تغذیه دوران بارداری

تخم بلدرچین
تخم بلدرچین علاوه بر خواص بی نظیری که برای سلامت بدن دارد، مصرف آن در دوران بارداری نیز به هوش نوزاد و سلامت مادر بسیار کمک می کند.
گوجه سبز در بارداری

گوجه سبز در بارداری بخوریم یا نه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خوردن گوجه سبز در بارداری اگر حساسیت نداشته باشید بلامانع است این میوه محبوب به رفع حالت تهوع در اوایل بارداری کمک بزرگی می کند.
سوزش معده در بارداری

درمان آنی سوزش معده بارداری با نسخه بوعلی سینا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سوزش معده یکی از مشکلات رایج در اغلب خانمهای باردار است که علایم مختلفی دارد.راههای درمانی مختلفی برای سوزش معده بارداری وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.
داشتن فرزند زیبا

راهکارهای تغذیه ای برای داشتن فرزندی زیبا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
راه داشتن فرزندی زیبا از سالهای دور و حتی در میان سخنان امامان و معصومین هم گفته شده است که با داشتن یک برنامه غذایی و مصرف میوه های خاص می توان به نتیجه رسید
هلو در بارداری

خوردن هلو در دوران بارداری ممنوع یا آزاد ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خوردن هلو در دوران بارداری نه تنها مضر نیست بلکه باعث رشد بهتر و کامل تر جنین می شود فقط مادرانی که به دیابت مبتلا هستند نباید در خوردن آن زیاده روی کنند.
بارداری و بابونه

مصرف دمنوش بابونه در بارداری مفیده یا مضر ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چای بابونه یکی از دمنوش های گیاهی مفید و خوش عطر در جهان است که از آن برای درمان بسیاری از مشکلات استفاده می شود مصرف این چای دربارداری نیز مفید است.
تغذیه زیبایی نوزاد

زیبایی نوزاد با بخورنخورهای ماه هشتم بارداری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تغذیه به شدت در زیبایی نوزاد تاثیر دارد با خوردن غذاهای غنی از ویتامین و پروتئین در ماه هشتم بارداری می توانید زیبایی جنین خود را تضمین کنید.
هندوانه در دوران بارداری

خوردن هندوانه در دوران بارداری خوبه یا بد؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در دوران بارداری از خوردن هندوانه غافل نشوید که خواص فراوانی برای مادر و نوزاد دارد و همچنین از بروز لکه های پوستی و کمبود آب جلوگیری کرده و ایمنی را تقویت می کند.
زردآلو در بارداری

زردآلو در بارداری فایده دارد به جز این مواقع

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خوردن زردآلو در بارداری بسیار مفید است زیرا سرشار از آهن و مس است و شیر مادر را افزایش می دهد و همچنین زردآلوی خشک شده ورم بارداری را رفع میکند.
رژیم بارداری دوقلو

تغذیه مناسب مادرانی که دوقلو باردارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم غذایی در بارداری از مسائل بسیار مهمی است همچنین در بارداری دو قلویی تغذیه و نقش غذاهایی که مصرف می کنید خیلی بیشتر از قبل است.
بارداری و ادویه ها

ادویه های مجاز و ممنوع در حاملگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مواد غذایی که در دوران بارداری مصرف می کنید برای سلامت جنین بسیار مهم است. از بین تمام ادویه ها برخی از آنها برای خانم های باردار مفید و برخی دیگر مضر و ممنوع می باشند.
کنجد در بارداری

کنجد و روغن کنجد در بارداری بخوریم یا نه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دانه های کنجد و روغن کنجد سرشار از ویتامین ها و کلسیم هستند که مصرف آن ها در بارداری بسیار مفید است و موجب تقویت سیستم دفاعی بدن می شوند.
عرقیات در بارداری

اگر باردارید، این عرقیات را نخورید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانم های باردار در طول مدت زمان بارداری می توانند برخی از عرقیات را استفاده کنند و این در حالی است برخی عرقیات ممنوع هستند و نباید استفاده کنند.
برنامه غذایی بارداری

برنامه غذایی کامل و دقیق دوران بارداری

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داشتن یک برنامه غذایی مناسب و سرشار از آهن و مواد معدنی برای رشد جنین و سلامت مادر ضروری است از اینرو باید به تغذیه در دوران بارداری توجه خاصی داشته باشید.
توت فرنگی بارداری

خوردن توت فرنگی در دوران بارداری مفید یا مضر ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خوردن توت فرنگی در دوران بارداری به دلیل دارا بودن فولیک اسید می تواند تاثیرات مثبتی بر جنین داشته باشد فقط حواستان باشد که ارگانیک باشد.