تولد
علاقه به خرید

متولدین کدوم ماه عاشق خرید کردنن؟

کد مطلب : 85699تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد عشق و علاقه خاص و شدیدی به خرید کردن دارند اما برخی هم هیچ علاقه ای ندارند که این ویژگی به ماه تولد افراد بستگی دارد.

علاقه مند ترین متولدین ماههای سال به خرید کردن

آیا تا به حال افرادی را دور و بر خود دیده اید که با خرید کردن حال شان خوب می شود. بله! این موضوع حقیقت دارد.‌ متولدین بعضی از ماه ها هستند که عاشق خرید می باشند و حتی اگر مشکلات زیادی هم داشته باشند؛ با خرید کردن خودشان را التیام می‌ بخشند. در این قسمت از نمناک قصد داریم متولدین عاشق خرید را به شما معرفی کنیم.

آذر

هیچ چیز به اندازه خرید کردن نمی تواند حال آذر ماهی ها را خوب کند‌. آذر ماهی ها به خرید کردن به چشم یک کار خیلی خاص و فوق‌العاده نگاه می کنند و این گونه به آرامش ذهنی می رسند. حتی خرید های خرده ریز و خیلی معمولی هم، حال آن ها را خوب می کند.

علاقه به خرید

مرداد

مرداد ماهی ها عاشق این هستند که برای خودشان و دیگران خرید کنند و این موضوع حال آن ها را خوب می کند، زیرا از خرید کردن و فضای زنده و شاداب در بازار خرید لذت می‌ برند. آن ها افراد بخشنده ای هستند. مرداد ماهی ها حتی از کادو خریدن هم لذت می‌ برند و در این موضوع فقط به فکر خودشان نیستند. بلکه به فکر این هستند که با خرید، حال دیگران را هم خوب کنند.

فروردین

فروردین ماهی ها حتی از خرید خوراکی هم به شدت لذت می برند. اصلا فرقی ندارد که خرید برای چه چیزی باشد. در هر صورت آماده انجام این کار می باشند. وقتی که پول دست شان باشد، سریعاً به بازار می روند تا چیزی بخرند و احساس آزادی رهایی و حالِ خوب کنند.

تیر

هیچ چیز به اندازه خرید کردن نمی تواند حال یک تیر ماهی را خوب کند. شاید یک تیر ماهی خرید درمانی هم انجام دهد، یعنی سعی کند چیز هایی بخرد تا صرفاً حالش خوب شود و در نتیجه احتمالاً تیر ماهی ها خیلی پول زیادی ندارند، زیرا در همان مرحله اول که حقوق شان را بگیرند، سریعاً چیز های زیادی می خرند.

عشق خرید

مهر

بله همه مهر ماهی ها عاشق پول خرج کردن و خرید کردن هستند. آن ها دوست دارند که با خرید کردن حال خودشان و اطرافیان شان را خوب کنند. شاید چیز هایی که می خرند خیلی ضروری نباشد اما صرفاً به خاطر این که خرید کردن را دوست دارند، این کار را انجام می‌ دهند. در کل مهری ها عقیده دارند که باید از پول لذت برد.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها بر این باور هستند که اگر چیزی را می‌ خواهید؛ باید آن را بخرید و نباید معطل کنید. منتظر تایید دیگران نباشید و اصلا به این فکر نکنید که آن چیز ارزان یا گران‌قیمت است. آن ها دوست دارند که پول زیادی داشته باشند و با پول هایشان خرید های متنوع و زیادی انجام دهند. آن ها عقیده دارند که پول نباید عامل ایجاد استرس باشد و باید فقط از آن لذت برد و در نتیجه همیشه به دنبال خرید هستند.

متولدین کدوم ماه عاشق خرید کردنن؟

3.3120
این مطلب مفید بود ؟7941
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
3 نظر به ثبت رسیده است
زینب1400-12-15
با آذر موفقم قشنگ اخلاق منو گفت
33
ی بهمنی1401-01-02
من بهمنی هستم ولی عاشققققققق خرید کردنم
40
سارا1401-05-23
عالی من مهر ماهی هستم وعاشق خرید کردنم
20
وبگردی