بهرام افشاری
فیلمبرداری قسمتهای پایانی سریل پایتخت 6 رو به اتمام است و تصاویر جدیدی از پشت صحنه این سریال با حضور بازیگران آن منتشر شد.

جدیدترین تصاویر از ساخت ادامه پایتخت 6

سریال پایتخت 6به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفورییکی از سریالهای پرطرفدار در دهه اخیر است که ساخت آن تا فصل ششم ادامه پیدا کرده است.

فصل ششم این سریال به دلیل شیوع کرونا ناتمام مانده و در روزهای اخیر دو قسمت پایانی آن در حال اتمام فیلمبرداری است و بازیگران و عوامل این سریال همچنان مشغول کار هستند تا در آستانه نوروز 1400 روی آنتن شبکه یک بروند.

پایتخت 6

قسمتهای پایانی سریال پایتخت 6 در رامسر ضبط می شود و تاکنون 80درصد از تصویربرداری آن تمام شده است.

در هفته آخر اسفندماه و همزمان با عید مبعث، خلاصه قسمتهای فصل ششم پایتخت در ساعت 19:30 بازپخش می شود و دو قسمت باقیمانده در روزهای 29 و 30 اسفند از شبکه یک پخش خواهد شد.

بازیگران فصل ششم پایتخت که در ایام عید نوروز 1399 پخش شد در قسمتهای پایانی این سریال حضور داشته و فقط مهران احمدی بازیگر نقش "بهبود فریبا" و سارا و نیکا دختران نقی معمولی از بازیگران غایب این سریال می باشند.

عکسهای پشت صحنه سریال پایتخت 6

سریال پایتخت 6 برای نوروز 1399 با توجه به شیوع کرونا ساخته شد و با اعمال محدودیت های مربوط به قرنطینه، ادامه این سریال ساخته نشد. سیروس مقدم به عنوان کارگردان اعلام کره بود که با عادی شدن تقریبی شرایط داستان این فصل از پایتخت را به اتمام می رساند.

در ادامه تصاویری از پشت صحنه دو قسمت آخر پایتخت 6 را مشاهده می کنید.

پشت صحنه پایتخت 6

پشت صحنه دو قسمت آخر پایتخت 6

بهرام افشاری

بهرام افشاری در پشت صحنه پایتخت 6

قسمت های آخر پایتخت 6

ضبط دو قسمت آخر پایتخت 6

هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی در پشت صحنه پایتخت 6

جدیدترین عکسها از پشت صحنه دو قسمت پایانی پایتخت 6

4.3175
این مطلب مفید بود ؟15124
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
1 نظر به ثبت رسیده است
نرجس نصیری1400-09-17
عالی حرف نداشت پایتخت عالی ومخصوص سارا و نیکا
31
وبگردی