پیری زودرس

پیری زودرس
پیری زودرس ممکن است به سراغ همه ما بیاید اگر خیلی از عادات غلط روزمره خود را کنار نگذاریم و سبک زندگی مان را اصلاح نکنیم.
علائم پیری

میدانید نشانه های پیری چیست ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
چین و چروک صورت و سپیدی مو تنها نشانه های پیری نیستند بلکه تغییراتی در استخوان ها ، سیستم گوارشی چشم ها و گوش ها نیز علائم پیری هستند که نیاز به درمان و پیشگیری دارند.
جلوگیری از پیری پوست

جلوگیری از پیری زودرس به این سادگی ممکن است

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جلوگیری از پیری و جوان شدن پوست امکان پذیر است اما باید برای جلوگیری از پیری زودرس، برخی از نکات را به خوبی رعایت کنید تا به این مهم برسید.
علائم پیری زودرس

این حال و روز شما علامت پیری زودرسه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیری زودرس ممکن است به سراغ هر کسی برود با شناخت علائم آن و راه های کنترل آن از پیری جلوگیری کنید و بدنتان را سالم و جوان نگاه دارید.
پیری زودرس پوست

شایعترین عوامل پیری زودرس پوست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیری پوست! چه واژه ی تلخی است نه؟ هیچ کس دوست ندارد “پیری پوست”ش را تجربه کند و برای به تاخیر انداخت آن انجام هر کاری می ارزد پس بهتر است برای جلوگیری ابتدا دلیل را بدانید.
فواید لوبیا سبز

خواص شگفت انگیز و ویتامین های لوبیا سبز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
لوبیا سبز بسیار کم کالری و غنی از فیبر می باشد همچنین از خواص لوبیا سبز می توان به آنتی اکسیدان آن اشاره کرد که برای جلوگیری از پیری زودرس بسیار مفید است
کم آبی بدن

نشانه های کم آبی بدن و راه های جبران

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در ادامه این مطلب ما می خواهیم برخی علائم را به شما معرفی کنیم که در حین احساس این شرایط می توانید درک کنید که بدن شما به آب نیاز دارد و باید به بدنتان آب برسانید .
تاخیر در پیری

چگونه روند پیری را به تاخیر بیندازیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اولین اقدام برای تاخیر در روند پیری این است که بدانید چه چیزهایی زود پیرتان میکند و از آن ها دوری کنید.
قارج

برای جلوگیری از پیری قارچ بخورید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مطالعات بی شماری نشان می دهد که مصرف غذاهای طبیعی همچون قارچ می تواند خطر ابتلا به چاقی، دیابت ، بیماری های قلبی و جلوگیری از پیری را کاهش دهد و باعث رشد موها، افزایش انرژی و کاهش وزن گردد.
استرس در کودکی

استرس در کودکی باعث پیری زودرس میشود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر دوران کودکی پر استرسی داشتید و آسیب های روحی را تجربه کرده اید, روند پیری در شما سریعتر خواهد بود.
کم خوابی

پیری زودرس با کم خوابی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
استرس و شوک های روانی از مسائلی است که به شدت بر زیبایی و سلامت پوست اثر می گذارد و باعث پیری زودرس می شود و یکی از مسائل تقویت کننده استرس، بی خوابی و کم خوابی است.
پیری زودرس

دلیل پیری زودرس ایرانی ها مشخص شد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از ایرانی ها قبل از اینکه وارد سن سالمندی شوند نشانه های پیری را در خود مشاهده میکنند و دچار پیری زودرس میشوند, علت آن چیست؟
پیری زودرس

عادات بدی که باعث پیری زودرس در شما می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از عوامل پیری پوست با تصمیمات شما درمورد سلامتی و سبک زندگی تعیین می شود. انتخاب های ناسالم ممکن است موجب پیری زودرس پوست شود و این مسئله شما را خیلی سریع تر پیر نشان خواهد داد.
نخوردن شام

پیری زودرس با شام نخوردن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر در هنگام شام چیزی نخورید و در معده چیزی نباشد. حرارت بدن به جای آنکه به آن بپردازد به رطوبت اصلی بدن متوجه میشود و آن را خشک و لاغر میکند. به همین دلیل است که وقتی معده خالی است باعث کم خوابی می شود.
پیری زودرس

شوینده ها موجب پیری زودرس پوست می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یک بخش مهم از هر برنامه مراقبت پوست و ضدپیری این است که بدانید کدام کارهایتان به پوستتان آسیب می زند و روند پیر شدن پوستتان را سریع تر می کند.
صفحه 1 از 2