ایرج طهماسب

آخرین قسمت برنامه مهمونی کی پخش می شه؟

تاریخ انتشار : 31 شهریور 1401کد مطلب : 88687زمان مطالعه : 2 دقیقه
با نزدیک شدن به زمان انتشار قسمت بیست و هشتم برنامه مهمونی، جزئیاتی از مهمان مشهور این هفته و زمان پایان برنامه منتشر شد.

مهمان قسمت بیست و هشتم مهمونی معرفی شد

مهمونی یک برنامه عروسکی با اجرا و کارگردانی ایرج طهماسب در ژانر گفتگو محور می باشد که از ابتدای پخش، با استقبال بالای مخاطبان مواجه شده است.

ایرج طهماسب که یکی از چهره های سرشناس کار با عروسک در قاب سینما و تلویزیون است در بیست و هشتمین قسمت از برنامه مهمونی، میزبان یکی از چهره های سرشناس عرصه بازیگری است که در این قسمت از نمناک به معرفی او می پردازیم.

ریما رامین فر مهمان قسمت بیست و هشتم مهمونی

قسمت بیست و هشتم مهمونی در حالی منتشر می شود که دو قسمت قبل آن بدون حضور مهمان اجرا شد اما در این قسمت شاهد میزبانی از ریما رامین فر، بازیگر مطرح سینما، تلویزیون و تئاتر خواهیم بود.

ریما رامین فر که در سالهای اخیر با سریال پایتخت به اوج شهرت رسیده است در این برنامه با ایرج طهماسب و عروسک های جذاب و پرماجرایش به گفتگو خواهد نشست.

برنامه مهمونی

ریما رامین فر مهمان برنامه مهمونی 

زمان پخش آخرین قسمت برنامه مهمونی

قسمت بیست و هشتم برنامه مهمونی، امروز پنج شنبه 31 شهریورماه 1401، مانند هفته های قبل، ساعت 20 در نمایش خانگی منتشر می شود.

برنامه مهمونی که از ابتدای پخش، تعداد قسمت های آن 30 قسمت اعلام شده بود، دو هفته دیگر یعنی 14 مهرماه به پایان می رسد و احتمال ساخت فصل دوم آن به تصمیم سازندگان برنامه بستگی دارد.

این برنامه به تهیه کنندگی حسن خدادادی که تاکنون 27 قسمت آن از طریق پلتفرم نماوا منتشر شده است میزبان چهره های مطرحی همچون علی نصیریان، پژمان جمشیدی، پریناز ایزدیار، سارا بهرامی، بابک کریمی، علیرضا خمسه، علی شادمان، رامبد جوان و نگار جواهریان، هومن سیدی، مهرداد صدیقیان و ...بوده است.

آخرین قسمت برنامه مهمونی کی پخش می شه؟

514
این مطلب مفید بود ؟140
منبع : عکاس: مهدی آشنا / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی