امیر آقایی و سارا بهرامی
سریال خون‌سرد به کارگردانی امیرحسین ترابی جدیدترین مجموعه نمایش خانگی است که بازیگران آن همچون امیر آقایی نقشهای متفاوتی را ایفا کرده اند.

معرفی بازیگران سریال خون‌سرد و نقش آنها

سریال «خون‌سرد» به کارگردانی امیرحسین ترابی و تهیه کنندگی بهمن کامیار یکی از مجموعه نمایش خانگی است که پخش آن از 28 مرداد ماه 1401 آغاز شد.

امیرحسین ترابی که تجربه ساخت سریال شاید برای شما هم اتفاق بیافتد و فیلم هزارتو را در کارنامه هنری خود دارد در این سریال داستان متفاوتی را مقابل دوربین برده است.

امیر آقایی

گریم امیر آقایی در سریال خون‌سرد

بازیگران سریال خون‌سرد و نقش آنها

امیر آقایی

امیر آقایی، بازیگر نقش کسری کیا در سریال خون‌سرد است که یک پزشک در مرکز پزشک قانونی می باشد اما شغل دوم او از بین بردن مردانی است که در حق خانمها ظلم کرده اند. او آنها را با روشهای مختلف یافته و با دخالت در کار قانون و به روش خود، به قتل می رساند اما در برخورد با خانمها به ویژه همسر و خواهرش به شدت حساس و مهربان است.

امیر آقایی پیش از این تجربه حضور در سریال های همچون عالیجناب و آقازاده را در نمایش خانگی داشته است.

امیر آقایی

امیر آقایی در سریال خون‌سرد

شهرام حقیقت دوست

شهرام حقیقت دوست، امیرعلی طلوعی در سریال خون‌سرد است که یک سرگرد آگاهی بوده و دوست صمیمی کسری کیا می باشد. او به دنبال یافتن قاتل قتل های زنجیره ای است و در این میان به دوست خود نیز شک کرده و به تعقیب او می پردازد.

شهرام حقیقت دوست بازیگری که با سریال خط قرمز به شهرت رسید، تجربه حضور در سریالهایی همچون شاهگوش، آمستردام و ماه تی تی را در نمایش خانگی دارد.

شهرام حقیقت دوست

شهرام حقیقت دوست در سریال خون‌سرد

سارا بهرامی

سارا بهرامی، بازیگر نقش رعنا در سریال خون‌سرد است که کارآموز مهرنوش، همسر دکتر کیا در دفتر وکالت او می باشد. او که به راز دکتر کیا پی برده است به دنبال شراکت در قتل ها می باشد اما دکتر کیا هیچ وقت کسی را شریک قرار نداده و افراد مزاحم در هدف خود را از میان بر می دارد.

سارا بهرامی، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن از جشنواره فجر، کار در نمایش خانگی را با سریالهایی همچون ساخت ایران2 آغاز کرد و پس از آن در آثاری همچون کرگدن و حرفه ای مقابل دوربین رفت.

سارا بهرامی

سارا بهرامی در سریال خون‌سرد

نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد بازیگر نقش سروش موعظی در سریال خون‌سرد است که یک خبرنگار فعال در خارج از مرزهای کشور می باشد که با گروههای خلافکار همکاری کرده و مورد تعقیب سرگرد طلوعی می باشد.

این هنرمند که با اجرای نقش های مختلف در برنامه خندوانه به شهرت رسید، برای اولین بار با سریال هیولا وارد نمایش خانگی شده و با نقش هوشمند کامروا، مورد توجه بسیاری قرار گرفت.

نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد در سریال خون‌سرد

سارا رسول زاده

سارا رسول زاده در سریال خونسرد، ایفاگر نقش سارا کیا خواهر دکتر کسری کیا است. او مبتلا به یک بیماری روانی است اما همسرش دکتر امید، برای بدتر شدن حال او، داروهای قوی و غیر مربوط را تجویز می کند تا در دادگاه، به راحتی از او جدا شده و مهریه را پرداخت نکند.

سارا رسول زاده مجری و بازیگر کشورمان با سریال عاشقانه در نمایش خانگی به شهرت رسید و پس از آن با نقش آفرینی در سریال نجلا مورد توجه قرار گرفت.

سارا رسول زاده

سارا رسول زاده در سریال خون‌سرد

بهار قاسمی

بهار قاسمی، بازیگر نقش مهرنوش همسر دکتر کیا در سریال خون‌سرد است. او وکیل بوده و در تمام مراحل زندگی حامی و همراه همسرش است اما در روزهای اخیر با یک مشکل بزرگی در زندگی خود مواجه می شود که از گفتن آن به همسرش امتناع می کند چرا که کسری مانند گذشته نیست و زمان زیادی را برای همسرش صرف نمی کند.

بهار قاسمی یکی از بازیگران جوان و با استعدادی دهه هفتادی است که با ایفای نقش در فیلم طلاخون به شهرت رسید.

بهار قاسمی

بهار قاسمی در سریال خون‌سرد

امیررضا دلاوری

امیررضا دلاوری، ایفاگر نقش امیر شاهسواری در سریال خون‌سرد است که یک باند قاچاق دختر به خارج از کشور را اداره می کند.

این هنرمند مطرح کشورمان که دو سریال آمستردام و پدرگواردیولا را در نوبت پخش از نمایش خانگی دارد بیش از سی سال تجربه حضور در عرصه بازیگری دارد.

امیررضا دلاوری

امیررضا دلاوری در سریال خون‌سرد

لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر نقش لیلا کریمی در سریال خون‌سرد، یکی از قربانیان باند امیر شاهسواری است که به همراه دخترش به ترکیه مهاجرت می کند اما در آنجا با گم کردن فرزندش از کمپ دختران فرار کرده و به ایران باز می گردد.

