ماه چهره خلیلی
چهل روز از درگذشت ماه چهره خلیلی بانوی هنرمند سینمای ایران گذشت و ابراهیم اشرفی همسر این بازیگر از دلتنگی های این روزهایش نوشت.

چهلمین روز درگذشت ماه چهره خلیلی

17 مردادماه سال 99 اندوهی عمیق سینمای ایران را دربرگرفت و خبر درگذشت ماه چهره خلیلی بانوی هنرمند سینما و تلویزیون همه مردم را شوکه کرد.

این بازیگر کشورمان بعد از مدتی تحمل رنج بیماری در 17 مردادماه به دیار باقی شتافت و جان به جان آفرین تسلیم کرد و امروز چهلمین روز درگذشت این بانوی فقید سینمای ایران است.

دلنوشته همسر ماه چهره خلیلی برای چهلمین روز درگذشت او

ابراهیم اشرفی همسر ماه چهره خلیلی با انتشار عکس هایی از او نوشت:

چهل روز از دلتنگی هام کنار مزارت سپری شد و بدون اینکه باور کنم رفتنت رو، روزها مو به شب هام گره می زنم و شب هامو به امید اینکه روی ماهت رو یک بار دیگه تو خوابم ببینم به صبح می رسونم طنین صدات توی قلبم و زیبایی چهره ات مدام جلوی صورتم ثانیه به ثانیه به یادتم....

درگذشت ماه چهره خلیلی

اندوه سوسن پرور در چهلمین روز درگذشت ماه چهره خلیلی

سوسن پرور هم برای چهلمین روز درگذشت ماه چهره خلیلی نوشت:

چهل روز گذشت، ماه چهره جانم، عزیزکم، رفیق جانم:تسلیم. دیگه باور کردم که رفتی. دیگه باور کردم که جواب هیچکدوم از مسیجهام رو نمیدی دیگه باور کردم صدات رو نمی شنوم و دیگه می دونم باید بقیه راه رو تنها برم.

ادامه دادن این راه بی تو خیلی سخته. همه میگن زندگی می گذره ولی نمی دونن این زندگی دیگه اون زندگی قبل نیست. وقتی یه آدم خوب مثل تو میره توازن خوب و بد دنیا بهم میریزه. کاشکی بودی. کاشکی نمی رفتی. دلتنگ تمام روزهای خوب با تو بودنم و دلتنگ میمونم....

ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی در سن 43 سالگی بر اثر بیماری سرطان درگذشت و در لندن به خاک سپرده شد. ابراهیم اشرفی فیلمبردار کشورمان همسر ماه چهره خلیلی بود و حاصل ازدواج این زوج هنرمند یک پسر به نام پرواز است.

ماه چهره خلیلی و همسرش

اندوه همسر ماه چهره خلیلی در چهلمین روز درگذشت او

4.7129
این مطلب مفید بود ؟1209
منبع : صفحه ابراهیم اشرفی / صفحه سوسن پرور / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
2 نظر به ثبت رسیده است
ف ی1399-06-26
روحت شاد
141
نجمی حائری1399-06-25
دلم برات تنگ شده عزیزم ..واقعا ماه چهره ای.. از دیدن روی ماهت سیرنمیشم.لعنت برسرطان
203
وبگردی