پاک کردن لکه

لکه شلوار
از برخی لباس ها به دلیل کثیف و لکه شدن دیگر نمبتوانید استفاده کنید، اما از بین بردن تمام لکه ها راه حل دارد که بااستفاده از آنها لباسهایتان مثل روز اول می شود.
پاک کردن لکه لوازم آرایش

پاک کردن لکه لوازم آرایش از دیوار ، فرش و موکت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
از بین بردن لکه لوازم آرایش مخصوصا رژ لب از روی انواع دیوار و فرش کار سختی نیست فقط کافیست تکنیک های پاک کردن این مواد را بدانید.
روش پاک كردن لكه قهوه از کفش

روش پاک کردن لکه قهوه از روی هر جنس کفش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پاک کردن لکه قهوه از روی کفش از جمله سخت ترین کارهاست اما با موادی مثل سرکه و مایع ظرفشویی و مسواک می توانیم با تکنیک های خاصی این لکه ها را ازبین ببریم.
از بین بردن لکه

راه حل از بین بردن انواع لکه از روی پارچه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
از بین بردن انواع لکه های ایجاد شده بر روی سطوح مختلف کار سختی نیست فقط کافیست نکات و روش های مربوط به پاک کردن هر لکه را یاد بگیرید و رعایت کنید.
تمیز کردن مبل مخمل

لوازم خانگی مخمل را اینطور تمیز کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مبلمان های جنس مخمل در بسیاری از خانه ها وجود دارند. برای مراقبت و جلوگیری از خراب شدن مبل مخمل باید روش های مناسب تمیزکردن آن را بدانید.
لکه جوهر خودکار روی لباس

پاک کردن لکه جوهر خودکار از روی لباس با الکل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر روی لباس شما لکه جوهر خودکار ریخته شده اصلا نگران نباشید می توانید با روش های ساده و مواد خانگی این لکه را کاملا از بین ببرید.
پاک کردن لکه ریمل

روش پاک کردن لکه ریمل از لباس و اشیاء

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاهی ممکن است در حین آرایش مقداری از ریمل بر روی لباس هایتان بریزند و دردسر زیادی درست کند شما میتوانید با چند روش ساده این لکه ها را از بین ببرید.
شیر روی فرش

بهترین کار بعد از ریختن شیر روی فرش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زمانی که شیر بنا به دلایل مختلفی بر روی فرش می ریزد حتما باید از روش های مناسب تمیز کردن آن استفاده کنید، چندین راه برای تمیز کردن شیر ریخته روی فرش وجود دارد.
تمیز کردن لکه سرکه

پاک کردن لکه سرکه از روی لباس و ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تمیز کردن لکه سرکه از روی سنگ، لباس و پارچه بسیار ساده می باشد، البته به شرطی که ترفندهای تمیزکردن لک سرکه را رعایت کنید.
پاک کردن لکه شکلات

روش پاک کردن لکه شکلات از لباس، فرش و موکت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاک کردن یک لکه شکلات از روی لباس کار سخت و دشواری است مخصوصا اگر لباس رنگ روشن داشته باشد، در ادامه به نکات مهم درباره پاک کردن لکه شکلات از روی لباس، موکت و فرش می پردازیم.
پاک کردن لکه قطره آهن

روش خارق العاده پاک کردن لکه قطره آهن از لباس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پاک کردن لکه قطره آهن از روی لباس کودکان یکی از معضلات مادران است که در این مقاله چند روش جالب و مناسب برای انجام این کار را پیشنهاد داده ایم.
لکه اب روی چوب

ترفند پاک کردن لکه آب از روی چوب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
لکه های آب روی میزهایی چوبی برای بسیاری از خانم های خانه دار آزاردهنده است اما به راحتی با چند ترفند ساده از شر این لکه آب روی چوب خلاص شوید.
پاک کردن لکه خون

پاک کردن لکه خون روی فرش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لکه خون یکی از ماندگار ترین لکه هاست که اگر روی فرش بریزد ممکن است نتوانید به آسانی آنرا پاک کنید. در این مطلب قصد داریم سریع ترین روش پاک کردن لکه خون از روی فرش در منزل را به شما عزیزان آموزش دهیم.
استون بروی چوب

بهترین روش برای پاک کردن لکه استون روی چوب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استون یکی از موادی است که در صورت ریختن رو سطح چوب پاک شدنش تاحدودی غیر ممکن است اما روشی وجود دارد که غیر ممکن را ممکن کرده و لک استون روی چوب را پاک میکند.
پاک کردن لکه انار

پاک کردن لکه انار به سادگی آب خوردن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با توجه به آمدن فصل انار این میوه ی خوشمزه , دانستن روش های از بین بردن لکه انار از روی لباس به دردتان میخورد.