جنین

مواد غذایی رشد جنین
یکی از مهم ترین عوامل رشد جنین تغذیه مناسب و خوردن مواد غذایی سالم در دوران بارداری می باشد که مادران باردار باید حتما برای سلامت کودک رعایت کنند.
هوش جنین

10 راهکار مهم برای باهوش شدن جنین در شکم مادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای باهوش شدن جنین باید در طول بارداری مادران نکاتی را در تغذیه و مراقبت های لازم از نوزاد انجام دهند تا کودک سالم و باهوش داشته باشند.
بینایی جنین

نوزاد قبل از تولد چیزی می بیند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بینایی جنین قبل از تولد هنوز کامل نشده است اما با این وجود می تواند نسبت به نور واکنش نشان دهد تحقیقات بسیاری درباره قدرت دید جنین در رحم انجام شده است.
افزایش هوش جنین

پیشنهاد طب سنتی برای باهوش شدن جنین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تغذیه نقش بسیار مهمی در افزایش هوش جنین دارد اگر در دوران بارداری از غذاهای مفید مصرف کنید مطمئن می شوید که کودکی باهوش به دنیا خواهید آورد.
وزن جنین

یک برنامه غذایی عالی برای وزن گیری جنین

زمان مطالعه : 9 دقیقه
یکی از مسائلی که مادران باردار نگران آن هستند وزن جنین است که باید در این دوران برای وزن گیری و رشد جنین به نکاتی توجه کنند و یک برنامه غذایی مناسب و کامل داشته باشند.
تست بارداری بعد از انتقال جنین

چند روز بعد از انتقال جنین تست بارداری بزنم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه یکی از بهترین درمان های ناباروری انجام IVF می باشد که بعد از انجام آن باید در زمان مناسب بعد از انتقال جنین تست بارداری انجام دهید تا نتیجه دقیق تری بگیرید.
تشخیص جنسیت جنین

روش جالب تشخیص جنسیت جنین از روی ظاهر مادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در اوایل بارداری که جنسیت جنین با سونوگرافی تشخیص داده نمی شود می توانید از روش های سنتی و قدیمی از روی حالات و ظاهر مادر جنسیت جنین را تشخیص دهید.
چرخش جنین

راه حل چرخش جنین در ماه نهم چیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چرخش جنین در هفته های اخر و ماه نهم دوران بارداری مشکلی است که ایجاد آن زایمان را با مشکل مواجه خواهد کرد.
جنین در رحم مادر

از رقص تا گریه ؛ کارهای جالب جنین در رحم مادر

زمان مطالعه : 8 دقیقه
جنین در رحم مادر دنیای خودش را دارد و کارهای بسیار جالبی مانند حرکت دست و پاها، باز و بسته کردن چشم ها، خمیازه کشیدن و گریه کردن را انجام می دهد تا خود را برای زندگی در بیرون از شکم مادر آماده کند.
تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

چگونه با جوش شیرین جنسیت جنین را تشخیص دهیم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جوش شیرین علاوه بر خواص جالب خود می تواند در تعیین جنسیت جنین داخل شکم مادر نیز موثر باشد و دختر یا پسر بودن بچه را قبل از سونوگرافی مشخص کند.
علائم جنین مرده

علائم جنین مرده در شکم مادر چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنده به دنیا آمدن جنین را می توان گفت یکی از بزرگترین دغدغه های مادران است، در ادامه از علائم و علامت های جنین مرده در شکم مادر مطلع خواهید شد.
ضربان قلب تعیین جنسیت

تعیین جنسیت جنین با ضربان قلب به روش مادربزرگها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اکثر والدین برای تعیین جنسیت جنین به سونوگرافی مراجعه می نمایند اما در گذشته مادربزرگ های چینی بر این باور بودند که با ضربان قلب جنین می تواند تشخیص داد که جنین دختر است یا پسر.
رنگ چشم جنین

چشم جنین شما چگونه می تواند رنگی شود؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رنگ چشم یک ویژگی فیزیکی است که توسط جفت شدن ژن های پدر و مادر مشخص می شود و جنین از هر یک از والدین اش 50 درصد مواد ژنتیکی رنگ چشم را به ارث می برد.
رنگ پوست جنین

رنگ پوست و موی جنین را چگونه انتخاب کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نوزادان بیشتر ویژگی های ظاهری خود را از والدین به ارث می برند، منتها در رنگ مو و پوست نوزاد می تواند تغذیه مادر تاثیر فراوانی داشته باشد.
جنین خوشحال

کارهایی که باعث خوشحالی جنین در شکم مادر می شود!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر آن چیزی که مادر می خورد یا گوش می دهد جنین در رحم نیز متوجه آن می شود و اگر میخواهید جنین خوشحالی داشته باشید شکمتان را لمس کنید و ورزش کنید.