اس ام اس

تبریک روز پزشک
پزشکان دستان خدا در زمین هستند و زادروز حیکم بزرگ بوعلی سینا، روز خوش قلب ترین افراد جامعه است پس با پیام های تبریک زیبا از ضامنان سلامت جامعه قدردانی کنید.
تولدت مبارک مامان

پیامک جدید تولدت مبارک مادر به انگلیسی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مادر مظهر عشق و زیبایی و امیدی برای عبور از ناملایمتی های زندگی است. با جملات انگلیسی تولد مادرتان را متفاوت تر از همیشه تبرک بگویید و از حضور گرمش تشکر کنید.
پدرم تولدت مبارک

زیباترین متن دنیا برای تبریک تولد پدر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از مهم ترین مناسبت ها در زندگی هر انسان تولد پدرش است. شما میتوانید در این روز با فرستادن متنی زیبا و ادبی برای سالروز تولد پدرتان خوشحالشان کنید.
مادر تولدت مبارک

زیباترین جمله دنیا برای تبریک تولد مادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مادر درخشنده ترین آفتاب زندگی ما که سالروز تولدش یادآور حضور پر مهر او است پس با ارسال زیباترین پیام تبریک تولد از مادر بخاطر گرمای وجودش در زندگی تشکر کنید.
اس ام اس صبح بخیر

صبح بخیرهای جذاب و جدید برای همه نوع سلیقه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ما برای شما زیباترین و جدیدترین جملات زیبا و عاشقانه ترین اس ام اس هارا برای صبح بخیر گفتن به عزیزان و دوستانتان گرد آوری کرده ایم.
تبریک تولد پدر

زیباترین متن و پیام پدر تولدت مبارک به انگلیسی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پدر سمبل عشق و محبت در زندگی است. اگر تولد پدرتان نزدیک است ما متن هایی به زبان انگلیسی همراه با ترجمه برای تبریک تولد به پدرتان آماده کرده ایم.
تولدت مبارک دایی

تولدت مبارک دایی جون با متن های زیبا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تولد یک روز مهم در زندگی همه انسان ها است. دایی یکی از افراد مهم و دوست داشتنی در خانواده است که شما میتوانید در سالروز تولدش با فرستادن متنی زیبا یادش کنید.
تولدت مبارک دخترم

متن جدید تولدت مبارک دخترم از طرف پدر و مادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پدر و مادری که فرزند دختر دارند رحمت بی پایانی در زندگیشان سرازیر خواهد شد و اگر تولد دخترتان نزدیک است با پیام های تبریک زیبا عشق خود را به او نشان دهید.
تبریک تولد عمه

متن کوتاه تولدت مبارک عمه؛ احساسی و شیک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عمه به دلیل شوخی های که همیشه با او میشود با جنبه ترین فرد هر خانواده است با ارسال پیام تبریک تولد، از این که به یادش هستید بسیار خوشحال خواهد شد.
تولدت مبارک رفیق

جذاب ترین پیام های تولدت مبارک رفیق به انگلیسی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای یک تبریک تولد خاص و متفاوت برای تولد دوستان صمیمیتان می توانید از متن های زیبای انگلیسی همراه با ترجمه استفاده و آن ها را خوشحال کنید.
تولدت مبارک عشقم

متن احساسی تولدت مبارک عشقم به انگلیسی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تولد همسرتان بهانه ایست برای ابراز علاقه و قدردانی از زحمات او. برای تولد عشقتان میتوانید از این متن های زیبا و احساسی به عنوان استوری یا پیامک استفاده کنید.
تولد مبارک خواهر

پیام تولدت مبارک خواهرم برای بهترین خواهر دنیا

تاریخ انتشار : 4 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواهر، مهربان‌ترین و نزدیک ترین فرد در زندگی است. به مناسبت تولد خواهر عزیزتان میتوانید با متن های احساسی به او ابراز علاقه کنید و تولدش را تبریک بگویید.
پیام تبریک تولد رفیق

پیام جدید تبریک تولد رفیق، برای بهترین دوستت

تاریخ انتشار : 2 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوستان یکی از مهم ترین افراد در زندگی ما هستند و شما میتوانید در لحظات خوب زندگی دوستانتان مثل سالروز تولدشان با فرستادن پیامی خاص و زیبا یادشان کنید.
تبریک تولد عمو

تبریک تولد عمو به برادرزاده و برعکس

تاریخ انتشار : 1 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
رابطه عمو و برادرزاده جزء روابط بسیار صمیمی است و زیباترین پیام های تبریک تولد باعث خوشحال شدن او و بیانگر علاقه و احترام شما است.
تولدت مبارک عشقم

تولدت مبارک عشقم با متن و پیامک های رومانتیک

تاریخ انتشار : 31 تیر 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز تولد هر کسی برای عشق و همسرش از بهترین روزهاست. این روز را می توانید با متن های زیبای عاشقانه به عشق زندگیتان تبریک بگویید و او را خوشحال کنید.