ازدواج

ازدواج با مرد مطلقه
اگر قصد ازدواج با مردان مطلقه را دارید به هیچ عنوان نباید ترحم یا دلسوزی کنید و قبل از ازدواج باید دقیق و درست تحقیقات لازم را انجام دهید.
زیبایی در ازدواج

ازدواج با مرد زیبا بالاخره خوبه یا بد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر جزو دختر خانم هایی هستید که زیبایی در ازدواج برایتان بسیار مهم است و دوست دارید همسرتان خوشتیپ و زیبا باشد حتما باید از برخی نکات مهم به خوبی مطلع باشید.
ازدواج اشتباه

با این 11 مدل مرد، ازدواج نکنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای ازدواج باید معیارهایی را در نظر گرفت تا در آینده دچار مشکلات متعددی نشویم. با این وجود برای عدم تجربه ازدواج اشتباه، با چه مردانی نباید ازدواج کرد؟
رضایت والدین برای ازدواج

بهترین راه برای جلب رضایت والدین در ازدواج

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رضایت والدین برای ازدواج از شروط اصلی برای خوشبختی و آرامش است و شما می توانید با روش هایی ساده و کاربردی رضایت والدین خود را جلب کنید.
ازدواج رمانتیک

بالاخره ازدواج رمانتیک خوبه یا بد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی جوانان فکر میکنند که با ازدواج رمانتیک خوشبخت می شوند و همه موانع را کنار می زنند، اما این طرز فکر اشتباه آینده زندگی مشترک شما را به خطر خواهد انداخت.
ازدواج با خانواده پرجمعیت

ازدواج با خانواده پرجمعیت یا کم جمعیت، کدوم بهتره ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه یکی از معیارهای ازدواج جوانان پرجمعیت یا کم جمعیت بودن خانوادهاست که هر کدام مزایا و معایبی دارند اما بیشتر افراد به ازدواج با خانواده های کم جمیعیت تمایل دارند.
ازدواج با زن جوان

چرا مردان مسن زن جوان می گیرند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در ازدواج با اختلاف سنی زیاد درک و تفاهم در زندگی مشترک کمتر دیده می شود به همین دلیل ازدواج دختران جوان با مردان مسن یا برعکس، نتیجه خوبی نخواهد داشت.
دلایل ازدواج

این دلایل برای ازدواج، منطقی و کافیست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
از نظر روانشناسان یک ازدواج خوب و موفق باعث سلامتی روحی و جسمی افراد می شود که برای داشتن این موفقیت باید معیار های مناسبی برای ازدواج داشته باشید.
ازدواج با فرد وابسته

ازدواج با فرد وابسته و رازهایی که باید بدانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وابستگی افراد در زندگی مشترک ممکن است اختلالاتی ایجاد کند پس با شناخت شخصیت یک فرد وابسته قبل از ازدواج از بروز مشکلات در زندگی خود جلوگیری کنید.
چگونگی انتخاب همسر

در انتخاب همسر حتما به این نکات توجه کنید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انتخاب همسر یکی از مهم ترین انتخاب ها در طول زندگی هر فرد است و کسانی که بتوانند شریک زندگی خود را به خوبی انتخاب کنند سرنوشت و آینده خوبی خواهند داشت.
ازدواج سالمندان

ازدواج در سالمندی خوب است چون ....

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ازدواج سالمندان تاثیر زیادی در روحیات آن ها می گذارد و باعث این می شود تا سال های آخر زندگی خود را با روحیه قوی تر و شاد تری ادامه دهند.
فرهنگ در ازدواج

چرا فرهنگ معیار مهمی در ازدواج است؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با توجه به آثار وسیع فرهنگ بر زندگی و شخصیت افراد، معیار فرهنگ در ازدواج اهمیت زیادی دارد و بسیاری از زن و شوهرها به خاطر تفاوت های فرهنگی کارشان به طلاق می انجامد.
موقع ازدواج

نشانه ای که میگه فعلا وقت ازدواجتون نیست!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج در زمان نادرست و با ملاک های نادرست در آینده به جز پشیمانی و افسردگی چیزی به همراه نخواهد داشت، پس قبل از گرفتن هر تصمیمی همه جوانب را بررسی کنید.
ازدواج ناموفق

ازدواج هایی که پایان خوشی در انتظارشان نیست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج حساس ترین تصمیم در زندگی افراد است و در برخی مواقع ازدواج دچار شکست میشود درصورتی که با توجه به نشانه ها میتوانید تصمیم درست تری بگیرید.
ازدواج

نکاتی خاص برای ازدواج موفق و با دوام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ازدواج و یا انتخاب همسر یکی از مهیج ترین اتفاقات زندگی است. اما همین اتفاق مهیج اگر با عقل و منطق رقم نخورد، موفق نخواهد بود و در نهایت منجر به طلاق می شود.