ابتسام بغلانی

سلفی نصفه شبی بازیگر سریال سقوط با دوستاش

تاریخ انتشار : 6 بهمن 1401کد مطلب : 89721زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال سقوط، با ایفای نقش تحسین برانگیز النار ملک در کنار بازیگران معروف دیگر، خیلی زود موفق به ثبت رکورد بازدید در میان سریال های نمایش خانگی شد.

بازیگر داعشی سریال سقوط در کنار دوستان معروفش

ابتسام بغلانی بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط که به دلیل چهره و داشتن لهجه عربی بسیاری از مخاطبان را سردرگم ساخت، در اینستاگرام خود عکسی از خود و دوستانش در نیمه شب منتشر کرد که در ادامه این بخش از نمناک می بینید.

بازی جذاب و باور پذیر ابتسام بغلانی با گریم خاص و تسلطش به زبان عربی در قسمت سوم سریال سقوط با واکنش و گمانه زنی هایی از سوی طرفداران این سریال همراه بود اما این بانوی هنرمند خوزستانی است و در سریال‌هایی مانند کیمیا و نجلا نیز ایفای نقش داشته است. اگر سری به اینستاگرام این بازیگر بزنید متوجه می شوید که او در سریال ها و آثار شاخصی بازی کرده است.

بازیگر داعشی و آیسان

ابتسام بغلانی و الناز ملک در سریال سقوط

ابتسام بغلانی بازیگر نقش ام عبیده فرمانده زن داعشی در اینستاگرامش عکسی از پشت صحنه ی فیلم سینمایی خروج را منتشر کرد، در قاب منتشر شده در صفحه بازیگر سریال نجلا، خانم بازیگر با دوستانش پانته آ پناهی ها و گیتی قاسمی حضور دارند، این عکس زیبا به گفته ابتسام بغلانی در نیمه شب گرفته شده است.

دوستان ابتسام بغلانی

گیتی قاسمی و ابتسام بغلانی و پانته آ پناهی ها

مختصر بیوگرافی ابتسام بغلانی و فیلم هایش

ابتسام بغلانی از بازیگران با سابقه تئاتر، سینما و تلویزیون ایران متولد دهه 50 در خوزستان است که در آثاری چون سقوط، دختر، کودک و فرشته، خروج، اپاتان، سریال های سرجوخه، کیمیا، نجلا، لحظه گرگ و میش و … ایفای نقش گرده است.

ابتسام بغلانی

ابتسام بغلانی بازیگر زن داعشی در سریال سقوط

او همچنین اجرای هفدهمین جشنواره ملی فتح خرمشهر را نیز برعهده داشت و به زبان های کردی عربی و فارسی تسلط دارد.

سلفی نصفه شبی بازیگر سریال سقوط با دوستاش

3.727
این مطلب مفید بود ؟207
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی