منوچهر هادی

منوچهر هادی با نیسان آبی می آید

تاریخ انتشار : 25 خرداد 1399کد مطلب : 76360زمان مطالعه : 1 دقیقه
مجوز ساخت فیلم نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی احسان ظلی پور صادر شد.

نیسان آبی فیلم جدید منوچهر هادی

نیسان آبی فیلم جدید منوچهر هادی به تهیه کنندگی احسان ظلی پور و نویسندگی کمیل روحانی پروانه ساخت گرفت.

منوچهر هادی کارگردان جوانی که این روزها با سریال دل در نمایش خانگی حضور دارد، به زودی پیش تولید فیلم سینمایی جدیدش را آغاز میکند.

فیلم های سینمایی منوچهر هادی

منوچهر هادی از کارگردان های جوان و پرکار دنیای هنر است که تابحال 8 فیلم سینمایی را کارگردانی کرده و سریال هایی را برای نمایش خانگی و تلویزیون ساخته است.

منوچهر هادی و یکتا ناصر

فیلم سینمایی رحمان 1400 آخرین ساخته سینمایی منوچهر هادی بود که آخرین روزهای اسفندماه سال 97 اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد اما بعد از یک ماه اکران از پرده سینماها پایین کشیده شد و اکران آن موقف شد.

منوچهر هادی و مهران مدیری

آینه بغل فیلم دیگر منوچهر هادی است که سال 1396 ساخته شد و با استقبال خوبی در سینماها روبرو شد. محمدرضا گلزار، جواد عزتی، یکتا ناصر، نازنین بیاتی بازیگران اصلی فیلم آینه بغل را تشکیل میدهند.

منوچهر هادی

فیلم سینمایی کارگر ساده نیازمندیم یکی دیگر از فیلم های سینمایی منوچهر هادی است که سال 94 ساخته شد و سال 96 در سینماهای کشور اکران خود را آغاز کرد. بهرام افشاری، آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، مهران احمدی و... بازیگران اصلی این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند.

من سالوادور نیستم، زندگی جای دیگری است، دنیای پرامید، یکی میخواد باهات حرف بزنه و قرنطیه از دیگر فیلم های سینمایی منوچهر هادی هستند که از سال 86 تا 94 ساخته و در سینماهای کشور اکران شدند.

منوچهر هادی و بازیگران

نیسان آبی منوچهر هادی در راه است

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : منوچهر هادی
وبگردی