لباس مردانه
در این مطلب به طور مختصر درباره ی انتخاب لباس مناسب آقایان بر اساس شکل و فرم بدن صحبت خواهیم کرد .

راهنمای انتخاب صحیح لباس

خودتان باشید! استایل وسبکی برای شما مناسب است که به شکل بدنتان بیاید نه اینکه فقط از دیگران تقلید کنید و بخواهید به اصطلاح روی مد باشید. لباس خوب کمک می کند که هم خودتان و هم دیگران حس خوبی از شما دریافت کنند. پس مهم نیست چقدر یک لباس را دوست داشته باشید مهم این است که لباس به تن شما بیاید. پس برای انتخاب یک لباس خوب چه چیزی از همه مهمتره؟ راز خوش پوشی در جواب این سوال مشخص می شود. در جواب باید بگوییم ازهمه مهمتر انتخاب درست لباس با توجه به اندام است. با ما در فروشگاه اینترنتی طرح با تو همراه باشید تا شما را با فرم بدنتان آشنا کنیم تا بدانید چه چیزی به شما می آید.

با فرم بدنتان آشنا شوید

یادتان باشد فرم بدنتان با وزن و قدتان مشخص نمی شود. یعنی مثلا ممکن است دوست شما که لاغر است با شما که از او چاق تر هستید از نظر فرم بدنی یکی باشید. فرم بدن به 5 دسته مثلثی، مستطیلی، مثلث وارونه، ذوزنقه و بیضی تقسیم می شود که در ادامه خواهیم گفت برای هر فرمی چه لباسی مناسب است.

اندام ذوزنقه ای

این افراد بهترین فرم بدنی را در دنیای فشن دارند و این افراد چربی اضافه ای ندارند و کمرشان هم باریک است. باید به این افراد بگوییم که خیالتان راحت باشد هر لباسی به تن شما برازنده است. البته باید به این افراد بگوییم که دقت کنید لباس ها را دقیقا متناسب با سایزتان انتخاب کنید.

مثلث وارونه

در این فرم بدنی شانه ها و قفسه سینه بسیار پهن تر از کمر فرد هستند و به اصطلاح بالاتنه پر حجم تر است. برای اندان مثلث وارونه باید تی شرت مردانه یقه هفت، شلوار های راسته و پیراهن هایی که اندامی هستند استفاده کنید. شما با استفاده از این لباس ها می توانید بین بالا تنه و پایین تنه خود تناسب ایجاد کنید.

اندام مستطیلی

در این فرم از بدن آقایان می توان گفت که تقریبا عرض شانه با کمر به یک اندازه است. در این فرم بدنی لباس های راه راه افقی را فراموش نکنید زیرا باعث خطای دید می شود و می توانید شانه ها و کمر خود را خیلی ساده بسیار باریک وخوش فرم نشان دهید

اندام بیضی

در اندام بیضی تمام چربی در قسمت میانی بدن فرد قرار دارد و شانه ها و پاها باریک و لاغر است. این افراد باید از پوشیدن شلوارهای تنگ خودداری کنند و به سراغ شلوارهای راسته بروند زیرا شلوار تنگ باعث می شود پاهای لاغر شما نمایان شود و بالاتنه شما بیش از انداره بزرگ به نظر بیاید. همچنین تی شرت ها و پیراهن هایی را انتخاب کنید که راه راه عمودی داشته باشد و شما را لاغر تر نشان دهد.

اندام مثلثی

در فرم مثلثی افراد دارای شکم و کمری پهنتر از شانه های خود هستند. شما دراین فرم بدنی باید روی شانه های خود مانور بدهید مثلا تیشرت هایی بپوشید که بالاتنه آنها روشن تر باشد و یا از تیشرت های تیره استفاده کنید که شما را لاغرتر نشان دهد.

از کجا بخریم؟

اگر دوست داری منحصربه فرد باشی و با لباست سلیقه و افکارت رو نشون بدی یا دلت می خواد تیشرت های مختلف با طرح های بسیار متنوع رو ببینی یه سری به سایت ما یعنی طرح با تو بزن تا قیمت تیشرت زنانه، مردانه وهر چیزی که فکرش وبکنی روبتونی ببینی وتصمیم بگیری. یادت باشه ما تیممون پر از طراح های کاربلد و خوش ذوقه که علاوه بر طرح هایی که موجود داریم می تونی طرح خودت رو بدی تا برات روی تیشرت چاپ کنن. یادت باشه تو خاص هستی ولیاقتت لباسای خیلی خاصه!

آقایان براساس شکل بدنتان لباس بپوشید!

55
این مطلب مفید بود ؟50
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی