تولد
شادی کرم رودی
شادی کرم رودی، بازیگر فیلم دارکوب و همسرش آرین وزیر دفتری، تصاویری با حال و هوای پرمحبت دارند که تماشایش خالی از لطف نیست.

عکس های عاشقانه شادی کرم رودی و همسرش آرین وزیر دفتری

این روزها خبر های زیادی در مورد حضور بازیگران فیلم بی رویا در هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز شنیده می شود. آرین وزیر دفتری کارگردان و نویسنده فیلم بی رویا با همسر و عوامل و بازیگران فیلم در مراسم فوتوکال و فرش قرمز فیلم بی رویا در فستیوال فیلم ونیز 2022 حضور داشتند و سوژه ی عکاسان شدند. به بهانه حضور شادی کرم رودی و همسر کارگردانش در قدیمی‌ترین جشنواره سینمایی جهان این بخش از چهره های نمناک را به چند عکس از این زوج هنرمند اختصاص داده ایم.

شادی کرم رودی و همسرش

شادی کرم رودی و همسرش آرین وزیر دفتری/ عکس از آرمین احمری

شادی کرم رودی که با ایفای نقش در فیلم هایی چون دارکوب، ابلق و بی رویا در بین مردم شناخته شده است، در سال 1397 با آرین وزیر دفتری (فیلمساز) ازدواج کرده است. این زوج در تئاتر و در چند پروژه فیلم کوتاه و سینمایی با هم همکاری داشتند که این همکاری به آشنایی و ازدواج منجر شد.

خانم بازیگر در فیلم کوتاه «بچه آدم» به کارگردانی و نویسندگی همسرش ایفای نقش نموده و جایزه بهترین بازیگر زن دوازدهمین دوره جشنواره سایه و بهترین بازیگر جشنواره نهال را از آن خود کرده است.

همسر شادی کرم رودی

آرین وزیر دفتری و همسرش شادی کرم رودی / عکس از سروش منوچهری

بیوگرافی شادی کرم رودی و آرین وزیر دفتری

شادی کرم رودی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد 6 مهر 1369 در تهران است. او در یک خانواده چهار نفره به دنیا امده و پدر و مادرش هر دو پزشک هستند و یک برادر دارد. شادی کرم رودی اولین بار سال 92 با فیلم «ماهی و گربه» به کارگردانی شهرام مکری جلوی دوربین رفت سپس در فیلم «یک شهروند کاملا معمولی» و در فیلم تحسین شده «دارکوب» ایفای نقش نمود.

شادی کرم رودی

شادی کرم رودی/ عکس از ایمان کیادربندسری

این بازیگر که فارغ‌التحصیل لیسانس رشته نوازندگی از دانشگاه هنر و فوق لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره می باشد، در فیلم هایی مانند یک شهروند معمولی، دارکوب، ابلق، بی رویا، مستانه، مثل بچه آدم و... ایفای نقش نموده است.

آرین وزیر دفتری کارگردان و همسر شادی کرم رودی متولد 11 تیر 1367 در تهران است. او فارغ‌التحصیل لیسانس طراحی صنعتی از دانشگاه تهران و فوق لیسانس سینما از دانشگاه هنر می باشد. او کارگردان و نویسنده فیلم بی رویا بوده و از مهمترین فیلم های کوتاه وی می توان به «هنوز نه» و «مثل بچه آدم» اشاره کرد، فیلم مثل بچه آدم در جشنواره کن بخش سینه‌ فونداسیون 2018 حضور داشت.

شادی کرم رودی و همسرش آرین وزیر دفتری + عکس

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی