هومن حاجی عبداللهی و احمد مهرانفر
هومن حاجی عبداللهی بازیگر سریال پایتخت در یک گفتگو خبر از ساخت ادامه پایتخت 6 داد.

ادامه پایتخت 6 به زودی ساخته میشود

سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری یکی از سریال های پرطرفدار تلویزیون است که ششمین فصل آن نوروز 99 روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

شبوع ویروس کرونا باعث تعطیلی بسیاری از پروژه های سینمایی و تلویزیونی شد و سریال پایتخت هم از این قائله مستثنی نبود و ساخت و پخش قسمت های پایانی این سریال نیمه تمام ماند.

خبرهای ضد و نقیضی درباره ساخت ادامه پایتخت 6 به گوش میرسید که هومن حاجی عبداللهی بازیگر این سریال در یک گفتگو به آن ها اشاره کرد.

ساخت ادامه پایتخت 6 از زبان هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی در یک گفتگو به ساخت ادامه فصل ششم سریال پایتخت اشاره کرد و خبر از ساخت و پخش این سریال در آینده ای نه چندان دور خبر داد و درباره پایان پرحاشیه این سریال که گفته میشد از قبل ضبط نشده بود و با تغییراتی همراه بوده است صحبت کرد و این شایعات را رد کرد و به تایید این موضوع پرداخت که پایان فصل 6 پایتخت از ابتدا به همین شکل بوده است.

هومن حاجی عبداللهی

سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت چند ماه پیش در یک گفتگو به ساخت پایتخت 7 و پخش آن در ایام نوروز 1400 اشاره کرده بود و اگر شرایط آماده شود نوروز 1400 بیننده هفتمین فصل سریال پایتخت خواهیم بود.

بازیگران پایتخت 6

فصل ششم سریال پایتخت یکی از فصل های پربحث این سریال بود که با انتقادهای زیادی روبرو شد و پایان بدون فینال این سریال باعث شکل گیری حواشی زیادی برای پایتخت 6 شد و سرنوشت متفاوتی را برای این سریال پرمخاطب رقم زد.

هومن حاجی عبداللهی و احمد مهرانفر

اولین فصل سریال پایتخت در نوروز 1390 روی آنتن شبکه یک سیما رفت و نزدیک به 10 سال توانست یکی از پربیننده ترین سریال های تلویزیونی باشد.

بازیگران پایتخت 6

محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، سارا و نیکا فرقانی، بهرام افشاری، مهران احمدی، مصطفی و مجتبی بلال حبشی، سلمان خطی و...از جمله بازیگران ثابت فصل های مختلف پایتخت هستند که در هر فصل بازیگران جدیدی هم به آنها اضافه شده اند.

خبر هومن حاجی عبداللهی از ساخت ادامه پایتخت 6

4.165
این مطلب مفید بود ؟5312
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی