شخصیت شناسی

شخصیت شناسی فصل
فصلی که هر نوزادی به دنیا می آید بر شخصیت و خصوصیات آن فرد تاثیر گذار خواهد بود بنابراین می توانید با شخصیت شناسی فصل ها اخلاق و خلق و خوی افراد را بدانید.
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی؛ آهنگ شاد دوست داری یا غمگین ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شخصیت شناسی از روی آهنگ مورد علاقه و سبک های موسیقی مورد علاقه افراد ممکن است، تست روانشانسی آهنگ موارد بسیاری را در رابطه با شخصیت افراد می گوید.
تنفر خانم ها از یکدیگر

چرا خانم ها از هم دیگه خوششون نمیاد ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب خانم هایی که در اطراف خود میبینیم به دلایل برخی طرز فکرها و تصورات از یکدیگر خوششان نمی آید و حس تنفر و رقابت نسبت به هم دارند.
خلق و خوی

تاثیر فصل تولدتان روی اخلاق و رفتار شما

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خلق و خوی افراد بستگی به عوامل بسیاری دارد که یکی از آنها فصل تولد است، به همین دلیل خلق و خوی افراد متولدین هر فصل از سال تفاوت هایی با یکدیگر دارد.
رنگ آرایش

روانشناسی رنگ آرایش خانم ها، چه رنگ چه شخصیتی ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روانشناسی رنگ ها دنیای وسیعی دارد که در تنها در رنگ لباس و اکسسوارها خلاصه نمی شود. روانشناسی رنگ در آرایش زنان هم شخصیت آنها را نشان می دهد.
شخصیت شناسی از مدل مو

مدل مویتان در مورد شخصیت شما رازها فاش می کند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مدل مو بخش دیگری از شخصیت شناسی است که با توجه به علاقه و یا نوع افراد با مدل موهای مختلف می توان تشخیص داد که چه طرز فکر و نوع رفتاری می تواند داشته باشد.
شخصیت شناسی از روی فرم رژ لب

شخصیت شناسی جالب خانم ها با فرم رژلب شان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شناخت شخصیت افراد از روی فرم رژ لب بسیار جالب و آسان است و شما با دانستن چند نکته به راحتی می توانید به گوشه ای از شخصیت اطرافیانتان پی ببرید.
شخصیت شناسی از روی فرم بینی

شخصیت شناسی از روی فرم بینی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شخصیت شناسی از روی فرم بینی یکی دیگر از بخش های روانشناسی و شناخت ویژگی های افراد است که از این طریق و با در نظر گرفتن فرم و شکل بینی می توانید در مورد خود و دیگران بیشتر بدانید.
شخصیت انگشتان دست

شخصیت شناسی با مدل قلاب کردن انگشتان دست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بنا بر آخرین تحقیقات و گفته متخصان زبان بدن نحوه عبور انگشتان هر دو دست در هم ، می تواند موارد بسیاری را در رابطه با شخصیت انسان ها بگوید.
زن متولد خرداد

خصوصیاتی که زن خرداد ماهی را خاص می سازد

زمان مطالعه : 10 دقیقه
زن متولد خرداد دارای شخصیت بسیار متفاوت و جالب دارند که در بین مردم شخصیتی دوست داشتنی به حساب می آید.
مرد متولد خرداد

مرد خرداد ماهی در ازدواج با متولد کدام ماه بهتر است؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مرد متولد خرداد مردانی خوش زبان و کمی بد قول هستند مرد خرداد ماهی در کنار صفت های اخلاقی بسیار خوب خصوصیات بدی نیز دارد .
تست منزوی بودن

این تست میگه که شما منزوی هستید یا نه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد شخصیت منزوی و اجتماع گریزی دارند یعنی از جمع ها فراری هستند و تنهایی را دوست دارند. با این تست می توانید اجتماعی بودن یا اجتماع گریز بودن خود را تشخیص دهید.
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی فرزند اول و دوم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روانشناسی شخصیت تعاریف متعددی برای واژه و مفهوم شخصیت بیان شده است یکی از شخصیت های معروف در زمینه روانشناسی شخصیت و مشاوره روانشناسی را به عنوان الگوهای رفتاری و شیوه های فکری که سبب سازگاری فرد با محیط اطراف خود می شود تعریف کرده است.
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی جالب با پرنده ماه تولدتان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شخصیت شناسی از روی پرنده ماه تولد از جالب ترین نوع شخیصت شناسی ها است و پرندگان می توانند نکات شخصیتی جالبی را برای شما بازگو کنند.
خانم باشخصیت

یک خانم باشخصیت واقعی چگونه رفتار میکند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یک خانم باشخصیت اطلاعات عمومی خوبی دارد و همیشه مسئولیت کارهای خود را بر عهده می گیرد و در زمان عصبانیت لحن ملایمی دارد.