بدن دختر جوان شد

انتقال سریع او به بیمارستان و انجام آزمایشات اورژانسی وجود سمی خطرناک در بدنش را ثابت کرد. دختر جوان اطلاعی از چگونگی ورود این سم به بدنش نداشت و نمیدانست چطور به این وضعیت دچار شده است تا اینکه پس از توضیحات بیشتر به پلیس، آنها را به خمیردندانی که توسط وی استفاده شده است مشکوک کرد.

بررسی های پلیس ثابت کرد که قرار داشتن سم موش در کنار خمیر دندان و شباهت فرم تیوپی آنها بهم از یک طرف و خواب آلود بودن " افسانه " از طرف دیگر باعث بروز چنین اشتباهی شده است.

خمیردندان

وضعیت دختر بینوا روز به روز بدتر شد و در نهایت جان خود را از دست داد، آنهم به خاطر بی توجهی در استفاده از خمیر دندان یا بهتر بگوییم بی توجهی خانواده اش هنگام قرار دادم سم موش درکنار خمیر دندان.

اشتباه هولناک و مرگبار دختر جوان حین مسواک زدن!

4.245
این مطلب مفید بود ؟387
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی