شخصیت شناسی نشستن
بخشی از شناخت افراد از طریق شخصیت شناسی نشستن آنها صورت می گیرد ، زبان بدن شما هنگام نشستن به خوبی وضعیت روحی و فکری شما را بازگو می کند.

چگونه نحوه نشستن شخصیت افراد را نشان می دهد؟

زبان بدن بسیار در تشخیص شخصیت افراد مهم است. زبان بدن منفی و بد، تاثیر بیشتری را نسبت به الفاظ زشت و دشنام دارد و افراد آگاهانه و غیر آگاهانه از زبان بدن چیزهایی را برداشت می کنند.

در ادامه این بخش از سبک زندگی نمناک به نحوه نشستن افراد که شخصیت را نشان می دهد می پردازیم.

شخصیت شناسی نشستن

شناخت شخصیت افراد از روی طرز نشستن آنها

موقعیت A :نشستن به حالتی که زانوهایتان را درآغوش بگیرید

این نوع نشستن فردی خلاق و هنرمند را توصیف می کند که اغلب قبل از فکر کردن حرف می زنند اما اغلب افراد خوشحالی هستند و تمایل دارند از مشکلات در زندگی اجتناب کنند.

موقعیت B :

شخصیت شناسی نشستن

این افراد خیال باف و خلاق هستند و باعث می شود افراد از راه های مختلفی فکر کنند و معمولاً وقتی برای مدتی طولانی در جایی می مانند بی قراری می کنند و صمیمی هستند و همیشه دوستان زیادی دارند.

موقعیت C:

شخصیت شناسی نشستن

این دسته افراد کمتر می توانند نمرکز کنند چون جنبه های مختلف زندگی را با هرج و مرج پوشانده اند و بیشتر طرفدار مد هستند.

موقعیت D:

شخصیت شناسی نشستن

این افراد باهوش و حساس هستند و معمولاً از نزاع و دعوا دوری می کنند. این نوع نشستن شخصیت فردی را نشان می دهد که خود را پشت امنیت مخفی می کنند.

موقعیت E:

شخصیت شناسی نشستن

این دسته افرادی را نشان می دهد که همه چیز را در آن واحد قبول می کنند و اهداف بزرگی دارند و برای رسیدن به آنها هم تلاش می کنند و به ظاهر خود نیز اهمیت می دهند و زیبا لباس می پوشند همچنین به انتقاد فکر می کنند.

شخصیت شناسی از روی فرم نشستن + تصاویر

3.6179
این مطلب مفید بود ؟13049
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن
برچسب : شخصیت شناسی
وبگردی