بررسی خودرو

پژو 206 صندوقدار
پژو 206 صندوقدار یا پژو 206 sd از محبوب ترین خودروهای مجموعه ایران خودرو می باشد که در این گزارش به بررسی همه جانبه “پژو 206 صندوقدار” خواهیم پرداخت.
پژو 207 صندوقدار

بررسی مزایا و معایب “پژو 207 صندوقدار”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اتومبیل “پژو 207 صندوقدار”، یکی محصولات جدید و همچنین محبوب ایران خودرو می باشد که در این گزارش از نمناک به بررسی مزایا و معایب و ارزش خرید آن خواهیم پرداخت.
پراید وانت

بررسی مزایا و معایب “پراید وانت” (سایپا 151)

زمان مطالعه : 9 دقیقه
پراید وانت یا همان سایپا 151 نیز یکی دیگر از خودروهای مجموعه خودروسازی سایپا می باشد که در این گزارش از نمناک به بررسی “پراید وانت” سایپا خواهیم پرداخت.
ساندرو استپ وی

مزایا و معایب “ساندرو استپ وی” دنده ای و اتومات

زمان مطالعه : 10 دقیقه
ساندرو استپ وی نسخه بروز شده تری از خودرو رنو ساندرو است که در این گزارش به بررسی مزایا و معایب خودرو “ساندرو استپ وی” دنده ای و اتوماتیک خواهیم پرداخت.
رنو ساندرو

مزایا و معایب “رنو ساندرو” دنده ای و اتومات

زمان مطالعه : 10 دقیقه
ساندرو از هاچ بک های محبوب و شناخته شده در کشور است که در این گزارش به نقد و بررسی خودرو “رنو ساندرو” دنده ای و اتوماتیک از مجموعه پارس خودرو خواهیم پرداخت.
بررسی خودرو کوییک R

مزایا و معایب “خودرو کوییک R” و کوییک R پلاس

زمان مطالعه : 10 دقیقه
سری جدید خانواده کوییک، به نام کوییک آر نام گذاری شده اند که در این گزارش از نمناک به بررسی همه جانبه “خودرو کوییک R” و کوییک R پلاس خواهیم پرداخت.
خودرو کوییک

مزایا و معایب “خودرو کوییک” دنده ای و اتومات پلاس

زمان مطالعه : 11 دقیقه
خانواده کوییک، یکی از جدیدترین محصولات مجموعه خودروسازی سایپا می باشد که در این گزارش به بررسی “خودرو کوییک” دنده ای و اتوماتیک پلاس خواهیم پرداخت.
خودرو شاهین

معرفی و بررسی معایب و مزایای “خودرو شاهین”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
شاهین (رهام)، نام جدیدترین سدان مجموعه خودروسازی سایپا است که در این گزارش به نقد و بررسی همه جانبه خودرو شاهین و ارزش خرید آن خواهیم پرداخت.
خودرو تیبا 2

بررسی مزایا و معایب “خودرو تیبا 2” و تیبا 2 پلاس

زمان مطالعه : 11 دقیقه
تیبا 2 یکی دیگر از محصولات مجموعه سایپا است که در این گزارش از نمناک به بررسی همه جانبه و کلی “خودرو تیبا 2” و تیبا 2 پلاس و میزان ارزش خرید آن خواهیم پرداخت.
راهنمای تعویض پلاک

معرفی و بررسی مزایا و معایب “خودرو تیبا” صندوقدار

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ماشین تیبا (تیبا صندوقدار) یکی دیگر از محصولات پرفروش مجموعه سایپا است که در این گزارش به بررسی کلی و همه جانبه “خودرو تیبا” و ارزش خرید آن خواهیم پرداخت.
خودرو تارا

معرفی و بررسی مزایا و معایب “خودرو تارا”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تارا جدیدترین محصول و البته با حاشیه ایران خودرو تارا می باشد که در این گزارش از نمناک به بررسی همه جانبه و جزئی “خودرو تارا” و حواشی آن خواهیم پرداخت.
خودرو دنا پلاس

معرفی و بررسی مزایا و معایب “خودرو دنا پلاس”

زمان مطالعه : 13 دقیقه
ماشین دنا پلاس یکی دیگر از محصولات جدید و محبوب مجموعه ایران خودرو است که در این گزارش به بررسی کلی “خودرو دنا پلاس” و ارزش خرید آن خواهیم پرداخت.
خودرو رانا پلاس

معرفی و بررسی مزایا و معایب “خودرو رانا پلاس”

زمان مطالعه : 10 دقیقه
ماشین رانا پلاس یکی دیگر از محصولات جدید مجموعه ایران خودرو است که در این گزارش به بررسی کلی و همه جانبه و ارزش خرید “خودرو رانا پلاس” خواهیم پرداخت.
خودرو رانا lx

معرفی و بررسی مزایا و معایب خودرو رانا LX

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اتومبیل رانا، از سری محصولات پرطرفدار شرکت ایران خودرو می باشد که در این گزارش از نمناک به بررسی همه جانبه خودرو رانا LX یا همان رانا معمولی خواهیم پرداخت.
بررسی خودرو دنا

معرفی و بررسی معایب و تجهیزات خودرو دنا

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اتومبیل دنا، از سری محصولات پرطرفدار شرکت ایران خودرو می باشد که در این گزارش از نمناک به بررسی همه جانبه خودرو دنا یا همان دنا معمولی خواهیم پرداخت.