جایگزینی خودرو فرسوده

اطلاعیه جدید جایگزینی خودروها در سامانه یکپارچه

تاریخ انتشار : 6 اسفند 1402کد مطلب : 92365زمان مطالعه : 2 دقیقه
سامانه یکپارچه خودروهای داخلی در اطلاعیه‌ای از طرح تبدیل اختیاری محصولات یکی از شرکت های خودروسازی برای متقاضیانی که نوبت تحویل آن‌ها زمستان سال جاری تعیین شده است، خبر داد.

اطلاعیه سامانه یکپارچه خودروها ویژه نوبت‌دارهای زمستان

آن دسته ا متقاضیان دارای اولویت با نوبت زمستان امسال امکان تبدیل اختیاری خودروی انتخاب را با هفت خودروی قابل عرضه از دو شرکت دیگر دارند.

متقاضیان دو خودروی فیدلیتی و دیگنتی با موعد تحویل زمستان 1402 دریافت کرده اند از فردا دوشنبه هفتم اسند فرصت دارند خودروی خود را به محصول دیگری تبدیل کنند.

برای این منظور متقاضیان از فردا (دوشنبه هفتم اسفند ماه) به مدت سه روز (تا پایان روز چهارشنبه ٩ اسفند ماه) فرصت دارند که از طریق سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای داخلی (www.esalecar.ir) برای تبدیل خودروی خود اقدام کنند.

امکان تبدیل دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی با محصولات زیر

سامانه یکپارچه خودرو

متقاضیان توجه داشته باشند برای این تبدیل، نخست متقاضی بایستی سفارش قبلی خود را لغو کند که برای این کار می‌بایست با مراجعه به صفحه جزئیات سفارش و انتخاب گزینه لغو سفارش خودروی تخصصی قبلی حذف شود؛ پس از لغو سفارش محصول قبلی توسط متقاضیان، امکان انتخاب یک محصول از سبد محصولات اعلامی در سایت برای آن‌ها، میسر خواهد شد.

با عنایت به این موضوع که برخی محصولات ظرفیت محدود دارند در صورت تکمیل ظرفیت آن محصول، متقاضیان می بایست نسبت به انتخاب محصول دیگر از محصولات عرضه شده اقدام کنند.

پس از مشارکت متقاضیان در طرح تبدیل اختیاری، فراخوان توسط خودروساز جدید، برای مشتریان به جهت تکمیل وجه خودرو ارسال می‌شود؛ بدیهی است که عدم تکمیل وجه توسط مشتریان در زمان مقرر برای محصول جدید، که بازه‌ای هفت روزه در نظر گرفته شده است، به منزله انصراف از طرح تلقی خواهد شد و متقاضی از اولویت بندی خودرو داخلی در سامانه یکپارچه حذف می‌شود.

شایان ذکر است که در صورت لغو سفارش و عدم انتخاب محصول جدید، پس از پایان مهلت ثبت‌نام، سفارش متقاضی به محصول قبلی (همان خودروی تخصصی اول) بازگردانده می‌شود.

دوباره خاطرنشان می‌شود که از فردا دوشنبه هفتم اسفندماه لغایت چهارشنبه نهم اسفند ماه به مدت سه روز امکان تبدیل اختیاری محصولات یاد شده برای متقاضیان باقیمانده محصولات بهمن موتور از لیست انتظار مشتریان نوبت زمستان 1402 فراهم است و پس از اطلاع‌رسانی توسط خودروساز محصول جدید، امکان ثبت‌نام نهایی و تکمیل وجه به مدت هفت روز انجام می‌شود.

اطلاعیه جدید جایگزینی خودروها در سامانه یکپارچه

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش خبری نمناک/م
برچسب : بازار خودرو
وبگردی