گوناگون

لیله الرغائب عروس

لیله الرغائب عروس، کادو چی میبرن؟

تاریخ انتشار : 5 بهمن 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از رسم و رسومات در ایران عیدی و هدیه بردن در اعیاد مختلف برای تازه عروس هاست. ترک زبان ها در شب لیله الرغائب هم هدایای خاصی برای عروس می برند.
رنگ لباس فصل

شیک پوش ها تو هر فصل چه رنگ لباسی می پوشن؟

تاریخ انتشار : 29 دی 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
با تغییر کردن هر فصل رنگ لباس ها هم تغییر میکند، اگر میخواهید خوش لباس باشید و تیپ امروزی داشته باشید در اولین مرحله باید استایل هر فصل را بشناسید.
کفش شلوار بگ

با شلوار بگ چه کفشی ست میشه؟

تاریخ انتشار : 25 دی 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها یکی از محبوب ترین و ترندترین شلوارها، شلوار بگ می باشد اما برای استایلی زیبا با شلوار بگ باید بدانید چه کفشی بهتر و مناسب تر است.
کاپشن مردانه

کاپشن مردانه را از چه برندهایی بخریم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر مقاومت کاپشن در برابر نفوذ باد، آب و سرما برایتان مهم است باید سراغ بهترین برندهای کاپشن مردانه بروید. کاپشن‌های مردانه انواع مختلفی دارد. در این مقاله برندهای خوب در بازار را به شما معرفی خواهیم کرد.
ساعت مچی

چه ساعتی بهم میاد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد هنگام خرید ساعت می‌پرسند که چه ساعتی بهم میاد؟ راهنمای خرید ساعت مچی شامل توجه به رنگ، مدل، اندازه و بند می‌شود. به‌همین دلیل برای تناسب ساعت مچی با دست خود باید در خرید ساعت به این موارد توجه کنید.
استایل مردانه

ترفندهای استایل مردانه شیک برای فصل سرما

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن استایل پاییز و زمستانه‌مردانه‌شیک‌و باکلاس کار سختی نیست؛ اگرباانواع بالاپوش،شلوار و اکسسوری در تیپ مناسب فصل‌سرما آشناباشید. یادتان باشد، رعایت رنگ بندی در لباس های گرم زمستانی اهمیت زیادی دارد. اگر به نکات گفته شده توجه کنید،بی شک زیباترین استایل سرما مردانه را خواهید داشت.
شب یلدا عروس

با کلاس ها، شب یلدا برای عروس چی میبرن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کادو دادن به عروس در شب یلدا رسم و رسومی است که از گذشته تا امروز از طرف خانواده داماد انجام میشود. با هدایایی که در شب چله برای عروس میبرند آشنا شوید.
رنگ سال ۲۰۲۳

رنگ اصلی سال 2023 - 1402 رونمایی شد

تاریخ انتشار : 17 آذر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
رنگ سال 2023 به صورت رسمی معرفی شد و رنگ سال پنتون، برای سال 1402 به رنگ زیبای خاک قرمز خلیج فارس خواهد بود.
عروسی

روز عروسیت از این کارها پشیمون میشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روز عروسی خاطره انگیر ترین روز در زندگی هر دختری است پس بهتر است در این روز رفتارهایی که باعث پشیمانی تان خواهد شد را انجام ندهید.
لباس راحتی زنانه

خانم ها در خانه چی و چطور لباس بپوشند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر جزء خانم هایی هستید که دوست دارید علاوه بر بیرون در خانه هم خوش لباس باشید پس بهتر است این نکات را برای شیک پوش بودن در منزل رعایت کنید.
استایل مردانه

اکسسوری های مناسب استایل مردانه چه هستند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اکسسوری های مردانه عضو جدایی ناپذیری در ایجاد استایل شیک، جذاب و همه پسند مردانه هستند و استفاده درست از آن ها به شرطی که همخوانی مناسبی با تیپ، استایل و شخصیت شما داشته باشد، می تواند بسیار جذاب، دوست داشتنی و البته شیک باشد.
فرش ماشینی

با 3.5 میلیون، فرش‌ 12متری بخرید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انتخاب و خرید فرش ارزان‌قیمت باکیفیت، یکی از دغدغه‌های همیشگی خانواده‌ها است. ما در این مطلب سعی می‌کنیم علاوه بر معرفی بهترین برندهای تولیدکننده فرش ارزان باکیفیت، به مواردی نظیر نوع جنس فرش‌های ارزان و نحوه استفاده از آنها در دکوراسیون منزل نیز اشاره کنیم.
فرش

فرش تقلبی نخرید! راهنمای خرید فرش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای خرید فرش ماشینی به چه معیارهایی باید توجه کرد تا فرش تقلبی نخریم؟ چگونه می توان بهترین فرش ماشینی را تشخیص داد و انتخاب کرد؟ قبل از خرید فرش شناسنامه آن را ببینید. در شناسنامه فرش اطلاعات شانه و تراکم فرش درج می شود.
موهای گره خورده

باز کردن راحت موهای گره خورده در چند مرحله

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گره خوردن موها یکی از مشکلات همیشگی موهای فر و وز است اما روش های خانگی و موثری وجود دارد که به راحتی می توانید از شر موهای گره خورده خلاص شوید.
لباس های کهنه

چند ایده جذاب برای استفاده از لباس های کهنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شماهم لباس های کهنه زیادی دارید و نمیدانید که با آنها چیکار کنید ما برای شما ترفند های کاربردی برای استفاده دوباره از لباسهای کهنه آماده کرده ایم.
صفحه 1 از 137