سمانه منیری و مهدی قربانی
مهدی قربانی و سمانه منیری بازیگران جوان سریال خاتون به کارگردانی تینا پاکروان هستند که در این بخش به معرفی کوتاهی از آنها می پردازیم.

آشنایی با بازیگران نقش فرهاد و گلی در سریال خاتون

سریال خاتون به کارگردانی تینا پاکروان و تهیه کنندگی علی اسدزاده، یکی از سریال های در حال پخش از شبکه نمایش خانگی است که قسمت اول آن در 18 مرداد 1400 منتشر شد.

خاتون یک سریال تاریخی و عاشقانه در قلب تاریخ ایران است که زندگی خانواده ای را پس از ورود متفقین و تحولات بسیار در سال 1320 نشان می دهد.

در این سریال بازیگران مطرحی همچون اشکان خطیبی، نگار جواهریان، شبنم مقدمی، مهران مدیری، رضا بهبودی، بهناز جعفری، ستاره پسیانی، مهران غفوریان، بابک حمیدیان، شاهرخ فروتنیان و .. نقش آفرینی می کنند.

مهدی قربانی در سریال خاتون

مهدی قربانی و سمانه منیری از بازیگران جوان سریال خاتون هستند که نقش فرهاد و گلی را ایفا می کنند.

فرهاد یکی از سربازان ارتش و گماشته مخصوصِ خانواده شیرزاد ملک می باشد که به دختری به نام گلی علاقه مند است. خانواده گلی از ملاقات فرهاد با او جلوگیری کرده و تنها خاتون از راز علاقمندی میان گلی و فرهاد باخبر است.

مهدی قربانی و سمانه منیری

مهدی قربانی یکی از بازیگران جوان سریال خاتون است که در اولین تجربه بازی در سریال های شبکه نمایش خانگی، مقابل دوربین تینا پاکروان قرار گرفته است. وی تاکنون در چند فیلم سینمایی مطرح با بازیگران مشهوری همکاری کرده و کارنامه هنری پرباری دارد.

فرهاد سریال خاتون با فیلم «ابد و یک روز» در سال 1384 فعالیت هنری خود را آغاز کرده و در فیلم های «تنگه ابو قریب»، «بیست و یک روز بعد» ، «غلامرضا تختی» و «روز صفر» و چند فیلم دیگر به ایفای نقش پرداخته است.

مهدی قربانی

سمانه منیری بازیگر سریال خاتون

سمانه منیری بازیگر نقش گلی نیز در سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی و تهیه کنندگی علی اسدزاده ایفاگر شخصیت شهین، مادر رامین در کودکی بود که در دوران جنگ زندگی کرده و انگشت دست او توسط همسرش قطع شد.

سمانه منیری

سمانه منیری یکی از بازیگران تئاتر بوده و در دو نمایشنامه آشپزخانه و آتش سوزی ها به روی صحنه رفته است. 

سمانه منیری

سمانه منیری، یونا تدین و  امید محمدزاده در سریال قورباغه

فرهاد و گلی بازیگران جوان سریال خاتون

4.336
این مطلب مفید بود ؟315
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی