هنگامه قاضیانی

فصل اول سریال هم گناه در ایستگاه پایانی

تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1399کد مطلب : 35988زمان مطالعه : 2 دقیقه
فصل اول سریال هم گناه به ایستگاه پایانی نزدیک شد و فصل دوم این سریال با وقفه ای کوتاه منتشر خواهد شد.

پایان فصل اول سریال هم گناه

یکی از سریال های پرطرفدار این روزهای نمایش خانگی، سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی است که تا به این جای داستان با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شده است.

10 قسمت از سریال هم گناه در نمایش خانگی توزیع شد و با انتشار دو قسمت دیگر، پخش فصل اول این سریال به پایان میرسد.

انتشار سکانس تازه ای از سریال هم گناه

محسن کیایی بازیگر و نویسنده سریال هم گناه با انتشار پستی خبر از پایان فصل اول این سریال داد.

بازیگر سریال هم گناه با انتشار سکانسی جدید از این سریال نوشت:

فصل اول هم گناه در ایستگاه پایانی.... با نزدیک شدن به قسمت های پایانی فصل اول همگناه ، سکانس تازه ای از این مجموعه منتشر شده که نشان دهنده ابعاد تازه ای از روال داستان این مجموعه است.

طبق اعلام روابط عمومی این پروژه فصل اول این سریال ١٢ قسمت دارد و با یک فاصله کوتاهی فصل دوم آن منتشر خواهد شد. هم گناه تازه ترین اثر مصطفی کیایی است که تا به امروز ١٠ قسمت از آن منتشر شده و طبق آمار رسمی پلتفرم های فیلیمو و نماوا با استقبال بالای مخاطبان روبرو شده است.

روشنک گرامی

هم گناه یکی از سریال های پربازیگر نمایش خانگی است که به عنوان اولین تجربه مصطفی کیایی در ساخت سریال برای نمایش خانگی موفق ظاهر شد و توانسته نظرات مثبت زیادی از سوی مخاطبان دریافت کند.

پدرام شریفی و مارال بنی آدم

فصل اول سریال هم گناه با توزیع دو قسمت دیگر به پایان میرسد و با وقفه ای کوتاه دومین فصل این سریال آماده پخش خواهد شد.

پرویز پرستویی و پدرام شریفی

این سریال مصطفی کیایی با بازی بازیگران پیشکسوت و جوان دنیای هنر روایتگر ماجراهای متعدد خانواده ای است که در یک خانه در کنار هم زندگی میکنند اما خط اصلی داستان مربوط به فریبرز و لیلا است. لیلا سالها پیش با پسرش خانه را ترک کرده است و بعد از 28 سال بی خبری، پای پیمان پسر فریبرز به قصه باز میشود و ماجراهای افراد دیگر خانواده هم داستان این سریال را رقم میزند.

شیرین اسماعیلی

بازیگران سریال هم گناه عبارتند از:
پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، مهدی پاکدل،هنگامه قاضیانی، پدرام شریفی،حبیب رضایی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، افسانه چهره آزاد، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی، روشنک گرامی، سوگل خلیق، مارال بنی آدم، علی باقری، فروغ قجابگلو، حسین امیدی، شیرین اسماعیلی، مرتضی آقا حسینی، محمد موحدنیا، محمد رسول صفری، آی تک جاویدنژاد، با معرفی ساقی حاجی پور و فرانک کلانتر در سریال هم گناه به ایفای نقش پرداختند.

هدیه تهرانی

سریال هم گناه به روزهای پایانی فصل اول نزدیک میشود

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
منبع : صفحه محسن کیایی / عکاس:میلاد کیایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی