ارتش سری
جدیدترین رئالیتی شو ایرانی به اسم ارتش سری و با داستانی کاملا متفاوت در صف پخش است، این برنامه از شبکه نمایش خانگی مثل فیلیمو پخش خواهد شد.

مسابقه ارتش سری سعید ابوطالب به نمایش خانگی رسید

پس از رئالیتی شوهای جوکر و پدرخوانده، حالا این نام ارتش سری سعید ابوطالب هست که به عنوان جدیدترین مسابقه نمایش خانگی، نامش منتشر شده است. به بهانه پخش قسمت اول ارتش سری با اجرای امیرعلی نبویان، در این بخش از نمناک نگاهی خواهیم داشت به جزئیات اصلی این رئالیتی شود.

ارتش سری

شکیب شجره، بهاره قاسمی و امیر حسین رستمی بازیگران ارتش سری

بازیگران ارتش سری؛ شرکت‌کنندگان قسمت اول ارتش سری

طبق تصاویر و ویدئوهای منتشر شده میتوان از اسامی لیست بازیگرانی که در ارتش سری حضور دارند، مطلع شد. را شرکت کنندگان قسمت اول ارتش سری به شرح زیر است:

الیکا عبدالرزاقی

امیر مهدی ژوله، الیکا عبدالرزاقی و بهنام تشکر بازیگران ارتش سری

روز و زمان پخش ارتش سری از فیلیمو

مسابقه ارتش سری سعید ابوطالب با حضور بازیگران معروف ایرانی، روزهای یکشنبه ساعت 8 صبح از فیلیمو پخش می‌شود.

مجری ارتش سری؛ گرداننده مسابقه ارتش سری کیست؟

کارگردان ارتش سری، سعید ابوطالب که برای بازی شب‌های مافیا از محمدرضا علیمردانی و کامبیز دیرباز برای اجرا استفاده کرده بود؛ اینبار اجرا را بر عهده امیرعلی نبویان گذاشت و از او که یکی از مستعدترین مجریان سال‌های اخیر بوده، گذاشته.

امیر علی نبویان

امیر علی نبویان مجری ارتش سری عکس از نیما مرادپور

سعید ابوطالب؛ سازنده ارتش سری کیست؟

نام سعید ابوطالب را پیش از این هم با رئالیتی شوهایی همچون پدرخوانده و مافیا، شنیده بودید؛ مستندساز ایرانی که سال‌ها است به عنوان سازنده رئالیتی‌شوهای مختلف در ایران مشهور شده است.

جالب است بدانید که سعید ابوطالب، دوره ای نماینده مجلس بوده و پس از مدتی و ترک کار سیاست، فرصتی پیدا کرد تا به دنبال علاقه خود در ساخت چنین برنامه هایی برود.

از مهم ترین آثار سعید ابوطالب میتوان به رالی ایرانی، شام ایرانی، مسابقه شب‌های مافیا و حالا ارتش سری اشاره کرد.

سعید ابوطالب

سعید ابوطالب سازنده رئالیتی شو ارتش سری

روش بازی ارتش سری

با انتشار تیزر رئالیتی شوی ارتش سری، روش بازی این مسابقه برای بسیاری جالب شد و مشتاق بودید تا روال را بدانید. تا به اینجا در این حد میدانیم که ارتش سری نوعی بازی گروهی است که داستان و دنیای فرضی آن از سریالی پر طرفدار ارتش سری الهام گرفته شده است.

این سریال نبردی بین ارتش آلمان نازی و پارتیزان‌ها در جنگ جهانی دوم را روایت می کند که برای نجات خلبان‌ها طرح ریزی شده است.

شرکت کنندگان ارتش سری؛ 10 نفر از بازیگران در نقش‌های سرهنگ کسلر، پارتیزان، خلبان، گشتاپو، راینهارد و… در کافه ای در بلژیک و در سال 1945، دورهم جمع می‌شوند تا یک بازی حقیقی و رئال را انجام دهند.

بازیگران ارتش سری سعید ابوطالب + زمان پخش ارتش سری

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی