محسن تنابنده و احمد مهران فر
ششمین فصل سریال پایتخت که به دلیل شرایط کرونایی ناتمام مانده بود ساخته شد و زمان پخش آن نیز مشخص گردید.

پخش سریال پایتخت 6 از شبکه 1

سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری یکی از پر طرفدارترین سریال های تلویزیون در سالهای اخیر است که ساخت آن تا فصل ششم ادامه پیدا کرد اما فیلمبرداری و پخش ششمین فصل از سریال پایتخت با توجه به شیوع کرونا ناتمام مانده و به همین دلیل پخش آن نیز در نوروز 99 به پایان نرسید.

محسن تنابنده

سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت در ماههای اخیر خبر از ساخت دو قسمت پایانی پایتخت 6 داده و بازیگران سریال بار دیگر به مجموعه پایتخت پیوستند. 

بهرام افشاری

زمان پخش ادامه سریال پایتخت 6

با اتمام ساخت ادامه سریال پایتخت 6، این مجموعه به طور کامل هرشب از شبکه یک سیما و بعد از خبر سراسری پخش خاهد شد و دو قسمت آخر نیز در شب های 29 و 30 اسفندماه به روی آنتن می روند.

داستان سریال پایتخت 6 با ازدواج رحمت امینی و بستن قرارداد فوتبال بهتاش نیمه تمام ماند و باید دید که ادامه این داستان چگونه خواهد بود.

هومن حاجی عبدالهی

بازیگران سریال پایتخت 6 برای فیلمبرداری دو قسمت آخر این مجموعه در رامسر مقابل دوربین قرار گرفته اند.

بازیگران سریال پایتخت 6

محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهران فر، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، عطیه جاوید، سلمان خطی، ابوالفضل رجبی و غلامعلی رضایی از بازیگران اصلی هستند و مهران احمدی بازیگر نقش "بهبود فریبا" و سارا و نیکا دختران نقی معمولی در دو قسمت آخر سریال پایتخت 6 حضور ندارند.

ابوالفضل رجبی

زمان پخش ادامه مهیج سریال پایتخت 6

4125
این مطلب مفید بود ؟10124
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی