مریلا زارعی
مریلا زارعی بازیگر سرشناس سینمای ایران که تجربه درخشان بازی در فیلم دفاع مقدسی شیار 143 را در کارنامه هنری اش دارد، بار دیگر این تجربه را با کارو تکرار میکند.

بازگشت مریلا زارعی به سینمای دفاع مقدس

مریلا زارعی یکی از چهره های سرشناس سینما و تلویزیون در دنیای بازیگری است که تجربه های درخشانی در دنیای هنر دارد و اغلب بازی های او مورد توجه بسیاری از اهالی دنیای هنر قرار گرفته است.

این بانوی هنرمند حضور درخشانی در جشنواره های فجر داشته و جوایز مختلفی در دیگر جشنواره های کشور دریافت کرده است و کارنامه هنری پرباری دارد اما یکی از نقش های ماندگار کارنامه هنری او بازی در فیلم دفاع مقدسی شیار 143 بود که بار دیگر این تجربه در فیلم کارو با نقشی تقریبا مشابه تکرار شد.

مریلا زارعی در فیلم دفاع مقدسی کارو

فیلم سینمایی کارو به کارگردانی احمد مرادپور و تهیه کنندگی حسین صابری یکی از فیلم های متقاضی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر است.

احمد مرادپور که ساخت فیلم هایی چون سجاده آتش، رنجر و رقص پرواز را در کارنامه هنری اش داشت در جدیدترین تجربه کارگردانی، فیلم کارو را مقابل دوربین برد و با این فیلم در صورت پذیرش از سوی داوران به جشنواره فجر 39 میرود.

مریلا زارعی

مریلا زارعی بازیگر یکی از نقش های اصلی فیلم کارو است و بار دیگر نقشی مشابه فیلم شیار 143 نرگس آبیار را در این فیلم سینمایی تکرار میکند.

این بانوی هنرمند در فیلم کارو ایفاگر نقش شیلان مادر کارو پسربچه نوجوان کرمانشاهی است که بعد از سالها تلاش و تمرین به تیم ملی کشتی دعوت میشود اما علاقه مند رفتن به جبهه است و با وجود مخالفت های مادرش بدون اطلاع او راهی شد و شیلان برای پیدا کردن فرزند راهی جبهه میشود و این آغاز قصه های تازه در این فیلم است.

مریلا زارعی در فیلم کارو بازیگر نقش یک بانوی کرمانشاهی است که با پوشش و لهجه خاص این منطقه مقابل دوربین رفته و این نقش متفاوت را در کارنامه هنری اش خلق کرد.

مریلا زارعی

نقش ماندگار مریلا زارعی در شیار 143

یکی از ماندگارترین نقش های کارنامه هنری مریلا زارعی مربوط به بازی او در فیلم شیار 143 به کارگردانی نرگس آبیار است که سال 92 ساخته شد و اولین بار در دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

مریلا زارعی

این ساخته نرگس آبیار با استقبال خوبی مواجه شد و مریلا ازرعی برای بازی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کرد.

مریلا زارعی در شیار 143 ایفاگر نقش مادری چشم انتظار بود که پسرش را راهی جبهه کرده بود اما بی اطلاعی از او روزهای سختی را برایش رقم زد و چشم انتظاری برای رسیدن خبری از پسرش سختی های این انتظار را دو چندان میکرد.

مریلا زارعی و سامان صفاری

بازگشت مریلا زارعی به سینما با یک فیلم دفاع مقدسی

35
این مطلب مفید بود ؟32
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : مریلا زارعی
1 نظر به ثبت رسیده است
محمدعلی حاجی حسینی1401-10-19
خانوم زارعی درجه یک ،درخشان ،عالی
00
وبگردی