لیندا کیانی همانند بسیاری از هنرمندان، سابقه حضور در آثار مختلف نمایش خانگی همچون میدان سرخ، مانکن و آنها را در کارنامه هنری خود دارد.

لیندا کیانی

لیندا کیانی در سریال خون‌سرد

مرتضی تقی‌زاده

مرتضی تقی‌زاده، بازیگر نقش نویدی در سریال خون‌سرد است که نبوغ زیادی در کامپیوتر داشته و برای جبران خطای گذشته خود، ناچار به همکاری با پلیس می شود.

مرتضی تقی‌زاده یکی دیگر از هنرمندانی است که با نمایش خانگی و سریال حرفه ای به شهرت رسید و برخلاف نقش خود در این سریال، شخصیت آرام و موجه ای را در سریال خون‌سرد ایفا می کند.

مرتضی تقی زاده

مرتضی تقی‌زاده در سریال خون‌سرد

نادر فلاح

نادر فلاح مردی به نام فرید در سریال خون‌سرد است که یک بیماری روانی وخیم دارد و مادرش برای بهبود حالش، او را مجبور به ازدواج می کند، اما همسرهای خود را آزار داده و آنها را مجبور به فرار می کند. فرید همسر آخر خود را به اندازه ای کتک می زند که منجر به قتل او می شود.

نادر فلاح بازیگری که اغلب با نقش های منفی شناخته می شود در سریال های دیگر نمایش خانگی همچون ابله، کرگدن، نوبت لیلی و آهوی من مارال به هنرمندی پرداخته است.

نادر فلاح

نادر فلاح در سریال خون‌سرد

نیلوفر کوخانی

نیلوفر کوخانی بازیگر نقش مریم نائینی در سریال خونسرد و نامزد نویدی است. او یک خبرنگار می باشد که برای یافتن سوژه های مهم، به نامزدش اصرار می کند تا با سرهنگ طلوعی همکاری کرده و برای تهیه خبر، در پیگیری پرونده ها کنار او باشد.

از سوی دیگر اطلاعات مهمی از سروش موعظی دارد که می تواند به سرگرد طلوعی کمک کند.

نیلوفر کوخانی بازیگر متولد 1370 است که با ایفای نقش در سریال خانه امن به شهرت رسید.

نیلوفر کوخانی

نیلوفر کوخانی در سریال خون‌سرد

فرخ نعمتی

فرخ نعمتی در سریال خونسرد، نقش دایی کسری و سارا کیا را ایفا می کند. او یک فرد مرموزی است که زندگی مبهمی داشته و اسراری از گذشته و خانواده خواهرزاده های خود را پنهان می کند.

فرخ نعمتی بازیگر پیشکسوت کشورمان که تجربه حضور در آثار مختلف سینما و تلویزیون را دارد پیش از این در سریال های آسپرین و خاتون نقش آفرینی کرده بود.

فرخ نعمتی

فرخ نعمتی در سریال خون‌سرد

الهام ایمانی

الهام ایمانی در سریال خون‌سرد نقش دکتر مددی، پزشک مرکز پزشک قانونی را ایفا می کند. او در روال کار بر روی قتل های زنجیره ای به دکتر کیا مشکوک شده و به دنبال یافتن مدرکی علیه او است، غافل از اینکه دکتر کیا متوجه شده و...

الهام ایمانی همسر زنده یاد خشایار الوند است که به همراه او، نویسندگی سریال دیوار به دیوار را بر عهده داشت. او همچنین در سریال خوب بد جلف، رادیو اکتیو و فیلمهای دستهای آلوده و طعم گیلاس نقش آفرینی کرده است.

الهام ایمانی

الهام ایمانی در سریال خون‌سرد

از دیگر هنرمندان سریال خون‌سرد می توان حسن زارعی، حسین سحر‌خیز، جلال فاطمی، پیام اینالویی، مهدی محرابی، امیرحسین شام‌بیاتی، عارفه معماریان، مرتضی علی‌آبادی، باسط رضایی و سارا امیری را نام برد.

عوامل سریال خون‌سرد

 • نویسندگان:علیرضا عطااله تبریزی، محمد مهدی عزیزمحمدی، احسان ابراهیمی،امین فرشادمهر
 • مجری طرح و مدیرتولید:سیدحسین هادیانفر
 • دستیار اول کارگردان:یوسف وجدان دوست
 • طراح گریم:محسن دارسنج
 • مدیرصدابرداری:بابک اخوان
 • مدیرفیلمبرداری:محمدرسولی
 • طراح صحنه:بهمن زربخش
 • تدوین:نیما جعفری جوزانی
 • طراح لباس:مجید لیلاجی
 • طراحی و ترکیب صدا:فرامرز ابوالصدق
 • جانشین تولید:حسن محمدی آرش
 • آهنگساز:حامد ثابت
 • برنامه ریز:حمیدرضا غفارزاده- نیما خورشیدی
 • منشی صحنه:حمیرا نعمت الله
 • مدیرتدارکات :بهرام صادقی
 • مشاور رسانه ای و روابط عمومی:میثم محمدی
 • عکاس و فیلمبردار پشت صحنه:محسن عامری

سارا بهرامی

سارا بهرامی بازیگر سریال خون‌سرد

اسامی بازیگران سریال خون سرد و نقش هاشون + زمان پخش

4.730
این مطلب مفید بود ؟282
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
برچسب : امیر آقایی
1 نظر به ثبت رسیده است
زهرا1401-09-26
سلام آقای امیر لطفاً خواهش میکنم فصل دوم خونسرد را بسازید خودشما توش باشید بسیار سریال جذاب بود سریع فصل۲ بسازید باتشکر
20
وبگردی