ناصر عبداللهی

حرفهای همسر ناصر عبداللهی درباره مرگ شوهرش

تاریخ انتشار : 29 فروردین 1403کد مطلب : 93167زمان مطالعه : 2 دقیقه
علت مرگ ناصر عبداللهی پس از گذشت 18 سال همچنان در ابهام است و شاهین صمدپور صحبت های همسر این خواننده درباره علت مرگ وی را در شبکه های مجازی منتشر کرد.

علت مرگ ناصر عبداللهی در صفحه شاهین صمدپور

شاهین صمد پور مجری و کارگردان مستند جنجالی شوک که هر روز در صفحه مجازی خود خبرهای موثقی را منتشر می کند، در یک استوری به علت مرگ ناصر عبداللهی خواننده جنوبی پرطرفدار موسیقی پاپ و صحبت های اخیر همسرش را منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

پس از فوت ناصر عبداللهی خواننده محبوب در مورد علت مرگش اخبار ضد و نقیضی منتشر شد،یکی از پر تکرارترین خبرهایی که پس از مرگ ناصر عبداللهی شنیده می شد، قتل او به دست افراطیون مذهبی پس از خواندن ترانه یا فاطمه بوده که با همسرش نسبت فامیلی داشته اند. همسر این خواننده پس از 18 سال درباره فوت ناصر عبداللهی صحبت کرد و از خود رفع اتهام نمود و در اولین مصاحبه خود روایتی جدید از مرگ پرابهام خواننده مشهور عنوان کرد، او گفت:

«ناصر را زده بودند، اما این‌که چه کسی این‌کار را کرد من هیچ‌وقت نفهمیدم»

«وقتی من به بیمارستان رفتم ناصر اصلا اوضاع خوبی نداشت. سر تا پای او دچار مشکل شده بود. حالا چه اتفاقی برایش افتاده بود واقعا متوجه نشدم. خانواده من نیز متوجه نشدند چه اتفاقی افتاده است. اما حاشیه‌ها زیاد بود. می‌گفتند کار ما بوده و ما ناصر را زده‌ایم»

«تن‌ها یک تن بی‌جانِ بدون جمجمه، کتف، زانو و مچ پا را در بیمارستان دیدم. صورت ناصر زخمی و کلیه‌ها از کار افتاده بود. من این جسمی که کاملا بی‌جان است را در بیمارستان دیده‌ام. این‌که چه بلایی سر این آدم آمده بود را تا به امروز من نفهمیده‌ام.»

ناصر عبداللهی

علت مرگ ناصر عبداللهی

مختصر بیوگرافی ناصر عبداللهی

ناصر عبداللهی خواننده جنوبی پرطرفدار موسیقی پاپ،29 آذر 1385 در سن 36 سالگی به دلایل نامعلومی درگذشت، پدرش عبدالرحمن عبداللهی کارگر بازنشسته بود و مادرش مهرنگار بندری نیایی خانه‌دار است. او چهار برادر و یک خواهر دارد.

ازدواج و همسران ناصر عبداللهی

ناصر در هیجده سالگی با «فهیمه غفوری» اهل بندرعباس ازدواج کرد. حاصل آن سه فرزند (دو پسر و یک دختر) به نام‌های نوید، نازنین و نامی است. نینا فرزند چهارم ناصر حاصل ازدواج او با فاطمه فهیمی همسر دومش است.

حرفهای همسر ناصر عبداللهی درباره مرگ شوهرش

35
این مطلب مفید بود ؟32
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی