دندان درد

آموکسی کلاو
آموکسی کلاو یکی از آنتی بیوتیک ها برای درمان انواع عفونت در کودکان و بزرگسالان است و مصرف این دارو برخی عوارض جانبی را به همراه دارد.
روز جهانی دندان درد

روزی که جهان دندان درد دارد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در تقویم روزهای جهانی، یک روز به عنوان "روز جهانی دندان درد" نامگذاری شده است که هدف از انتخاب این روز جلب توجه همگان به سلامت دهان و دندان می باشد.
دندان درد بارداری

پاسخ تمام سوالات شما در مورد دندان درد بارداری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بارداری دوره ای است که مشکلات زیادی را با خود به همراه دارد که یکی از این مشکلات دندان درد است که تاثیر مستقیمی بر سلامت جنین دارد.
خواص ترخون

خواص درمانی ، دارویی و تناسب اندامی ترخون

زمان مطالعه : 9 دقیقه
گیاه ترخون بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و مزایای فراوانی برای سلامتی دارد، از خواص ترخون می توان به جلوگیری از رشد سلول های سرطانی، جلوگیری از کم خونی و کاهش درد دندان نیز اشاره کرد.
تب دندان نوزاد

تب دندان نوزاد با علائمی خاص همراه شد نگران شوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی نوزادتان شروع به دندان درآوردن بکند ممکن است با برآمدگی لثه باکتری ها وارد بدنش شوند و کودک شما دچار تب شود که نشانه مبارزه بدن با باکتری هاست.
درد فک پایین

درد فک پایین نشانه چیست و چه زمانی نگران کننده است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
درد فک پایین می تواند نشانه ای باشد برای مشکلات جدی تر مثل آرتروز و حمله قلبی، گاهی هم به علت تغییر عادت غذایی و جویدن آدامس دچار فک درد می شویم.
داروهای دندان درد

کدام قرص دندان درد را سریع قطع می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دندان درد از آن دسته دردهای مزمن است که خواب و خوراک را از افراد می گیرد داروهایی هستند که تا رسیدن به مطب دکتر برای تسکین درد می توان استفاده کرد.
درد عصب دندان

14درمان قطعی خانگی برای رفع “درد عصب دندان”

زمان مطالعه : 8 دقیقه
درد عصب دندان از دردناک ترین تجربه ها برای یک فرد می باشد اما برای رفع “درد عصب دندان” به صورت موقت و قبل از مراجعه به پزشک، غیر از مصرف داروهای شیمیایی میتوانید از راه های درمان خانگی و طبیعی موثری استفاده کنید.
درمان دندان درد

درمان های سریع و قطعی دندان درد در خانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دندان درد، یکی از طاقت فرساترین دردهای ممکن می باشد که با استفاده از نسخه های خانگی و طب سنتی، می توانید این درد را در خانه درمان کنید.
درد دندان

با درد دندان در مسافرت چیکار کنیم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی ما حداقل یکبار به درد دندان دچار شده ایم که بسیار تجربه تلخ و ناگواری می باشد اما اگر این درد در سفر به ما بپیچد بسیار ناگوار تر هم می شود.
دندان خراب

تاثیر دندان خراب بر درد معده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در دستگاه گوارش دندان به عنوان اولین عضو محسوب می شود و اگر دندان فردی خراب باشد، کار جویدن مواد غذایی و به تبع آن هضم و جذب غذا با مشکل روبه‎رو می شود و معده کارایی خود را از دست می دهد .
پرسیکا

“پرسیکا” و خواص فوق العاده آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از “پرسیکا” می توان به عنوان یک دهان شویه برای افرادی که زیاد با این قضیه سروکار دارند نام برد.
دندان درد

درمان درد و ورم دندان عقل پس از کشیدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ورم دندان عقل پس از کشیدن مشکلی است که اغلب ایجاد می شود ، به دلیل حساسیت محل رشد این دندان و جراحی که برای کشیدن آن صورت گرفته بایستی نکات مهمی را رعایت کنید.
درد دندان

باور های غلط برای تسکین درد دندان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در عامه مردم روش های متعددی برای کاهش درد دندان وجود دارد که تقریباً تمامی آنها نه تنها درد را ساکت نمی کند، بلکه چندین و چند عارضه دیگر را هم به مشکل اصلی بیمار اضافه می کند.
پوسیدگی دندان

روش های جدید برای جلوگیری از پوسیدگی دندان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
محققان چینی در حال ساخت واکسنی هستند که معتقدند می تواند مانع از پوسیدگی دندان ها شود. از شر پوسیدگی دندان خلاص شوید