بازیگران شام ایرانی

فصل چهارم شام ایرانی به تدوین رسید

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1399کد مطلب : 13282تعداد نظرات : 2 نظر
فصل چهارم مسابقه شام ایرانی با حضور خانم های بازیگر به مرحله تدوین رسید و به زودی آماده نمایش میشود.

خانم های بازیگر در فصل چهارم شام ایرانی

برنامه شام ایرانی به کارگردانی سعید ابوطالب به چهارمین فصل خود رسید و خانم های بازیگر در این گروه از مسابقه شام ایرانی به رقابت با یکدیگر می پردازند.

فصل چهارم از برنامه جدید شام ایرانی با حضور خانم های بازیگر به تدوین رسید.

فصل چهارم شام ایرانی به زودی پخش میشود

صفحه رسمی مسابقه شام ایرانی با انتشار عکسی از این مجموعه خبر از آغاز تدوین فصل چهارم از سری جدید شام ایرانی برای پخش داد.

در صفحه رسمی مسابقه شام ایرانی آمده است:

فصل چهارم شام ایرانی به تدوین رسید.در فصل چهارم شام ایرانی به کارگردانی سعید ابوطالب، خانم ها مرجانه گلجین، نگین معتضدی، آشا محرابی و نعیمه نظام دوست کنار یکدیگر به رقابت می پردازند.

شام ایرانی یک رئالیتی شوی واقعی است و پر از اتفاقات جذاب و غیر منتظره. درحالیکه فصل سوم این مجموعه هم اکنون در حال پخش از طریق فیلیمو و نماوا ست ، فصل چهارم در مرحله مونتاز قرار دارد.شام ایرانی هر جمعه از طریق اپلیکیشن های فیلیمو و نماوا منتشر می شود.

بازیگران شام ایرانی

فصل جدید برنامه شام ایرانی از هفته دوم فروردین ماه توزیع شد و تابحال سه قسمت از فصل جدید این مسابقه توزیع شده است و به زودی چهارمین قسمت از این فصل جدید شام ایرانی توزیع میشود.

بازیگران شام ایرانی

نعیمه نظام دوست،نگین معتضدی،مرجانه گلچین و آشا محرابی در فصل چهارم مسابقه شام ایرانی به رقابت با یکدیگر می پردازند.

بازیگران شام ایرانی

علی انصاریان، سیدجواد هاشمی، حامد آهنگی و جورج اوسطا در سومین گروه از مسابقه شام ایرانی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

بازیگران زن شام ایرانی

در گروه دوم از مسابقه شام ایرانی شبنم قلی خانی، سیما تیرانداز، مارال فرجاد و گلشن قیزی بازیگر آذربایجانی به رقابت با یکدیگر می پرداختند.

بازیگران شام ایرانی

پوریا پورسرخ، نیما شاهرخ شاهی، سامان گوران و امره تتیکل بازیگر ترکیه ای در اولین گروه از مسابقه شام ایرانی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

فصل چهارم شام ایرانی با بازیگران زن به تدوین رسید

2.56
این مطلب مفید بود ؟33
منبع : صفحه برنامه شام ایرانی / عکاس:مهدی دلخواسته / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
2 نظر به ثبت رسیده است
داش علی1397-04-02
من در تلگرام وقتی دیدم مطلبی که نوشته کلیپ کشف حجاب لادن طباطبایی در شبکه منو تو کلی فکر کردم تا یادم بیاد کیه تا با سرچ تو گوگل یادم اومد در فیلم پلیسی فخیم زاده بازی کرده چند بار با چادر فقط میتونم بگم تو که به چادر اعتقاد نداشتی بهتر بود از اول چنین نقش هایی رو بازی نمیکردی که الان با رفتن به شبکه بهایی منو تو از چشم میلیونها هموطن بیفتی بهتره از این کارها که حاصل لجاجت تو و همسرت هست اجتناب کنی و به حاشیه دامن نزنی برگرد ایران و با همراه شوهرت مجددا زندگی درستی رو بنا کن و از خدا و رحمتش ناامید نشو خیلیا بچشون کلا فلجه آیا باید زندگیشون به بحران و طلاق بکشه؟ قطعا نه پس اوتیسم که یک بیماری نسبتا معمولی هست و خیلیا باهاش مدارا میکنن نباید منجر به این بحرانها بشه خبر داری همین الان یک رستوران تو ونک هست که تمام کارکنانش اوتیسم دارن!؟ گاهی وقتا ترس از چیزی از خوداون چیز زیانبارتر هست مطمئن هستم تو و شوهرت آقای تهرانی هنوز هم عاشق هم هستید و فقط کافیه شجاعت به خرج بدید و از هم عذرخواهی کنید ماهم براتون دعا میکنیم زنده باد صبوری و ایمان و توکل به خدا
94
ناشناس1397-04-02
واقعاوقتی عکس های بدون حجاب این خانم رودیدم خیلی متاسف شدم.ای کاش بانوان مسلمان وشیعه به حجاب به عنوان یک واجب دینی نگه کنند.کشف حجاب کردن ننگه
57
وبگردی