دکوراسیون منزل

بازسازی کردن خانه
با خواندن این مطلب، دوباره برگردید به اولین باری که خانه خود را ساختید.اگر از ظاهر خانه خود خسته شده اید و دوست دارید به آن رنگ و بوی تازه ای ببخشید، این مطلب برای شما است. آن را تا پایان دنبال کنید. می خواهیم کمی درباره بازسازی خانه صحبت کنیم.
دکوراسیون حمام

اشتباهات رایج ما در طراحی و چیدمان حمام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد اشتباهات زیادی در طراحی دکوراسیون حمام و دستشویی انجام می دهند با فهمیدن این اشتباهات حمام شیک و زیبایی داشته باشید.
رنگ اتاق خواب

رنگ هایی که برای اتاق خواب پیشنهاد نمیشن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اتاق خواب مکانی است که باید پر از آرامش باشد و این آرامش را به انسان منتقل کند؛ برای همین دیزاین و رنگ اتاق خواب بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه شود.
تابلو بدون میخ

ترفند نصب تابلو و قاب عکس بدون میخ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نصب تابلو و قاب عکس به دیوار با میخ به دیوارها آسیب می رساند. روش هایی وجود دارد که می توانید بدون میخ و آسیب به دیوارها، تابلو و قاب عکس آویزان کنید.
آینه دکوراتیو

چهار نکته مهم در خرید آینه دکوراتیو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تهیه و استفاده از آینه های دکوراتیو، نکات خاصی وجود دارد که مهم ترین شان درباره کیفیت و نحوه خرید این آینه ها توضیح داده شده است.
دکوراسیون خانه ماه تولد

دکوراسیون منزل مناسب ماه تولدتان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
شاید تا بحال نمی دانستید که طالع ماه تولدتان در سلیقه دکوراسیون منزل شما تاثیر گذار است و با توجه به ماه تولدتان چیدمان خانه رویاهای خود را انتخاب می کنید.
سقف پیش ساخته

مزیت های گچبری پیش ساخته پلی یورتان در گچبری سقف ساختمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گچبری پیش ساخته پلی یورتان دارای نصب آسان است و به همین دلیل نقش مهمی در کاهش هزینه ها دارد.
طراحی لاندری روم

ایده لاندری روم برای خانه های کوچک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لاندری روم از ضروریات هر خانه ای می باشد. حتی اگر فضای کوچکی دارید می توانید با این ایده ها و نکات، لاندری روم زیبا و مناسبی در خانه کوچکتان ایجاد کنید.
بالکن شیشه ایی

چرا برای تزئین محیط تراس خانه، باید از شیشه بالکن استفاده کرد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بالکن های شیشه ای می توانند پیوند جالبی بین طبقات یا فضاهای اداری ایجاد کنند، به ویژه هنگامی که با پله های شیشه ای، کف شیشه ای یا حتی نرده شیشه ای ترکیب شوند.
اکسسوری مبل

با این اکسسوری ها به مبلمانت حال و هوای تازه بده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای زیبایی و جذاب تر شدن مبلمان قسمت نشیمن یا پذیرایی خانه، می توانید از اکسسوری هایی استفاده کنید که نیازی به هزینه بالایی ندارند.
تفاوت بالکن و تراس

فرق پاسیو و ایوان با بالکن و تراس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بالکن، پاسیو، تراس و ایوان فضاهای خارجی خانه می باشند که برخلاف تصور برخی افراد با یکدیگر متفاوت اند و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.
لوستر

لوستر مدرن|ترکیبی از جذابیت و خلاقیت در دکوراسیون خانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لوستر مدرن از سال 2016 به بعد یکی از کارآمدترین لوسترها بود. . لوستر مدرن دست ساز یک جذابیت فوری به خانه شما می بخشد و نقاط کانونی مسحور کننده ای را ایجاد می کند که خیره کننده و لذت بخش است.
دکوراسیون بارداری

دکوراسیون ایده آل دوران بارداری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با شروع بارداری باید برای دوری از اضطراب شرایط را فراهم کنید. یکی از موثرترین راه ها برای کاهش استرس زنان باردار ایجاد دکور و چیدمان آرامش بخش منزل است.
قانون 10-30-60

قانون 10-30-60، راز زیبایی دکوراسیون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قانون 10-30-60 قانون استفاده از ترکیب رنگ های مناسب در طراحی دکوراسیون می باشد. با به کارگیری قانون 10-30-60 فضایی زیبا و جذاب در منزلتان ایجاد کنید.
اکسنت وال

اکسنت وال خانه ی شما کجاست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر قصد ایجاد تغییر و رنگ کردن دیوارهای خانه را دارید از تکنیک جدید اکسنت وال یا دیوار شاخص استفاده کنید تا فضای منزلتان جذاب تر شود.
صفحه 1 از 93