دکوراسیون آشپزخانه

رنگ کابینت

امسال کابینت، چه رنگی مٌده؟

تاریخ انتشار : 12 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدل و رنگ کابینت ها مهم ترین نقش را در زیبایی آشپزخانه دارند. برای داشتن آشپزخانه ای شیک میتوانید از رنگ های ترند کابینت امسال استفاده کنید.
آشپزخانه کوچک

آشپزخونه های کوچیک با این ترفند، عالی میشن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چیدمان صحیح فضای آشپزخانه باعث میشود حتی کوچک ترین آشپزخانه ها هم به زیبایی دکوراسیون شوند درصورتی که از ترفندهای دکوراسیون پیروی کنید.
آشپزخانه زیبا

آشنایی با اصلی‌ترین قوانین چیدمان آشپزخانه کوچک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی در مورد بهترین چیدمان آشپزخانه کوچک خود فکر می‌کنید، بهتر است فهرستی از وسایل ضروری تهیه کنید زیرا این وسایل می‌توانند فضای زیادی را به خود اختصاص دهند.
کابینت مرتب

اینجوری کابینت هات همیشه مرتب می مونه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چیدمان داخل کابینت تاثیر زیادی بر دسترسی راحت تر به وسایل و زیباتر شدن آشپزخانه دارد. چند راهکار ساده و کاربردی به داشتن کابینت همیشه مرتب کمک میکند.
دکوراسیون آشپزخانه

ترند دکوراسیون آشپزخانه 2022

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در سال جدید خانم ها به دنبال آخرین مدل برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه هستند. برای داشتن آشپزخانه ای جذاب می توانید از ترندهای آشپزخانه 2022 استفاده کنید.
دکوراسیون آشپزخانه

این چیزها تو آشپزخانه، دیگه مد نیست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آشپزخانه قلب خانه است بنابراین دکوراسیون صحیح و انتخاب لوازم مناسب اهمیت زیادی دارد، برای داشتن آشپزخانه ای زیبا باید نکاتی را در چیدمان رعایت کنید.
آشپزخانه جزیره

اشتباه ایرانی ها در دکوراسیون آشپزخانه جزیره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جزیره جزء طراحی های پرطرفدار در دکوراسیون آشپرخانه است و آشنا شدن با اشتباهات رایج این مدل به شما برای طراحی بهتر و داشتن آشپزخانه زیباتر کمک میکند.
طراحی جزیره آشپزخانه

چگونگی طراحی یک جزیره حرفه ای در آشپزخانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آشپزخانه مرکز خانه است و انتخاب کابینت مناسب بسیار اهمیت دارد، کابینت جزیره برای آشپزخانه میتواند انتخاب خوبی باشد اما باید مواردی را قبل از طراحی رعایت کنید.
اپن یا جزیره

اپن یا جزیره؟ کدوم کاربردی تره؟ 

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جزیره یک انتخاب جدید در دکوراسیون آشپزخانه است که علاوه بر متفاوت بودن کاربرد های فراوانی دارد، اما بعضی از افراد در بین انتخاب اپن و جزیره مردد هستند.
آشپزخانه مدولار

آشنایی با آشپزخانه های شیک مدولار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طراحی های خاص درمیان مردم طرفداران زیادی پیدا کرده است، آشپزخانه مدولار هم یکی از آن سبک های خاص است که برای خانه های امروزی بسیار مناسب است.
پنتری

پنتری روم چیه و به چه درد میخوره؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه در آشپزخانه های مدرن فضایی برای نگهداری مواد غذایی طراحی می شود که علاوه بر در دسترس بودن مواد و ایجاد فضای جذاب کاربرد های زیادی دارد.
بازار وسایل آشپزخانه

کامل ترین بازار تهران برای خرید وسایل آشپزخانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افرادی که قصد خرید انواع لوازم آشپزخانه و لوازم برقی برای منزلشان دارند می توانند در بهترین بازارهای تهران با قیمت مناسب و کیفیت عالی به راحتی خرید کنند.
رنگ آشپزخانه

چند پیشنهاد رنگی برای زیبایی آشپزخانه تان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رنگ ها یکی از المان های اصلی در دکوراسیون هستند، اگر شما بتوانید رنگ مناسب با فضای آشپزخانه خود انتخاب کنید میتوانید طراحی بی نقصی داشته باشید.
جنس کابینت

مزایا و معایب انواع جنس های کابینت آشپزخانه + عکس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کابینت مهم ترین بخش یک آشپزخانه است و تمام دکوراسیون یک آشپزخانه بر اساس کابینت مشخص می شود، پس انتخاب کابینت از اهمیت بالایی برخوردار است.
فنگ شویی کابینت

اصول فنگ شویی چیدمان داخل کابینت ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رعایت اصول فنگ شویی باعث می شود که انرژی بهتر داخل منزل شما پخش شود، و در نتیجه چیدمان منزلتان زیبا تر به نظر برسد و به بیننده احساس آرامش را انتقال می دهد.