ستاره قطبی

ستاره قطبی همبازی بازیگر سریال آوای باران شد

تاریخ انتشار : 14 بهمن 1402کد مطلب : 92030زمان مطالعه : 2 دقیقه
ستاره قطبی مجری و بازیگر صدا و سیما از بازیگری خودش در کنار بازیگر سریال آوای باران خبر داد.

از بیماری پسرستاره سادات قطبی تا سریال جدیدش

ستاره سادات قطبی مجری و بازیگر در استوری ها و پست های اخیرش از بیماری پسرش صدرا خبر داد. خانم مجری که این روزها به دلیل بیماری پسرش حال و روز خوبی را ندارد، بر سر فیلمبرداری سریال جدیدش در کنار حمیدرضا پگاه بازیگر سریال آوای باران حاضر شده است. او در یک استوری در مورد بازی در سریال جدیدش با شرایط روحی بد صحبت کرد. در ادامه این بخش از نمناک جزئیات بیماری پسر ستاره سادات قطبی و تصویر جدیدش در سریال را منتشر نموده ایم.

ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا مجری مشهور صدا و سیما به تازگی در استوری، پست و یک ویدیو در فضای مجازی از ماجرای بیماری پسرش صدرا گفت و از مردم خواست که برای بهبودی پسرش دعا کنند. خانم مجری پس از درد دست پسرش صدرا او را به بیمارستان برد و دریافت که توده ای در بازو پسرش وجود دارد. او تصاویری از صدرا شکیبا در بیمارستان منتشر نمود و خبر از انجام آزمایش بیوپسی داد.

ستاره قطبی

بیماری پسر ستاره قطبی صدرا

بازیگر سریال گاندو که فعالیت مجازی فراوانی دارد، با خوشحالی اعلام نمود که تومور دست صدرا، خوش‌خیم است. ستاره قطبی همسر شهرام شکیبا همچنین از بازی در یک سریال در روزهایی که درگیر بیماری صدرا بود، خبر داد و عنوان نمود در این روزهای غمگین باید پرانرژی و شاد در سکانس هایی از سریال بازی می کرد. او عکسی از خود به همراه بازیگر نقش طه در سریال آوای باران منتشر کرد، ستاره سادات در این سریال نقش پروانه همسر حمیدرضا پگاه را بازی می کند.

حمیدرضا پگاه

فیلم جدید حمیدرضا پگاه در کنار ستاره قطبی

مختصر بیوگرافی ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی متولد 3 اسفند 1365 در اصفهان است. او در سال 1393 با شهرام شکیبا مجری 42 ساله ازدواج کرد. حاصل این ازدواج دو پسر به نام های صدرا و حسین می باشد البته شهرام شکیبا از همسر اول خود دارای یک فرزند پس به نام علی و ستاره قطبی از همسر اولش یک پسر به نام امیر علی دارد.

شهرام شکیبا

شهرام شکیبا و همسرش ستاره قطبی

ستاره سادات قطبی فارغ التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری بوده و مدتی در شبکه آموزش بعنوان گرافیست مشغول بکار بود. او حافظ کل قرآن می باشد و والیبال، کیک بوکس و... را به طور حرفه ای دنبال کرده است. خانم مجری که در کارنامه هنری خود سابقه بازی در سریال های گاندو و نوار زرد را نیز دارد. شهرام شکیبا دلنوا متولد 17 آبان 1351 در تهران است. او منتقد سینما، شاعر طنز پرداز و مجری تلویزیون اهل ایران است و تاکنون در جشنواره های ادبی و طنز مختلفی به عنوان داور یا ناظر شرکت داشته است.

ستاره قطبی همبازی بازیگر سریال آوای باران شد

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی