حسین پاکدل و عباس غزالی

تصاویری جدید از بازیگران سریال شاهرگ

تاریخ انتشار : 9 تیر 1399کد مطلب : 76579زمان مطالعه : 1 دقیقه
تصاویری جدید از بازیگران سریال شاهرگ که این شبها از شبکه دو درحال پخش است را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.

پخش سریال شاهرگ از شبکه دو

شاهرگ به کارگردانی سیدجلال اشکذری و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، سریال جدید شبکه دو سیما است که از شنبه هفتم تیرماه روی آنتن رفت.

این سریال که با بازی چهره های مشهور دنیای هنر مقابل دوربین رفت روایتگر داستانی از دهه 60 است.

عکس های جدید سریال شاهرگ

با پخش دو قسمت از سریال شاهرگ تصاویر جدیدی از بازیگران این سریال منتشر شد و علاقه مندان به سریال های انقلابی را تشویق به تماشای ادامه این سریال کرد.

حسین پاکدل

سریال شاهرگ در 30 قسمت ساخته شده است و روایتگر داستان پرچالشی از دهه 60 است که هر شب ساعت 21:30 از شبکه دو سیما پخش میشود و تکران آن روز بعد ساعت 2 بامداد، 9صبح و 16:20 عصر پخش میشود.

حسین پاکدل و سیدجواد هاشمی

داستان سریال شاهرگ:

داستان سریال شاهرگ روایتی از ماجرایی است که در سالهای ابتدایی دهه 60 میگذرد و یک گروه برای انجام یک عملیات فراخوانده شده اند و زمان کوتاهی برای این عملیات دارند چراکه بمب های فعالی در تهران وجود دارد که هر لحظه خطر انفجار آنها وجود دارد.

نیما رئیسی

بازیگران سریال شاهرگ:

مهدی سلوکی، نیما رئیسی، عباس غزالی، حسین پاکدل، سیروس گرجستانی، آزاده زارعی، فریده سپاه منصور، امید روحانی، مسعود فروتن، حلیمه سعیدی، فریده دریامج، سپیده خداوردی، سیدجواد هاشمی، شادی کرم رودی، حلیمه سعیدی، افسانه کمالی، عطا عمرانی، سوسن مقصودلو، مژگان اخلاقی، سام قریبیان، سیدمریم موسویان و... بازیگران سریال شاهرگ را تشکیل میدهند.

سریال شاهرگ

آزاده زارعی

تصاویری جدید از بازیگران سریال شاهرگ

3.622
این مطلب مفید بود ؟166
وبگردی