تولد
ستایش موسوی
ستایش موسوی از بازیگران جوان ایرانی می باشد که در سریال دیو و ماه پیشونی که برای کودک و نوجوان می باشد ایفای نقش کرده است.

ستایش موسوی، بازیگر نقش اصلی سریال دیو و ماه پیشونی

با پخش سریال دیو و ماه پیشونی و بازی قابل قبول ستایش موسوی در این سریال شاد و موزیکال نمایش خانگی که برای کودکان و نوجوانان تهیه شده است، در بخش بازیگران نمناک بر آن شدیم که مختصر بیوگرافی ستایش موسوی را منتشر کنیم.

سن ستایش موسوی

سوال کرده بودید که ستایش موسوی چند سال دارد و مشتاق بودید سن دقیق این بازیگر را بدانید؛ در پاسخ باید بگوییم که این بازیگر زن جوان ایرانی، متولد 2 تیر 1376 است و در حال حاضر 25 ساله است.

ستایش موسوی

ستایش موسوی بازیگر سریال دیو و ماه پیشونی

شروع بازیگری ستایش موسوی

ستایش موسوی با شرکت در کلاس های بازیگری حمیدرضا آذرنگ و سیامک صفری بازیگری را آموزش دید و اولین کار او در نمایش خانگی، سریال دیو و ماه پیشونی است.

ازدواج و همسر ستایش موسوی

با بیشتر دیده شدن این بازیگر، شایعاتی در مورد ازداوج و شوهر ستایش موسوی منتشر شد که هیچ یک توسط خود این بازیگر تایید نشد و اینطور که پیداست، بازیگر سریال دیو و ماه پیشونی مجرد می باشد.

فیلم های ستایش موسوی

ستایش موسوی در چند اثر حضور داشته که در ادامه این بخش از بیوگرافی بازیگران در نمناک به آنها اشاره خواهیم داشت.

فیلم سینمایی زنبور کارگر

ستایش موسوی در فیلم سینمایی زنبور کارگر همراه بازیگرانی همچون حمید فرخ نژاد، شبنم مقدمی، سعید آقاخانی، حسین مهری، علیرضا آرا، مارال فرجاد، مجید نوروزی، داریوش سلیمی، علی اولیایی و ... پگاه آهنگرانی به ایفای نقش پرداخت.

ستایش موسوی

ستایش موسوی در فیلم سینمایی زنبور کارگر / عکس از تارا قنواتی زاده

فیلم سینمایی هستی

ستایش موسوی در فیلم سینمایی هستی به کارگردانی روح الله حسینیف بازی کرد. فیلم هستی به روایت زندگی دختری از طبقه مرفه می پردازد که بعد قبولی در رشته پزشکی و ورود به دانشگاه با مسائلی روبرو شده و مسیر زندگی اش تغییر میکند.

ستایش موسوی بازیگر

ستایش موسوی در پشت صحنه فیلم سینمایی هستی / عکس از سید محمد مهدی حکیم 

ستایش موسوی در پشت دیوار سکوت

بازیگر نقش شهبانو در دیو و ماه پیشونی، یکی از هنرپیشه های فیلم پشت دیوار سکوت به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی بود که در سال 1395 تولید شد.

سریال نمایش خانگی دیو و ماه پیشونی

اولین حضور ستایش موسوی در نمایش خانگی، سریال دیو و ماه پیشونی است که به کارگردان ی حسین قناعت و تهیه کنندگی مهدی یاری، آماده شد. ستایش موسوی در این سریال با بازیگرانی همچون علی صادقی، لیلا اوتادی، رامین ناصر نصیر، میرطاهر مظلومی، افسانه بایگان، حسن پورشیرازی، نگین معتضدی، نیلوفر شهیدی همراه است.

ستایش موسوی

ستایش موسوی و افسانه بایگان در سریال دیو و ماه پیشونی 

ستایش موسوی در سریال عاشقانه

ستایش موسوی در سریال عاشقانه حضور نداشته و به دلیل عکسی که در پشت صحنه این سریال با ساره بیات از او ثبت شد، این تصور در مخاطب ایجاد شد که ستایش موسوی در عاشقانه بازی کرده است.

بیوگرافی ستایش موسوی؛ سن و همسر بازیگر دیو و ماه پیشونی

4.3249
این مطلب مفید بود ؟21237
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ ن / م.ح
وبگردی