شلوار جین فاق دار
شلوار های جین پر طرفدار ترین نوع شلوار در دنیا هستند؛ و شما تنها با رعایت چند نکته ساده میتوانید شلوار جین مناسب برای اندام خود را انتخاب کنید.

اصول و روش پوشیدن شلوار جین فاق بلند

شلوار جین فاق بلند یکی از لباس هایی است که دوباره به چرخه مد بازگشته و این روزها ترند شده و جزو لباس های مد روز و شیک محسوب می شود. شلوار جین فاق بلند از راحت ترین و تطبیق پذیرترین لباس های زنانه است که هیچ محدودیتی در ترکیب آن با لباس های دیگر وجود ندارد.

اگر شما نیز دوست دارید این نوع شلوار را امتحان کنید اما نمی دانید این نوع شلوار مناسب اندام شما هست یا خیر؟ این بخش از دنیای مد نمناک را مطالعه نمایید.

چه شلواری فاق بلند محسوب می شود ؟

فاصله ی بین کمر تا نشیمن گاه را بلندی فاق می گویند، اگر طول این قسمت کمتر از 12 سانتی متر باشد، شلوار فاق کوتاه، اگر بین 12 تا 17 سانتی متر باشد، شلوار فاق متوسط و عادی و اگر بیش از 17 سانتی متر باشد، شلوار فاق بلند محسوب می شود.

شلوار جین فاق بلند برای چه کسانی مناسب است؟

شلوار جین فاق بلند اگر دقیقاً اندازه باشد و مدل آن با فرم بدن هماهنگ باشد، یکی از انتخاب های عالی برای افراد می باشد و می تواند یک استایل فوق العاده بسازد. در ادامه می گوییم که این نوع شلوار برای چه کسانی مناسب است

شلوار جین

فاق بلند برای افراد قد کوتاه

این نوع شلوار جین برای افراد قد کوتاه مناسب است زیرا خط کمر این شلوار بالاتر قرار دارد و کمک می کند که پاها بلندتر و کشیده تر به نظر برسند و در نتیجه قد بلندتر دیده خواهد شد البته باید دقت کنید که طول فاق شلوار شما نباید خیلی بلند باشد در غیر این صورت بالاتنه کوتاه تر از حد طبیعی به نظر می رسد.

شلوار فاق بلند گشاد به خصوص مدلی که از باسن به پایین فون شود،همراه با کفش پاشنه بلند یا لژدار بهترین انتخاب برای افراد کوتاه قد است.

فاق بلند برای افراد دارای شکم و پهلو

شلوارهای جین فاق بلند برای افراد دارای شکم و پهلو مناسب است زیرا در شلوار جین فاق بلند خط کمر شلوار درست روی خط طبیعی کمر قرار می گیرد و چاقی شکم و پهلو ها را پوشش می دهد پس اگر بالاتنه چاقی دارید، شلواری انتخاب نمایید که فاق آن بلندتر باشد زیرا شلوار های جین فاق کوتاه که کمر آن پایین تر از محل اصلی است ،برای کسانی که شکم برجسته ای دارند فاجعه محسوب می شود چرا که نگه داشتن شلوار جین فاق کوتاه در محل خود کار ساده ای نیست.

فاق بلند مناسب دارای پایین تنه چاق(اندام گلابی شکل)

افرادی که دارای اندام گلابی شکل و پایین تنه چاق هستند، بهتر است شلوار جین فاق بلند و دارای رنگ تیره را انتخاب نمایند زیرا این شلوار با ایجاد خطای دید پایین تنه را کمی لاغرتر نشان می دهد.

به خانم های دارای پایین تنه چاق توصیه می کنیم با شلوار فاق بلند و تیره، لباس رنگ روشن بپوشند زیرا انتخاب رنگهای روشن برای بالاتنه می تواند توجه را پایین ترین ها منحرف کرده و آنها را با تناسب اندام بیشتری نشان دهد.

همچنین نباید جیب های روی شلوار جین جلب توجه زیادی کنند و باید ساده باشند. استفاده از کمربندهای عریض هم به خانم های دارای پایین تنه چاق توصیه می شود.

شلوار لی

فاق بلند مناسب افراد لاغر اندام

یکی از مشکلات افراد لاغر اندام نگه داشتن شلوار جین روی کمر است. در کشیده تر نشان دادن پاهای شما و خوش اندام تر شدن شما تاثیر بیشتری خواهد داشت. در شلوار فاق بلند که خط کمر شلوار درست روی خط طبیعی کمر قرار می گیرد، نگه داشتن شلوار آسان می شود و این شلوار برای افراد لاغر مناسب است. افراد لاغر اندام بهتر است شلوارهایی با اندکی چین در جلو را انتخاب نمایند تا چاق تر به نظر برسند.

شلوار جین فاق بلند مناسب خانم های قد بلند

همانطور که شلوار جین فاق بلند برای افراد قد کوتاه مناسب است، این نوع شلوار برای افراد قد بلند نیز مناسب می باشد و خانم های قد بلند به راحتی می توانند از انواع شلوار جین فاق بلند استفاده کنند. افراد قد بلند بهتر است شلوارهای بلند و دارای چین بالای آن را انتخاب نمایند.

نکات مهم

شلوار های جین فاق بلند بسیار تطبیق پذیرند و با هر استایلی هماهنگ می شوند اما باید بر طبق فرم بدن خودتان آن را خریداری کنید.

راحتی و سرنخوردن شلوار و پوشش دادن شکم از مزایای مهم شلوار فاق بلند هستند.

شلوار جین فاق بلند هیچ محدودیتی در ترکیب با لباس های دیگر ندارد و می توان این نوع شلوار را همراه با اکسسوری های بیشتر و متنوع تری مثل کفش پاشنه بلند متالیک یا کمربند ست نمود و نگران ناهماهنگی ها نبود.

شلوار جین فاق بلند به چه اندامی میاد؟

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ن.ح
برچسب : شلوار جین
وبگردی