بازی مافیا

حرفه ای ها در بازی مافیا چطور صحبت میکنند؟

تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93272زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازی مافیا یکی از پرطرفدارترین بازی ها در بین جوانان و نوجوانان است که تکنیک های متفاوتی دارد و برای حرفه ای بازی کردند بهتر است این تکنیک هارا بدانید.

چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم؟

مافیا یکی از مهیج ترین بازی های گروهی و فکری است که طی چند سال اخیر در ایران ترند شده است؛ می توانید با دوستان یا اعضای خانواده گروهی ده نفره تشکیل داده و از این بازی لذت ببرید.یکی از اصلی‌ترین عناصر بازی شهروند مافیا، نحوه صحبت کردن و ارتباطات است، شرکت کنندگان مافیا از طریق گفتگو و دیالوگ‌های مختلف می توانند نقش‌های مختلف را شناسایی و هویت بازیکن را افشا کرده و با همکاری تیمی، مافیا را فاش کنند. در این بخش از نمناک به شما می گوییم که در بازی مافیا چگونه صحبت نمایید.

بازی مافیا

تکنیک های حرفه ای برای صحبت کردن در بازی مافیا

اگر برنامه پدر خوانده و شب های مافیا و... را که در آن سلبریتی ها به بازی مافیا می پردازند، دیده باشید، حتما توجه کرده اید که در آن سلبریتی ها چگونه صحبت می کنند تا بتوانند، سره را از ناسره و دروغ را از حقیقت تشخیص دهند.

در این زمان از خود به خوبی دفاع کنید و سکوت نکنید و ترسو نباشید حتی اگر مافیا هستید، تارگت بزنید (متهم کنید)، بیشتر حرف بزنید و سناریو بچینید.

در این بازی ارتباط چشمی و کلامی اهمیت دارد، در زمانی که به شما اجازه داده می شود، صحبت کنید.

اگر در میان صحبت کسی تمایل به تایید یا رد کردن نظر او دارید، آن را با دست و به شکل لایک و دیس لایک نشان دهید زیرا صحبت کردن دائم شما موجب بهم خوردن نظم بازی می شود پس صحبت هایتان را روز دوم که راوی به بازیکنان اجازه می دهد به مدت 5 دقیقه در مورد اتفاقات شب گذشته با هم صحبت کنند، عنوان نمایید.

حرفه ای ها در بازی مافیا چطور صحبت میکنند؟

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
برچسب : آموزش بازی
وبگردی