سقط جنین

گناه سقط جنین
سقط جنین حرام است و از گناهان بزرگ و نابخشودنی می باشد، همچنین سقط جنین مانند بسیاری از گناهان کبیره دیه و کفاره دارد.
عوارض سقط جنین

عوارض هریک از روش های سقط جنین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر قصد سقط جنین دارید ابتدا باید با روش های مختلف سقط آشنا شوید و از عوارض و مشکلات بعد از سقط جنین آگاهی کامل داشته باشید.
گوجی بری

خواصی در گوجی بری که شما را شگفت زده می سازد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گوجی بری یک نوع میوه قرمز است که به عنوان توت گرگی نیز شناخته می شود، مصرف گوجی بری فواید بسیاری را هم برای سلامت بدن و پوست به همراه دارد.
خطر آنفولانزا برای جنین

ارتباط بین واکسن آنفولانزا و سقط جنین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیماری آنفولانزا در دوران بارداری بسیار خطرناک است و ممکن است موجب سقط جنین شود پس برای کاهش این خطر در اوایل بارداری باید واکسن آنفولانزا تزریق شود.
بارداری بعد از سقط

باید و نبایدهای بارداری بعد سقط ناخواسته جنین

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سقط جنین به از دست دادن جنین تا قبل از هفته بیستم بارداری گفته می شود. سقط جنین به روند باروری زنان تاثیر نمی گذارد و امکان بارداری بعد از سقط نیز وجود دارد.
پنیر فتا در بارداری

پنیری که خوردنش جنین را فلج می کند !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پنیر جزو لبنیاتی است که خواص و فواید بسیاری برای سلامت بدن دارد، اما مصرف یک نوع پنیر در دوران بارداری خطر و عوارض جدی به همراه داشته باشد.
قصاص سقط جنین

سقط جنین در چه شرایطی قصاص دارد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سقط جنین گاهی عمدی یا غیر عمدی در سه ماه اول بارداری انجام می شود که از نظر اسلام و قانونی اگر عمدی باشد قصاص و مجازاتی دارد که باید بدانید.
ایستادن ضربان قلب جنین

وقتی قلب جنین در رحم مادر می ایستد !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از کار افتادن ضربان قلب جنین یکی از شایع ترین دلایل سقط جنین است که موجب ناراحتی جسمی و روحی بسیار در مادران باردار می شود.ایست قلب جنین نشانه هایی دارد که موجب ختم بارداری می شود.
سقط جنین

مصرف این گیاهان در بارداری برابر است با سقط جنین

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خانم های باردار اگر مراقب تغذیه خود نباشند ممکن است به راحتی سقط جنین را تجربه کنند خیلی از گیاهان و میوه ها جنین را ازبین می برند.
علت سقط جنین

سقط جنین به چه علت و با کدام نشانه ها؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سقط جنین می تواند به علت سن بالای پدر باشد و یا ممکن است مادر بیماری داشته باشد که بر این اتفاق ناخوشایند بی تاثیر نباشد.
انواع سقط جنین

سقط جنین انواعی دارد و هر کدام علتی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سقط جنین به دلایل مختلفی اتفاق می افتد یکی از آن ها ناهنجاری های کروموزومی است و علائم سقط جنین شامل خونریزی و درد شکمی و سینه ها می شود.
علائم جنین مرده

علائم جنین مرده در شکم مادر چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنده به دنیا آمدن جنین را می توان گفت یکی از بزرگترین دغدغه های مادران است، در ادامه از علائم و علامت های جنین مرده در شکم مادر مطلع خواهید شد.
سقط جنین

مواد غذایی که موجب “سقط جنین” می شوند

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برنامه غذایی زنان باردار به دلیل حفظ سلامت جنین و مادر با دقت بیشتری تنظیم می شود. در بین مواد غذایی دسته ای از خوراکی ها جزو مواد غذایی سقط کننده جنین هستند که نباید مصرف شوند.
زنان باردار

چرا زنان باردار نباید جسم سنگین بلند کنند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بدن زنان باردار همزمان با رشد جنین در حال تغییر است، به همین دلیل بلند کردن اجسام سنگین و فشار به عضله ها و رحم می تواند باعث خطرات بزرگی مانند سقط جنین شود.
جنین دوقلو

ریسگ مرگ جنین مرده در بارداری های دوقلو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در بارداری های که دوقلوها دارای جفت مشترک باشند، در صورت طولانی شدن بارداری بیش از 36 هفته، ریسک مرده زایی بیشتر از مرگ نوزاد تازه متولدشده است.
صفحه 1 از 2