داماد و مادر زن

رسوایی داماد و مادرزن؛ پدرزن بی آبرویی را کامل کرد

تاریخ انتشار : 4 خرداد 1403کد مطلب : 93672زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماجرای این اتفاق رقم خورده در یک خانواده روستایی باعث رسوایی داماد و مادرزن شد اما از این عجیب تر کاری که پدر زن در این ماجرا کرد همه را به شوک واداشت.

عشق جنجالی و بحث برانگیز داماد و مادرزن

رسانه های هندی خبر عجیبی را در لیست اخبار مهم خود منتشر کردند که در آن اتفاق رقم خورده در یک خانواده روستایی روایت می شد، روایتی که خشم بسیاری را برانگیخت؛ جزئیات بیشتر را در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

یکی از خانواده های روستای هیر موتی بیهار، بعد از مرگ دخترشان مجبور به هم خانه شدن با داماد و دوفرزند به یادگار مانده از دخترشان شدند. این هم خانه شدن پس از سالها منجربه خلق خبری شد که اهالی روستا را در بهت فرو برد.

بعد از علاقه مند شدن داماد به مادرزن، اهالی مسئله را به گوش پدرزن رساندند تا با واکنشی جدی این رسوایی را خاتمه دهد ولی واکنش پدرزن به این مسئله غیرقابل باور بود. در کمال ناباوری، مرد خانواده پس از اطلاع از این عشق و علاقه با ازدواج این دو موافقت کرد تا زشتی کار آن دو را به قوی ترین شکل ممکن تکمیل کند.

مردم روستا که از این اقدام خانوادگی خشمگین شدند، روابط خود با آنها را کمرنگ تر کرده اند و دوست دارند هرچه سریعتر این خانواده، محل زندگی خود را ترک کنند چراکه به عقیده بسیاری، آنها با انجام این اقدام بحث برانگیز تاثیر بدی در زندگی اهالی خواهند داشت.

رسوایی داماد و مادرزن؛ پدرزن بی آبرویی را کامل کرد

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش خبری نمناک/ن/ا.ن
وبگردی