بازیگر نقش بتمن
رابرت پتینسون که به تازگی در نقش بتمن بازی کرده است، برای داشتن اندام متناسب روتین خاصی را دنبال میکند که آگاهی از این روتین برایتان جالب و مفید خواهد بود.

روتین تغذیه و ورزش رابرت پتینسون، بازیگر نقش بتمن

همه ما می‌ دانیم که اکثرِ بازیگران جذاب هستند و نمی‌ توان این مسئله را انکار کرد. علت هم این است؛ آن ها به خاطر این که در معرض دید هستند، سعی می کنند به خودشان بیشتر رسیدگی کنند. در واقع آن ها روتین های خاصی برای زیبایی و سلامت بدن خود دارند که در این قسمت از نمناک قصد داریم روتین رابرت پتینسون، بازیگر نقش بتمن را برای تان شرح دهیم.

او صبح ها ورزش می کند

رابرت پتینسون، بازیگر نقش بتمن عقیده دارد که ورزش کردن هنگام صبح فواید زیادی برای بدن دارد و باعث می‌ شود که در طول روز احساس انرژی بیشتری داشته باشید؛ البته نباید به گونه ‌ای ورزش کنید که کل انرژی از بین برود. 15 یا 20 دقیقه ورزشِ اول صبح، کار بسیار عالی برای افزایش انرژی و شادابی در طول روز خواهد بود.

دویدن

خود مراقبتی انجام می‌ دهد

رابرت عقیده دارد که باید بیش از هر چیز دیگری به خودتان رسیدگی کنید. او خود هم نسبت به این مسئله خیلی مقید است و به برنامه های خودمراقبتی اهمیت ویژه ای می دهد.

تعادل در زندگی اهمیت بسیار زیادی دارد

رابرت پتینسون، بازیگر نقش بتمن می‌ داند که چگونه باید تعادل در زندگی را در پیش بگیرد؛ حتی این تعادل را هنگام ورزش کردن هم رعایت می کند و روی تعادل ذهنیِ خود؛ نیز تسلط زیادی دارد.

روی میان تنه خود کار می‌ کند

او عقیده دارد اگر شما میان تنه سالم و زیبایی داشته باشید؛ یعنی قسمت های دیگر بدن تان هم کاملاً سالم است. به خاطر همین سعی می‌ کند که تمرینات قدرتی انجام دهد.

تمرینات قدرتی

عاشق طبیعت

او در دوران کرونا هم سعی می کرد که به جاهای خلوت و به طبیعت برود؛ زیرا عقیده دارد که فضای آزاد بیرون از منزل حال خوبی را ایجاد می‌ کند. او در کنار ورزش های هوازی؛ سعی می‌ کند ورزش‌ هایی مانند بوکس را هم در فضای بیرون از خانه انجام دهد.

غذای سالم می خورد

مهم ترین کاری که رابرت پتینسون در حق خود انجام می دهد، این است که غذای سالم می خورد و هرگز خودش را درگیر غذا های صنعتی و فرآوری شده؛ نمی کند که قطعا برای بدن آسیب زننده هستند.

راز رابرت پتینسون، بازیگر نقش بتمن برای تناسب اندام

519
این مطلب مفید بود ؟190
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ن/ش
وبگردی