اینترنت

تروجان
تروجان، یکی دیگر از روش های نفوذ هکرها به سیستم عامل شما می باشد که با استفاده از برخی برنامه ها می توانید از نفوذ تروجان به دستگاه خود، جلوگیری کنید.
گوگل ارث

معرفی و دانلود برنامه گوگل ارث

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه گوگل ارث، یکی از پروژه های موفق مجموعه گوگل در زمینه شبیه سازی کره زمین می باشد که در نسخه های مختلف برای عموم کاربران قابل استفاده است.
دانلود اینترنت دانلود منیجر اندروید

دانلود اینترنت دانلود منیجر اندروید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر فایل های مختلفی را در طول روز با گوشی اندرویدی خود دانلود می کنید، می توانید از برنامه های کاربردی اینترنت دانلود منیجر برای اندروید استفاده کنید.
دیجیتال مارکتینگ

راهنمای شروع یادگیری دیجیتال مارکتینگ

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از مباحث پرسروصدای این روزها بین کسب وکارها و کارجویان، دیجیتال مارکتینگ است. کارجویان برای رسیدن به موقعیت های شغلی جذاب تر به دنبال یادگیری دیجیتال مارکتینگ هستند.
کاهش مصرف اینترنت

راه های کاهش مصرف اینترنت گوشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اتمام سریع بسته های اینترنت خریداری شده برای گوشی، یکی از مشکلاتی است که هر یک از ما با آن روبرو شده ایم. اما چه ترفندهایی برای کاهش مصرف اینترنت وجود دارند؟
اینترنت دانلود منیجر

برترین برنامه های اینترنت دانلود منیجر رایگان ویندوز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای مدیریت دانلودهای روزمره بهتر است از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید که در این گزارش با نرم افزارهای رایگان مدیریت دانلود آشنا خواهید شد.
میزان مصرف اینترنت

چک کردن میزان مصرف اینترنت در گوشی و کامپیوتر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خرید پیاپی بسته های اینترنتی و اتمام سریع، یکی از مشکلات مهم می باشد که با استفاده از روش های مختلف از جمله بررسی میزان مصرف اینترنت، می توان آنرا رفع کرد.
غير فعال كردن رومينگ ايرانسل

آموزش غیر فعال کردن رومینگ ایرانسل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رومینگ یکی از قابلیت های اپراتور ایرانسل برای کاربران خارج از کشور می باشد که شما می توانید در صورت عدم نیاز اقدام به غیر فعال کردن آن کنید.
افزایش سرعت آپلود

ترفند افزایش سرعت آپلود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بروز مشکل و کندی سرعت در حین آپلود فایل های مختلف، یکی از مشکلات رایج می باشد که شما با استفاده از تعدادی روش ساده می توانید کندی سرعت آپلود را رفع کنید.
ذخیره اینترنت همراه

فعال/غیرفعال سازی ذخیره اینترنت همراه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
صرفه جویی و ذخیره اینترنت همراه، یکی از قابلیت گوشی های هوشمند می باشد که در این گزارش با نحوه فعال و غیرفعال کردن ذخیره اینترنت همراه آشنا خواهید شد.
تدریس آنلاین

سایت آموزشی بسازید و از خانه تدریس کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احتمالا شما هم فکرش را نمی کردید روزی برسد که دانش آموزان به جای نشستن پشت میز و نیمکت، از طریق گوشی و کامپیوتر سر کلاس حاضر شوند.
دانلود برنامه شاد

دانلود جدیدترین نسخه وب و اندروید برنامه شاد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برنامه شاد بزرگترین و کاربردی ترین برنامه برای آموزش آنلاین مدارس می باشد که در این گزارش از نمناک می توانید اقدام به دانلود شاد برای اندروید و نسخه وب نمائید.
پاورقی در ورد

آموزش نوشتن پاورقی در ورد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ایجاد پاورقی یکی از قابلیت های نرم افزار Word می باشد که اگر نیاز به ایجاد پاورقی دارید، خیلی ساده می توانید آنرا در بستر این نرم افزار ایجاد کنید.
طراحی سایت

طراحی سایت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طراحی سایت در دنیای کنونی نیازی اجتناب ناپذیر برای هر فعالیت اقتصادی است. برای حضور در فضای اینترنت و ایجاد فرصت برای برقراری ارتباط با افراد در بستر اینترنت طراحی سایت امری حیاتی است.
تبدیل فرمت عکس

ترفند تبدیل آنلاین فرمت عکس بدون برنامه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال ابزار جامع و کامل برای تبدیل فرمت عکس هستید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با ابزار آنلاین تبدیل فرمت عکس آشنا خواهید شد.