تولد
سرویس مدرسه

آخرین مهلت ثبت نام والدین جهت سرویس مدرسه + آدرس سایت

تاریخ انتشار : 29 خرداد 1403کد مطلب : 94132زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور با بیان جزئیات ثبت نام در سامانه سپند جهت سرویس مدرسه آخرین مهلت ثبت نام در این سامانه را اعلام کرد.

ثبت نام سرویس مدرسه در سامانه سپند

در حالی که سه ماه تا شروع سال تحصیلی جدید مدارس باقی مانده است والدین به دنبال ثبت نام فرزندانشان برای سرویس مدرسه هستند که برای این کار باید به سامانه سپند مراجعه کنند.

مدیر اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور آخرین مهلت ثبت نام سرویس مدرسه را اعلام کرد و همچنین جزئیاتی از سامانه ثبت نام سرویس مدرسه و دیگر موارد را بیان کرد.

مرتضی ضامنی گفت:بر اساس ماده 27 آئین نامه اجرایی حمل و نقل دانش آموزی هیأت وزیران و به منظور برنامه‌ریزی و تأمین ناوگان مورد نیاز حمل و نقل دانش آموزی، والدین موظفند تا ابتدای تیرماه پس از اطلاع رسانی مدارس، اقدام به ثبت درخواست خود در سامانه سپند کنند.

وی در ادامه به تمدید مهلت ثبت نام سرویس مدرسه اظهار داشت:بنا بر درخواست شهرداری‌ها و همچنین والدینی که نسبت به تغییر و جابجایی مدارس دانش آموزان موفق به ثبت نام در سامانه سپند نشده‌اند زمان ثبت درخواست جهت سرویس مدارس تا 15 تیرماه سال جاری تمدید شد.

سایت ثبت نام سرویس مدرسه

 مدیر عامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور گفت:ثبت نام در این سامانه به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و والدین دانش آموزان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://irtusepand.ir نسبت به ثبت نام و انتخاب سرویس مورد نظر خود اقدام کنند.

ضامنی با اشاره به الزامی بودن استفاده از سامانه سپند برای ثبت نام سرویس مدرسه تاکید کرد:رانندگان و پیمانکاران نیز موظف به ثبت نام در این سامانه و اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح می‌باشند.

این مقام مسئول گفت:ثبت شرکت ها و پیمانکاران متقاضی جهت حمل و نقل دانش آموزی در سایت فعال شده است و از 25 خرداد الی پایان مرداد نیز ثبت نام اشخاص حقیقی و حقوقی (شرکت‌ها و رانندگان) در سامانه سپند انجام و تائید آنها توسط شهرداری‌ها صورت می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور در پایان تاکید کرد:در سامانه سپند، همچنین اطلاعات مربوط به رانندگان، خودروها و مسیرهای سرویس مدارس به طور کامل ثبت و در دسترس والدین قرار می‌گیرد. همچنین به منظور افزایش سطح کیفیت و ایمنی این حوزه، امکان نظارت بر خط بر نحوه سرویس دهی ناوگان نیز در این سامانه فراهم شده است.

آخرین مهلت ثبت نام والدین جهت سرویس مدرسه + آدرس سایت

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از مهر/م
برچسب : سرویس مدارس
وبگردی