افراد زودباور

زود باورترین آدم ها، کدوم ماه بدنیا میان؟

کد مطلب : 85833تعداد نظرات : 4 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به همه انسان ها به راحتی اعتماد میکنید و حرف همه را قبول میکنید احتمالا شما فرد زود باوری هستید و این ویژگی ممکن است از بدو تولد با شما همراه بوده باشد.

متولدین چند ماه سال که نسبتا افراد زودباورتری هستند

آیا شما فرد زودباوری هستید، آیا خیلی راحت چیز های مختلف را باور می کنید؛ در صورتی که دیگران با شما متفاوت هستند و این گونه رفتار نمی کنند. اگر جزء این دسته از افراد هستید، بدانید که این موضوع تا حد زیادی به ماه تولدتان بستگی دارد. در این قسمت از نمناک قصد داریم افراد زودباور را به شما معرفی کنیم.

اسفند

اسفند ماهی ها معمولاً زیاد مورد سوء استفاده دیگران قرار می گیرند، زیرا خیلی زود حرف آن ها را باور می‌ کنند و هرگز از این موضوع درس نمی گیرند. خیلی زیاد به انسان های اطراف خود فرصت می دهند. آن ها افراد حساسی هستند و به احساسات شان صدمه وارد می‌ شود اما باز هم به صدای درون خود گوش نمی کنند و هر طور که شده طرف مقابل را باور می‌ کنند. خودشان افراد خوبی هستند و به خاطر همین فکر می‌ کنند که دیگران هم مانند آن ها خیلی خوب می باشند.

تعجب

مهر

مهر ماهی ها خیلی مهربان و قابل اعتماد هستند و اغلب مورد سوء استفاده قرار می گیرند. باید کسی به آنها نهیب بزند و بیدارشان کند تا خیلی زود حرف های دیگران را باور نکنند. شاید همیشه نتیجه گیری کنند که نباید به دیگران اعتماد داشته باشند تا ضربه نخورند اما باز هم درس نمی گیرند و رفتار قبلی را تکرار می‌ کنند.

فروردین

فروردین ماهی ها خیلی زودباور هستند؛ مخصوصا اگر عاشق بشوند؛ در زودباوری رقیب ندارند. آن ها می‌ خواهند طرف مقابل را در عشق باور کنند و هر چه که بگوید را می پذیرند و به ندای درونی خود اهمیت می دهند. اگر متعهد باشند، با سرعت زیادی رابطه را پیش می‌ برند و هرگز به اتفاقات و شواهد دقت نمی‌ کنند.

عشق

آذر

آذر ماهی ها فکر می‌ کنند که همه مانند خودشان خوب هستند. با همه رفتار دوستانه دارند. اموال خود را در اختیار آن ها قرار می دهند و مهربان و زودباور هستند و سعی می کنند همیشه انسان ها را خوب ببینند‌ به خاطر این رفتار مورد سوء استفاده قرار می گیرند؛ اما معمولاً این زود باوری را ترک نمی کنند و هیچ‌گاه درس نمی گیرند.

تیر

تیر ماهی ها افراد آسیب ‌پذیری هستند؛ مخصوصاً اگر مورد سوء استفاده قرار بگیرند اما باز هم این موضوع برایشان درس نمی شود؛ زیرا دوباره خیلی راحت به افراد مختلف اعتماد می‌ کنند. آن ها افراد زود باوری هستند. شاید شدت زود باوری در آن ها از ماه های قبلی کم‌تر باشد اما به هر حال این اخلاق به آنها خیلی زیاد آسیب وارد خواهد کرد.

اعتماد

دی

دی ماهی ها افراد متواضعی هستند اما قبول نمی کنند که زودباور می باشند. آن ها فکر می‌ کنند که دیگران را خوب می شناسند؛ در صورتی که این گونه نیست و همیشه دوست دارند بهترین باور ها را در مورد خودشان و اطرافیان شان داشته باشند و هرگز به ویژگی‌ های منفی آن ها فکر نکنند اما گاهی اوقات به خاطر این زودباوری صدمه زیادی می بینند.

زود باورترین آدم ها، کدوم ماه بدنیا میان؟

3.9499
این مطلب مفید بود ؟388111
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : ماه تولد
4 نظر به ثبت رسیده است
لادن سلیمانی1401-01-02
من زود باور نیستم چون یه آبان ماهیم????????
98
***1401-01-04
باسلام دی ماهی هستم وبه هیچ عنوان براحتی به دیگران اعتمادنمیکنم.
711
گمنام????1401-01-09
منم دی ماهیم????دقیقا با مطلب بالا موافقم
66
پانیسا گنجی1401-02-07
من با این که تیر ماهیم زود باور نمیکنم این هارم قبول ندارم
05
وبگردی